var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: daylife.com

Van Gaal: Powinniśmy wygrywać każdy mecz!

Autor: Mariusz Grzegorczyk
2010-12-07 17:43:55

Mistrz Niemiec, Bayern Monachium ma już zapewniony awans do fazy pucharowej w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Trener Louis van Gaal oczekuje jednak, że jego podopieczni wygrają mecz z FC Basel w środę.

- Nie musimy wygrywać, ale powinniśmy to zrobić. Osobiście uważam, że Bayern powinien wygrywać każdy mecz, zwłaszcza u siebie. Natomiast Basel nadal ma szanse do awansu, a ponadto jest w dobrej formie – mówił dla uefa.com.

- Obserwowaliśmy ich. W kilku ostatnich meczach zagrali bardzo dobrze, więc musimy podejść do nich z szacunkiem – jak do każdego rywala. FC Basel to naprawdę dobra drużyna, mająca w swoim składzie wiele indywidualności, ale ich największym atutem jest gra zespołowa. Poza tym dobra atmosfera w drużynie jest ważniejsza, niż wysokiej klasy jednostki – dodawał.

- Nasz styl gry jest jasny, ale wyniki na to nie wskazują. Popełniliśmy zbyt wiele indywidualnych błędów w ostatnich kilku meczach i nie strzeliliśmy tyle bramek, ile sobie zakładaliśmy – tłumaczył holenderski trener.
 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się