var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm

Ekstraklasa. Leković piłkarzem Lechii. Ziri Hammar oblał badania. Piast chce pieniędzy za ogrywanie Cichockiego

Autor: Przemysław Michalak
2014-02-12 18:25:03

Lech Poznań nie zgłosił Bartosza Ślusarskiego i Rafała Murawskiego rundy wiosennej. Zapraszamy na kolejny przegląd wydarzeń w Ekstraklasie - tym razem wyszukaliśmy 10 newsów.

"Leković piłkarzem Lechii"

24-letni serbski lewy obrońca Nikola Leković został nowym piłkarzem Lechii Gdańsk. Podpisał kontrakt do czerwca 2016 roku z opcją przedłużenia. Przez ostatnie pół roku zawodnik występował w Vojvodinie Nowy Sad, a wcześniej regularnie grał w FK Rad Belgrad.źródło: lechia.pl

***

"Hammar nie zostanie piłkarzem Śląska"

Algierski pomocnik Ziri Hammar nie zostanie piłkarzem Śląska. Zawodnik nie przeszedł testów wymaganych przez wrocławski klub, w związku z czym zrezygnowano z podpisania umowy.

źródło: slaskwroclaw.pl

***

"Piast chce pieniędzy za ogrywanie Cichockiego"

Piast Gliwice zamierza wypożyczyć z Legii stopera Mateusza Cichockiego, ale - jak donosi dziennik "SPORT" - chciałby, żeby Legia płaciła mu za ogrywanie tego piłkarza. Nie wiadomo również, kto miałby płacić jego pensję.

źródło: SPORT

***

"Mecz Zawisza - Lechia bez kibiców gości"

Wojewoda kujawsko-pomorska Ewa Mes postanowiła zamknąć trybunę kibiców gości na mecz 23. kolejki Ekstraklasy Zawisza Bydgoszcz - Lechia Gdańsk.

- Sektor został zamknięty, zważając na znaczne ryzyko naruszenia zasad porządku i bezpieczeństwa publicznego przez antagonistycznie nastawionych kibiców zwaśnionych drużyn, a w związku z tym wysokie prawdopodobieństwo zaistnienia zagrożeń dla życia i zdrowia - czytamy w uzasadnieniu decyzji.

źródło: sport.pl

***

"Porębski wypożyczony do Wigier"


Obrońca Jagiellonii Białystok, Tomasz Porębski został wypożyczony do końca sezonu do drugoligowych Wigier Suwałki. 22-letni zawodnik jesienią wystąpił w czterech meczach Ekstraklasy.

źródło: jagiellonia.pl

***

"Gabriel Nowak i Adam Danch dołączyli do zespołu"

Do zespołu Górnika Zabrze, obecnie przygotowującego się do niedzielnego meczu z Zagłębiem Lubin dołączyli Gabriel Nowak i Adam Danch, którzy przechodzą rehabilitację po zerwaniu więzadeł w kolanach. Obaj trenują indywidualnie pod okiem fizjoterapeuty, Bartłomieja Spałka.

- Stan zdrowia Gabriela i Adama jest na tyle dobry, że mogą trenować już indywidualnie w klubie. We wtorek obaj zawodnicy pracowali nad siłą i stabilizacją - mówi Bartłomiej Spałek, fizjoterapeuta zespołu. - Powoli wprowadzamy ich również w trening biegowy, robimy pierwsze ćwiczenia z piłką.

Szybszy powrotu na boisku jest zdecydowanie Gabriel Nowak. - Na razie, odpukać, czuję się dobrze. Mam nadzieję, że niedługo będę mógł już uczestniczyć w gierkach wewnętrznych. Wtedy tak naprawdę okaże się, czy wszystko jest już w porządku - mówi pomocnik.

źródło: gornikzabrze.pl

***

"Chiżniczenko uprawniony do gry"


Siergiej Chiżniczenko będzie mógł zagrać w piątkowym meczu z Legią Warszawa. Do Kielc dotarł już certyfikat kazachskiego piłkarza - donosi "Przegląd Sportowy".

- Było trochę nerwów, musieliśmy wykonać wiele telefonów. Wiadomo, jak jest z komunikacją z krajami wschodnimi. Na szczęście wszystko jest już załatwione – powiedział "Przeglądowi Sportowemu" dyrektor sportowy Korony Andrzej Kobylański.źródło: Przegląd Sportowy

***

"Berezin ciągle nie podpisał"

Umowy z Widzewem wciąż nie podpisał bramkarz Aleksej Berezin. Choć trenerzy już dawno zdecydowali się, że chcą go mieć w zespole, a piłkarz ustalił warunki kontraktu, to jednak sprawa wciąż nie została sfinalizowana.

Podobno problemem są sprawy formalne, które trzeba załatwić ze stroną rosyjską. Nieoficjalnie mówi się, że chodzi po prostu o to, że Rosjanin ma mniej niż 23 lata, co oznacza, że trzeba zapłacić za niego ekwiwalent za wyszkolenie.

źródło: widzewiak.pl


***

"Szymon Zgarda w kadrze Lecha, Ślusarski i Murawski poza kadrą"

Lech Poznań ogłosił kadrę na rundę wiosenną Ekstraklasy. Znalazł się w niej jeden nowy zawodnik - 19-letni pomocnik Szymon Zgarda.

W pierwszej drużynie poznańskiego klubu zabraknie Rafała Murawskiego, Bartosza Ślusarskiego, Tomasza Dejewskiego, Wiktora Witta oraz Michała Jakóbowskiego. Dwaj pierwsi zostali wystawieni na listę transferową.

źródło: lechpoznan.pl

***

"Konrad Kareta w kadrze Podbeskidzia"


Konrad Kareta podpisał profesjonalny 3,5-letni kontrakt z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Obrońca grający dotychczas w rezerwach został włączony do ekstraklasowej kadry bielszczan.

źródło: tspodbeskidzie.pl

 


2x45 na    2x45 na  

 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się