var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: skysports.com

Włoskie media: Benitez zwolniony. Moratti zaprzecza

Autor: Kamil Małachowski
2010-12-22 00:25:12

Rafa Benitez nie jest już trenerem Interu Mediolan - taką informację we wtorek wieczorem podały włoskie media. Na oficjalnej stronie internetowej klubu wszystkiemu zaprzeczył jednak Massimo Moratti.

- Benitez w dalszym ciągu jest trenerem Interu, chyba że o czymś nie wiem - powiedział Moratti. - Słyszałem i czytałem o rzekomych kontaktach z innymi trenerami, ale nic takiego nie miało miejsca - dodał.

Były opiekun Liverpoolu przejął latem schedę po Jose Mourinho, ale zespół spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań. Inter ma aż 13 punktów straty w Serie A do liderującego Milanu, choć rozegrał dwa mecze mniej. W Lidze Mistrzów zajęli drugie miejsce w grupie, przez co w 1/8 finału zmierzą się z Bayernem Monachium. Złego wrażenia nie zatarło zwycięstwo w mało prestiżowych rozgrywkach o Klubowy Puchar Świata.

Oliwy do ognia dolał sam Benitez, który stwierdził, że albo klub dokupi mu kilku piłkarzy, albo może go zwolnić. Wg niektórych osób znających sprawę od podszewki, właściciel Interu wybrał wariant drugi, ale nie wiedzieć czemu zwleka z przekazaniem tego opinii publicznej.


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się