var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia:

Przesłuchanie 2x45.com.pl (4). Michał Janota: Wredny charakter to moja największa wada

Autor: przesłuchał Przemysław Michalak
2012-10-30 18:02:35

Pora na czwarty odcinek naszego przesłuchania. Tym razem pod ostrzałem pytań znalazł się Michał Janota, coraz lepiej radzący sobie w Koronie Kielce.

Piłkarski idol: - Zinedine Zidane. Imponował mi jego luz na boisku i umiejętności techniczne. Wszystko robił z wielką łatwością.

Ulubiony/wymarzony klub: - Zawsze marzyłem o Realu Madryt, ale nie będę płakał, gdybym trafił do jakiegoś innego dobrego klubu z czołowej ligi Europy (śmiech).

Najlepszy trener:
- Z tych największych kilku mi imponuje, jak chyba każdemu, jednak żaden jakoś szczególnie. Dla mnie najważniejszymi trenerami byli Michał Globisz, który prowadził mnie w młodzieżówce i Alex Pastoor, z którym miałem styczność w Feyenoordzie i Excelsiorze Rotterdam. Im zawdzięczam najwięcej. Pastoor trenuje dziś NEC Nijmegen.

Najlepszy/najważniejszy mecz: - Z dotychczasowych to w reprezentacji Polski U-15 przeciwko Norwegii. Graliśmy w moje urodziny. Już przed meczem mówiłem, że strzelę dwa gole i tak się stało. Najważniejszy z kolei był mój debiut w Feyenoordzie. Walczyliśmy z PSV o Superpuchar Holandii, niestety przegraliśmy 0:2.

Najładniejszy/najważniejszy gol: - Właśnie w tym meczu z Norwegią. Wyszedł mi ładny wolej z daleka, efektownie to wyglądało.

Rytuał przed meczem: - Nic szczególnego. Zawsze tylko muszę się pomodlić, głównie o zdrowie i trochę szczęścia na boisku.

Najlepszy dowcip lub anegdota z szatni: - Ja się śmieję non stop, więc wyróżnienie jednej rzeczy byłoby niemożliwe. Gdziekolwiek grałem, zawsze było wesoło.

Najlepszy obecnie piłkarz Ekstraklasy: - Nie znam jeszcze dokładnie wszystkich zawodników ligi, ale na dziś najlepszy jest dla mnie Maor Melikson z Wisły Kraków

Najładniejszy stadion Ekstraklasy:
- Nie byłem jeszcze na Lechu, Wiśle czy Lechii, więc wskażę stadion Legii. Bardzo podobała mi się atmosfera, jaka na nim panuje. Stadion Śląska też fajny, ale ten w stolicy sprawił jednak lepsze wrażenie.

Gdybym nie był piłkarzem, to... - ...nie wiem, co by było (śmiech). Nie mówię, że skończyłbym źle, ale trudno byłoby mi się odnaleźć w innym zawodzie.

Hobby: - PlayStation, wyjścia do kina, takie proste sprawy. Do tego kolekcjonuję filmy na DVD.

Ulubiona potrawa: - Uwielbiam chińszczyznę!

Ulubiona muzyka/wykonawca: - Lubię w zasadzie wszystkie gatunki muzyki, byleby tylko wpadało w ucho. 

Ulubiona książka:
- Za dużo ich nie czytam, ale bardzo podobała mi się "Spowiedź Fryzjera. Szokująca prawda o korupcji w polskim futbolu". O wielu rzeczach nie miałem pojęcia.

Ulubiony film: - Generalnie preferuję komedie, przede wszystkim polskie. "Kiler", "Poranek Kojota" i tym podobne. Ale z innymi gatunkami też jestem obeznany, oglądam praktycznie wszystko.

Prawica, lewica, centrum? - To nie pytanie do mnie (śmiech). Obcy temat.

Wierzący czy ateista? - Wierzący. Praktykuję na swój sposób, do kościoła nie chodzę regularnie, ale wierzę w Boga.

Moja największa zaleta: - Jestem bardzo pomocny dla innych i szczery.

Moja największa wada:
- Trudny charakter, potrafię być wredny. Jeśli ktoś mi nadepnie na odcisk, potrafię się odpłacić.

Ideał kobiety:
- Oczywiście moja dziewczyna. Z aktorek najbardziej podoba mi się Mila Kunis.


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się