var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm

Gra z Saganowskim i Baszczyńskim, zagra w Ruchu?

Autor: Przemysław Michalak
2010-12-21 22:21:11

Ruch Chorzów może dokonać bardzo ciekawego transferu. Krzysztof Warzycha polecił ¶l±skiemu klubowi napastnika Atromitosu Ateny, Emanuela Perrone.

27-letni Argentyńczyk występuje w jednym zespole z Markiem Saganowskim i Marcinem Baszczyńskim. We wtorkowym meczu Pucharu Grecji z Kaval±, któr± trenuje Henryk Kasperczak, strzelił jedynego gola, daj±cego wygran±.

Wychowanek Talleres Cordoba w Europie gra już od 2004 roku i radzi sobie całkiem nieĽle. We francuskim Troyes zdobył pięć bramek, podobnie w Ionikosie Pireus, a dla Apollonu zaliczył osiem trafień. Barwy Atromitosu reprezentuje od dwóch lat. Zamiast do Aten mógł trafić do Wisły Kraków, ale ostatecznie nie zawitał wtedy do Ekstraklasy. Może uda się teraz.

Informację podajemy za "Gazet± Wyborcz± Katowice", choć w artykule znajduj± się dwa kompromituj±ce błędy. "Ostatnio występował w Atromitosie Ateny na zapleczu greckiej ekstraklasy" - pisze autor, a przecież Atromitos już drugi sezon rywalizuje w Grecji na najwyższym szczeblu. "Jego klubowym koleg± jest Marcin Baszczyński, były piłkarz Ruchu" - czytamy dalej. Saganowski powinien się obrazić...


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się