var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: gornikzabrze.pl - oficjalna strona Górnika Zabrze

Info od 2x45.com.pl: Adam Stachowiak na celowniku Śląska i... Podbeskidzia. Bliżej mu do Bielska

Autor: Przemysław Michalak
2012-12-30 17:23:05

Adam Stachowiak to jeden z nielicznych piłkarzy GKS Bełchatów, który po odejściu z tego klubu będzie mógł być spokojny o swój dalszy pobyt w Ekstraklasie.

Jak się dowiedzieliśmy, byłego bramkarza Górnika Zabrze tej zimy chcą sprowadzić Śląsk Wrocław i Podbeskidzie Bielsko-Biała. Obecnie więcej wskazuje na jego przenosiny do zespołu "Górali". Wolną rękę w szukaniu nowego pracodawcy ma bowiem Mateusz Bąk i Richard Zajac zostanie bez konkurenta, a akcje Słowaka w Bielsku nie stoją ostatnio najwyżej.

W przypadku Śląska (odbyły się wstępne rozmowy) Stachowiak może liczyć na transfer, jeśli pożegnany zostanie Rafał Gikiewicz. On i jego brat Łukasz są niemile widziani w szatni od czasu historii z Patrikiem Mrazem, ale na dziś wersja jest taka, że na początku stycznia normalnie rozpoczynają przygotowania z resztą drużyny. Numerem trzy we Wrocławiu jest Krzysztof Żukowski, ale z nim klub nie wiąże już żadnych planów.

Stachowiak razem z połową zespołu znajduje się obecnie w Młodej Ekstraklasie Bełchatowa, a działacze chcą z nim rozwiązać kontrakt. Gdyby miał przechodzić do Podbeskidzia, to zapewne tylko na pół roku.

Niedawno media ponownie przymierzały go do Wisły, ale transfer do Krakowa zimą nie miałby sensu przy obecności Sergeia Pareiki i Michała Miśkiewicza. Estończyk ma odejść, jednak dopiero po zakończeniu sezonu.


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się