var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: daylife.com

Pastore zostaje, Real i Barcelona mogą sobie darować

Autor: Mariusz Grzegorczyk
2010-12-14 19:04:58

Javier Pastore zmartwił swoją wypowiedzią szefów Realu Madryt i Barcelony. Argentyńczyk stwierdził bowiem, że świetnie czuje się na Sycylii i może jeszcze wiele wygrać z Palermo.

21-letni Pastore jest prawdziwym hitem tego sezonu w Serie A, zatem nic dziwnego, że pojawił się na celowniku dwóch największych klubów na świecie. Niektóre źródła sugerowały nawet, że już w czerwcu któryś z hiszpańskich gigantów osiągnie porozumienie z piłkarzem.

- Zostaję w Palermo do czerwca i oczywiście przez cały kolejny sezon, bo jestem przekonany, że ten klub może coś wygrać – powiedział na łamach „Il Corriere del Mezzogiorno”.

Ostatnie występy Argentyńczyka zostały jednak skrytykowane. Pastore nie udało się zabłysnąć w miniony weekend w rywalizacji z Parmą, co skłoniło fanów do wygwizdania swojego pupila.

Jak skomentował to sam zainteresowany? Zgodził się z opinią sympatyków Palermo. – Gwizdy od fanów? Mieli rację, ponieważ w ostatnim czasie nie prezentowałem się najlepiej. Czuję pewną presję, ale jestem zadowolony i spokojny – powiedział.
 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się