var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia:

Balotelli: Zamierzamy wygrać z Lechem

Autor: Rafał Sahaj
2010-11-03 19:11:45

Mario Balotelli uważa, że potrzebuje więcej spotkań, aby przystosować się do stylu gry na Wyspach Brytyjskich. Napastnik Manchesteru City w zeszłą sobotę znalazł się, po raz pierwszy w tym sezonie, w wyjściowym składzie "The Citizens".

- To było dla mnie trudne, gdyż w sobotę rozegrałem swój pierwszy mecz, po przebyciu tych wszystkich kontuzji. Teraz potrzebuję ogrania, ponieważ tutejszy styl gry znacznie różni się od tego we Włoszech. Gra jest dużo twardsza, a sędziowie nie gwiżdżą wielu przewinień - zauważył były zawodnik Interu Mediolan. - Chcę zostać najlepszym piłkarzem na świecie. Nie przejmuję się tym, co ludzię chcą i czego oczekują ode mnie, ponieważ doskonale wiem, czego chcę. Jestem tutaj, aby zagrać w Lidze Mistrzów. Wszyscy tego chcemy - dodał.

W czwartek podopieczni Roberto Manciniego zmierzą się w ramach rozgrywek Ligi Europy z Lechem Poznań. Balotelli docenia znaczenie spotkania z polskim klubem.

- To będzie ważne spotkanie w kontekście awansu do kolejnej rundy. Jedziemy do Poznania, aby wygrać. To przecież normalne. Chcemy wygrywać w każdym meczu. Zwycięstwo może nam zapewnić awans do 1/16 finału.


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się