var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: lechita.net

Injac za Trałkę w Polonii Warszawa. Kto zrobi lepszy interes?

Autor: Przemysław Michalak
2012-08-23 13:32:03

Niektóre ruchy kadrowe polskich klubów są naprawdę dziwne. Śląsk nie był w stanie dogadać się z Piotrem Celebanem, za to jakoś znalazł kilkaset tysięcy euro, żeby zatrudnić Tomasza Jodłowca, który na pewno nie jest lepszy od nowego piłkarza Vaslui. Na tym nie koniec.

Jak donosi Sport.pl, treningi z Polonią Warszawa rozpoczął Dimitrije Injac. Serb odszedł z Lecha Poznań, bo "Kolejorz" sprowadził Łukasza Trałkę z... Polonii. Zapowiada się więc, że panowie zamienią się miejscami. Injac był łączony z kilkoma polskimi klubami (m.in. Jagiellonia, Pogoń), ale z żadnym się nie dogadał. Czas leci, dlatego teraz porozumienie z "Czarnymi Koszulami" wydaje się realne, zwłaszcza że piłkarz uczestniczy już w zajęciach.

Pytanie brzmi: kto zrobi lepszy interes - Lech czy Polonia? Naszym zdaniem ci drudzy. Będą mieli co prawda zawodnika starszego, ale na pozycji defensywnego pomocnika po prostu bardziej wartościowego. Trałka zawsze był, jest i będzie przeciętnym ligowcem, który pewnego poziomu nie przeskoczy. Pokazuje to zresztą od początku swojego pobytu w Poznaniu. Gra poprawnie, lecz na kolana nie rzuca i np. w wygranym spotkaniu z Ruchem był jednym ze słabszych w swojej drużynie. Chwilami brakuje mu waleczności i koncentracji, co akurat nigdy nie było problemem Injaca. Fakt, że z Serba jest trochę mniej pożytku z przodu nie przeważa szali na korzyść Polaka.

W tym oknie transferowym dominuje kiszenie się we własnym sosie. Nowych postaci w lidze jest mniej niż wcześniej, dlatego w kilku przypadkach stryjek zamieniał siekierkę na kijek zamiast na topór, jak pewnie oczekiwał...


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się