var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: Jonathan Romaniuk/Sport Media PL

Koronny dowód na to, że YouTube z każdego zrobi piłkarza

Autor: Przemysław Michalak
2015-01-20 04:30:46

Nie czarujmy się: bardzo często zdanie o jakimś piłkarzu - nim zobaczy się go w akcji na żywo - wyrabia się na podstawie tego, co obejrzy się na jego temat w kompilacjach zamieszczanych na YouTube. Wiadomo, że to bywa zgubne, ale tak właśnie robi wielu kibiców i nieraz również dziennikarze. Właśnie pojawił się najbardziej dobitny przykład, żeby z tym uważać.

Każdy, kto uważnie jesienią śledził Ekstraklasę, nie miał wątpliwości, że Boliguibia Ouattara z Korony Kielce był jednym z najsłabszych stoperów całej ligi. Dość powiedzieć, że w dziewięciu rozegranych przez niego meczach udało się wywalczyć... cztery punkty. Podszedł w odstawkę i Korona zaczęła osiągać znacznie lepsze wyniki. Zapewne nie była to jedyna przyczyna, ale na pewno fakt ten miał znaczenie.

Okazuje się jednak, że nawet w przypadku Ouattary odpowiedni montaż może zdziałać cuda. Michał Siejak z KoronaTV podzielił się na Twitterze nietypowym materiałem. Czarnoskóry obrońca poprosił go o stworzenie na YT kompilacji z najlepszymi zagraniami (czyżby już wiedział, że jego czas się kończy?). Na podstawie tych pięciu minut można pomyśleć, że to naprawdę dobry stoper. Szkoda tylko, że nie widzimy jego koszmarnych błędów. I tu taka dygresja: dopiero, gdyby porównać najlepsze i najgorsze zagrania danego piłkarza z jakiegoś okresu, mielibyśmy w miarę prawdziwy obraz. To oczywiście tylko spostrzeżenie, nikt się na coś takiego nie zdecyduje. A szkoda.

Tak nalano z pustego:2x45 na
    2x45 na  

 

 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się