var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia:

Przesłuchanie 2x45.com.pl (9). Arkadiusz Piech: Niewyparzony język moją największą wadą

Autor: przesłuchał Przemysław Michalak
2012-12-07 19:15:27

Kolejnym piłkarzem przesłuchanym przez 2x45.com.pl został Arkadiusz Piech. Napastnik Ruchu Chorzów polityką się nie interesuje, ale przeważnie głosuje na PO.

Zbigniew Boniek Poleca Bonus 200 zł‚ w Expekt! - Zarejestruj się Teraz

Piłkarski idol: - Kiedyś idolem był Ronaldinho, teraz już kogoś takiego nie mam.

Ulubiony/wymarzony klub: - Wymarzony klub to oczywiście Barcelona. A ulubiony? Niech będzie Ruch Chorzów.

Najlepszy trener: - Waldemar Fornalik. To on dał mi szansę, dzięki niemu zaistniałem w Ekstraklasie. A z tych najbardziej znanych wskażę Josepa Guardiolę. Cały czas klimaty Barcelony (śmiech).

Najlepszy/najważniejszy mecz: - Wyjazdowy z Legią, w którym strzeliłem hat-tricka i wygraliśmy 3:2.

Najważniejszy gol: - Hmmmm, o kurde... Dużo było ważnych, ale najbardziej w pamięć zapadł ten premierowy w Ekstraklasie. Strzeliłem go Arce na jej stadionie. Niezła akcja mi wyszła, minąłem trzech rywali zanim pokonałem bramkarza.

Rytuał przed meczem: - Nie mam żadnych amuletów czy gestów. Zawsze potrzebuję jedynie chwili modlitwy i głębszej koncentracji.

Najlepszy dowcip lub anegdota z szatni: - Dużo śmiechu było w ostatnim tygodniu, jak kręciliśmy ten filmik "Czy masz piątaka?" z Andrzejem Niedzielanem, który zaprasza na mecz z Jagiellonią. Bilety sprzedawano właśnie za 5 zł. Najweselej było, gdy już obejrzeliśmy nagranie w internecie. Andrzej urodzony aktor (śmiech). A różnych żartów na co dzień jest sporo, ale ja raczej nie jestem ofiarą...

Najlepszy obecnie piłkarz Ekstraklasy: - Danijel Ljuboja z Legii. Wrażenie robią też Abdou Razack Traore i Miroslav Radović.

Najładniejszy stadion Ekstraklasy: - Dużo jest ładnych, ciężko wybrać. Legii jest fajny, kameralny, ale największe wrażenie zrobił na mnie Stadion Narodowy. Może dach nie do końca dobry, ale reszta super (śmiech).

Gdybym nie był piłkarzem, to... - To nie wiem, co bym robił. Nigdy nie miałem marzeń, żeby być strażakiem czy policjantem. Od zawsze myślałem o piłce, raczej nie miałem alternatyw.

Najlepsi kumple wśród kolegów po fachu: - Piotr Stawarczyk, Wojciech Jarmuż, Rafał Grodzicki, Janusz Gol. Janek też jest ze Świdnicy, graliśmy razem w juniorach i kontakt został do dziś.

Hobby: - Nie posiadam jakiejś wielkiej pasji, która pochłania mnie poza boiskiem. W wolnym czasie najczęściej siedzę na kanapie i oglądam telewizję z żoną. Oczywiście często oglądam mecze, najchętniej Premier League.

Ulubiona potrawa: - Wszystko, co przygotuje moja żona. Nie jestem wybredny, lubię większość rzeczy. Od czasu do czasu pozwolę sobie na schabowego z kapustką, ale przeważnie dominują makarony i tym podobne.

Ulubiona muzyka/wykonawca:
- Hip-hop, zarówno polski jak i zagraniczny.

Ulubiona książka: - "Alchemik" Paulo Coelho.

Ulubiony film: - Chłopaki z drużyny podpowiadają mi "Śmierć w Wenecji", ale raczej nie to (śmiech). Niech będzie "Pulp Fiction". Gra w nim John Travolta, bardzo lubię tego aktora.

Prawica, lewica, centrum? - Raczej nigdzie się nie umieszczę, polityka mnie za bardzo nie interesuje. Na wybory jednak zawsze chodzę. Bardziej jestem za PO... Ideologicznie jestem raczej normalny, tradycjonalista.

Wierzący czy ateista? - Wierzący. Praktykuję rzadko, najczęściej w Boże Narodzenie, Wielkanoc czy jakieś uroczystości i rocznice. Krótko mówiąc: jak trzeba.

Moja największa zaleta: - Pracowitość.

Moja największa wada: - Za mało spokoju, niewyparzony język. Czasem zamiast się w ten język ugryźć, mówię trochę za dużo.

Ideał kobiety:
- Swój ideał już znalazłem. Mamy zgodność charakter, żona jest rodzinna, pomocna. No i ładna, bardzo ładna, ciemne włosy. Z artystek najbardziej podoba mi się Beyonce.
 

100 zł‚ Zakład Bez Ryzyka w Betclic - Mateusz Borek Poleca - Kliknij Teraz !


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się