var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";


Autor zdjęcia: piast-gliwice.eu - oficjalna strona Piasta Gliwice

Klasyfikacja strzelców, asyst i kanadyjska po 33. kolejce Ekstraklasy. Wilczek wyprzedza Stilicia o trzy punkty!

Autor: Przemysław Michalak
2015-05-21 14:47:19

Kamil Wilczek czterema golami z Bełchatowem zapewnił sobie prowadzenie również w klasyfikacji kanadyjskiej, mimo że Semir Stilić w tej kolejce również zapunktował.

GOLE:

20 goli:
Kamil Wilczek (Piast Gliwice)
 
15 goli:
Paweł Brożek (Wisła Kraków), Flavio Paixao (Śląsk Wrocław)
 
14 goli:
Mateusz Piątkowski (Jagiellonia Białystok)
 
13 goli:
Grzegorz Kuświk (Ruch Chorzów)
 
12 goli:
Orlando Sa (Legia Warszawa), Łukasz Zwoliński (Pogoń Szczecin)
 
11 goli:
Fedor Cernych (Górnik Łęczna), Marcin Robak (Pogoń Szczecin), Patryk Tuszyński (Jagiellonia Białystok)
 
10 goli:
Kasper Hamalainen (Lech Poznań), Deniss Rakels (Cracovia)
 
9 goli:
Marcin Budziński (Cracovia), Damian Chmiel (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Antonio Colak (Lechia Gdańsk), Robert Pich (Śląsk Wrocław), Semir Stilić (Wisła Kraków)
 
8 goli:
Maciej Iwański (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Mateusz Zachara (Górnik Zabrze)
 
7 goli:
Alvarinho (Zawisza Bydgoszcz), Miroslav Covilo (Cracovia), Maciej Gajos (Jagiellonia Białystok), Jacek Kiełb (Korona Kielce), Sebastian Mila (Śląsk Wrocław 5, Lechia Gdańsk 2), Szymon Pawłowski (Lech Poznań), Arkadiusz Piech (GKS Bełchatów), Filip Starzyński (Ruch Chorzów), Stojan Vranjes (Lechia Gdańsk)
 
6 goli:
Grzegorz Bonin (Górnik Łęczna),  Adam Frączczak (Pogoń Szczecin), Roman Gergel (Górnik Zabrze), Wilde-Donald Guerrier (Wisła Kraków), Olivier Kapo (Korona Kielce), Maciej Makuszewski (Lechia Gdańsk), Piotr Wiśniewski (Lechia Gdańsk)
 
5 goli:
Josip Barisić (Zawisza Bydgoszcz), Rafał Boguski (Wisła Kraków), Łukasz Burliga (Wisła Kraków), Ondrej Duda (Legia Warszawa), Kevin Friesenbichler (Lechia Gdańsk), Darko Jevtić (Lech Poznań), Robert Jeż (Górnik Zabrze), Rafał Kosznik (Górnik Zabrze), Michał Kucharczyk (Legia Warszawa), Luis Carlos (Zawisza Bydgoszcz 2, Korona Kielce 3), Łukasz Madej (Górnik Zabrze), Mariusz Magiera (Górnik Zabrze), Marco Paixao (Śląsk Wrocław), Takuya Murayama (Pogoń Szczecin), Miroslav Radović (Legia Warszawa), Bartosz Szeliga (Piast Gliwice), Bartosz Ślusarski (GKS Bełchatów), Michał Żyro (Legia Warszawa)
 
4 gole:
Gerard Badia (Piast Gliwice), Miroslav Bożok (Górnik Łęczna), Robert Demjan (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Shpetim Hasani (Górnik Łęczna), Ruben Jurado (Piast Gliwice), Maciej Korzym (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Dawid Kownacki (Lech Poznań), Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa), Zaur Sadajew (Lech Poznań), Marek Sokołowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kamil Sylwestrzak (Korona Kielce), Bartosz Śpiączka (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Przemysław Trytko (Korona Kielce), Konstantin Vassiljev (Piast Gliwice), Ivica Vrdoljak (Legia Warszawa)
 
3 gole:
Paulus Arajuuri (Lech Poznań), Radek Dejmek (Korona Kielce), Dossa Junior (Legia Warszawa), Barry Douglas (Lech Poznań), Kamil Drygas (Zawisza Bydgoszcz), Nika Dzalamidze (Jagiellonia Białystok), Michał Efir (Ruch Chorzów), Dariusz Formella (Lech Poznań), Przemysław Frankowski (Jagiellonia Białystok), Łukasz Garguła (Wisła Kraków), Rołand Gigołajew (Ruch Chorzów), Piotr Grzelczak (Lechia Gdańsk), Erik Jendrisek (Cracovia), Tomasz Jodłowiec (Legia Warszawa), Tomasz Kędziora (Lech Poznań), Jakub Kosecki (Legia Warszawa), Jakub Kowalski (Ruch Chorzów), Gergo Lovrencsics (Lech Poznań), Mateusz Machaj (Śląsk Wrocław), Mica (Zawisza Bydgoszcz), Patrik Mraz (Górnik Łęczna), Tomasz Nowak (Górnik Łęczna), Jakub Świerczok (Zawisza Bydgoszcz), Łukasz Teodorczyk (Lech Poznań), Vojo Ubiparip (Lech Poznań), Wagner (Zawisza Bydgoszcz)
 
2 gole:
Andre Micael (Zawisza Bydgoszcz), Błażej Augustyn (Górnik Zabrze), Adrian Basta (GKS Bełchatów), Piotr Celeban (Śląsk Wrocław), Mateusz Cetnarski (Cracovia), Maciej Dąbrowski (Pogoń Szczecin), Boubacar Dialiba (Cracovia), Tomasz Górkiewicz (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Hebert (Piast Gliwice), Maciej Jankowski (Wisła Kraków), Jorge Kadu (Zawisza Bydgoszcz), Marcin Kamiński (Lech Poznań), Muhamed Keita (Lech Poznań), Dariusz Kołodziej (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Pawieł Komołow (GKS Bełchatów), Wojciech Łuczak (Górnik Zabrze), Michał Mak (GKS Bełchatów), Piotr Malarczyk (Korona Kielce), Michał Masłowski (Zawisza Bydgoszcz), Łukasz Mierzejewski (Górnik Łęczna), Adam Mójta (GKS Bełchatów), Rafał Murawski (Pogoń Szczecin), Krzysztof Ostrowski (Śląsk Wrocław), Michał Pazdan (Jagiellonia Białystok), Tomasz Podgórski (Piast Gliwice), Rafael Porcellis (Korona Kielce), Maksymilian Rogalski (Pogoń Szczecin), Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok), Adam Ryczkowski (Legia Warszawa), Maciej Sadlok (Wisła Kraków), Marek Saganowski (Legia Warszawa), Pavol Stano (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Mariusz Stępiński (Wisła Kraków), Ołeksandr Szeweluchin (Górnik Zabrze), Łukasz Tymiński (Jagiellonia Białystok), Eduards Visnjakovs (Ruch Chorzów), Łukasz Wroński (GKS Bełchatów)
 
1 gol:
Inaki Astiz (Legia Warszawa), Bartłomiej Babiarz (Ruch Chorzów), Jean Barrientos (Wisła Kraków), Bernardo Vasconcelos (Zawisza Bydgoszcz), Lukas Bielak (Górnik Łęczna), Bruno Nazario (Lechia Gdańsk), Tomasz Brzyski (Legia Warszawa), Krzysztof Chrapek (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Adam Danch (Górnik Zabrze), Damian Dąbrowski (Cracovia), Deleu (Cracovia), Lukas Droppa (Śląsk Wrocław), Daniel Dziwniel (Ruch Chorzów), Gerson (Lechia Gdańsk), Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków), Paweł Golański (Korona Kielce), Wojciech Golla (Pogoń Szczecin), Peter Grajciar (Śląsk Wrocław), Erik Grendel (Górnik Zabrze), Rafał Grodzicki (Ruch Chorzów), Guilherme (Legia Warszawa), Łukasz Hanzel (Piast Gliwice), Helio Pinto (Legia Warszawa), Hernani (Pogoń Szczecin), Csaba Horvath (Piast Gliwice), Bartosz Iwan (Górnik Zabrze), Vlastimir Jovanović (Korona Kielce), Bartosz Kapustka (Cracovia), Martin Konczkowski (Ruch Chorzów), Bartłomiej Konieczny (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Leandro (Korona Kielce), Igor Lewczuk (Legia Warszawa), Karol Linetty (Lech Poznań), Karol Mackiewicz (Jagiellonia Białystok), Iwan Majewskij (Zawisza Bydgoszcz), Mateusz Mak (GKS Bełchatów), Piotr Malinowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Adam Marciniak (Cracovia), Mateusz Matras (Pogoń Szczecin), Paweł Moskwik (Piast Gliwice), Veljko Nikitović (Górnik Łęczna), Dawid Nowak (Cracovia), Sebastian Olszar (GKS Bełchatów), Kornel Osyra (Piast Gliwice), Sylwester Patejuk (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jan Pawłowski (Jagiellonia Białystok), Piotr Petasz (Zawisza Bydgoszcz), Kyryło Petrow (Korona Kielce), Jan Polak (Piast Gliwice), Piotr Polczak (Cracovia), Kamil Poźniak (GKS Bełchatów), Cornel Predescu (Zawisza Bydgoszcz), Andreja Prokić (GKS Bełchatów), Dani Quintana (Jagiellonia Białystok), Filipp Rudik (Górnik Łęczna), Emmanuel Sarki (Wisła Kraków), Szymon Skrzypczak (Górnik Zabrze), Anton Sloboda (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Piotr Stawarczyk (Ruch Chorzów), Łukasz Surma (Ruch Chorzów), Sebastian Szałachowski (Górnik Łęczna), Hubert Wołąkiewicz (Lech Poznań), Jakub Wójcicki (Zawisza Bydgoszcz), Damian Zbozień (GKS Bełchatów), Paweł Zieliński (Śląsk Wrocław), Marek Zieńczuk (Ruch Chorzów), Dariusz Zjawiński (Cracovia), Mateusz Żytko (Cracovia)
 

ASYSTY:

13 asyst:

Semir Stilić (Wisła Kraków)

9 asyst:
Tomasz Brzyski (Legia Warszawa), Marcin Budziński (Cracovia), Rafał Murawski (Pogoń Szczecin)

8 asyst:
Nika Dzalamidze (Jagiellonia Białystok), Michał Mak (GKS Bełchatów)

7 asyst:
Robert Jeż (Górnik Zabrze), Adam Frączczak (Pogoń Szczecin), Sebastian Mila (Śląsk Wrocław 5/Lechia Gdańsk 2), Filip Starzyński (Ruch Chorzów)

6 asyst:
Grzegorz Bonin (Górnik Łęczna), Kamil Drygas (Zawisza Bydgoszcz), Kasper Hamalainen (Lech Poznań), Gergo Lovrenciscs (Lech Poznań), Łukasz Madej (Górnik Zabrze), Szymon Pawłowski (Lech Poznań), Zaur Sadajew (Lech Poznań 4/Lechia Gdańsk 2), Marek Saganowski (Legia Warszawa), Marek Zieńczuk (Ruch Chorzów)

5 asyst:
Gerard Badia (Piast Gliwice), Damian Chmiel (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Robert Demjan (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Ondrej Duda (Legia Warszawa), Łukasz Hanzel (Piast Gliwice), Maciej Iwański (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Maciej Jankowski (Wisła Kraków), Mateusz Machaj (Śląsk Wrocław), Patrik Mraz (Górnik Łęczna), Bruno Nazario (Lechia Gdańsk), Krzysztof Ostrowski (Śląsk Wrocław), Kamil Wilczek (Piast Gliwice), Michał Żyro (Legia Warszawa)

4 asysty:
Bartłomiej Babiarz (Ruch Chorzów), Miroslav Bożok (Górnik Łęczna), Paweł Brożek (Wisła Kraków), Łukasz Burliga (Wisła Kraków), Fedor Cernych (Górnik Łęczna), Barry Douglas (Lech Poznań), Łukasz Garguła (Wisła Kraków), Rołand Gigołajew (Ruch Chorzów), Tomasz Jodłowiec (Legia Warszawa), Tomasz Kędziora (Lech Poznań), Rafał Kosznik (Górnik Zabrze), Luis Carlos (Zawisza Bydgoszcz 1/Korona Kielce 3), Maciej Makuszewski (Lechia Gdańsk), Ricardo Nunes (Pogoń Szczecin), Flavio Paixao (Śląsk Wrocław), Robert Pich (Śląsk Wrocław), Helio Pinto (Legia Warszawa), Miroslav Radović (Legia Warszawa), Maciej Sadlok (Wisła Kraków), Emmanuel Sarki (Wisła Kraków), Bartosz Szeliga (Piast Gliwice), Mateusz Wdowiak (Cracovia), Konstantin Vassiljev (Piast Gliwice)

3 asysty:
Nabil Aankour (Korona Kielce), Rafał Boguski (Wisła Kraków), Łukasz Broź (Legia Warszawa), Lukas Droppa (Śląsk Wrocław), Maciej Gajos (Jagiellonia Białystok), Roman Gergel (Górnik Zabrze), Paweł Golański (Korona Kielce), Olivier Kapo (Korona Kielce), Maciej Korzym (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Michał Kucharczyk (Legia Warszawa), Karol Linetty (Lech Poznań), Piotr Malinowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Łukasz Mierzejewski (Górnik Łęczna), Jan Pawłowski (Jagiellonia Białystok), Mateusz Piątkowski (Jagiellonia Białystok), Dani Quintana (Jagiellonia Białystok), Deniss Rakels (Cracovia), Mariusz Stępiński (Wisła Kraków), Kamil Sylwestrzak (Korona Kielce), Kamil Wacławczyk (GKS Bełchatów), Stojan Vranjes (Lechia Gdańsk), Sebastian Ziajka (Zawisza Bydgoszcz)

2 asysty: 
Josip Barisić (Zawisza Bydgoszcz), Mateusz Cetnarski (Cracovia), Deleu (Cracovia), Daniel Dziwniel (Ruch Chorzów), Michał Efir (Ruch Chorzów), Dariusz Formella (Lech Poznań), Kevin Friesenbichler (Lechia Gdańsk), Seweryn Gancarczyk (Górnik Zabrze), Guilherme (Legia Warszawa), Shpetim Hasani (Górnik Łęczna), Tom Hateley (Śląsk Wrocław), Luis Henriquez (Lech Poznań), Tomasz Hołota (Śląsk Wrocław), Matej Iżvolt (Piast Gliwice), Vlastimir Jovanović (Korona Kielce), Boban Jović (Wisła Kraków), Bartosz Kapustka (Cracovia), Jacek Kiełb (Korona Kielce), Adrian Klepczyński (Piast Gliwice), Martin Konczkowski (Ruch Chorzów), Jakub Kosecki (Legia Warszawa), Dawid Kownacki (Lech Poznań), Dominik Kun (Pogoń Szczecin), Leandro (Korona Kielce), Daniel Łukasik (Lechia Gdańsk), Karol Mackiewicz (Jagiellonia Białystok), Mariusz Magiera (Górnik Zabrze), Mica (Zawisza Bydgoszcz), Filip Modelski (Jagiellonia Białystok), Adam Mójta (GKS Bełchatów), Przemysław Mystkowski (Jagiellonia Białystok), Tomasz Nowak (Górnik Łęczna), Kornel Osyra (Piast Gliwice), Adam Pazio (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Rafael Porcellis (Zawisza Bydgoszcz 1/Korona Kielce 1), Serhij Pyłypczuk (Korona Kielce), Marcin Robak (Pogoń Szczecin), Bartosz Rymaniak (Cracovia), Orlando Sa (Legia Warszawa), Pavol Stano (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Damian Szymański (GKS Bełchatów), Bartosz Ślusarski (GKS Bełchatów), Bartosz Śpiączka (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Przemysław Trytko (Korona Kielce), Patryk Tuszyński (Jagiellonia Białystok), Marek Wasiluk (Jagiellonia Białystok), Grzegorz Wojtkowiak (Lechia Gdańsk), Łukasz Wroński (GKS Bełchatów), Ivica Vrdoljak (Legia Warszawa), Mateusz Zachara (Górnik Zabrze), Łukasz Zejdler (Cracovia), Dariusz Zjawiński (Cracovia), Łukasz Zwoliński (Pogoń Szczecin) 

1 asysta:
Takafumi Akahoshi
(Pogoń Szczecin), Danijel Aleksić (Lechia Gdańsk), Alvarinho (Zawisza Bydgoszcz), Samuel Araujo (Zawisza Bydgoszcz), Jean Barrientos (Wisła Kraków), Adrian Basta (GKS Bełchatów), Piotr Celeban (Śląsk Wrocław), Antonio Colak (Lechia Gdańsk),Miroslav Covilo (Cracovia), Karol Danielak (Pogoń Szczecin), Krzysztof Danielewicz (Śląsk Wrocław), Damian Dąbrowski (Cracovia), Maciej Dąbrowski (Pogoń Szczecin), Adam Deja (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Boubacar Dialiba (Cracovia), Dudu (Śląsk Wrocław), Przemysław Frankowski (Jagiellonia Białystok), Dominik Furman (Legia Warszawa), Wojciech Golla (Pogoń Szczecin), Peter Grajciar (Śląsk Wrocław), Erik Grendel (Górnik Zabrze), Rafał Grzyb (Jagiellonia Białystok), Hernani (Pogoń Szczecin), Rafał Janicki (Lechia Gdańsk), Michał Janota (Pogoń Szczecin), Radosław Jasiński (Jagiellonia Białystok), Darko Jevtić (Lech Poznań), Jorge Kadu (Zawisza Bydgoszcz), Marcin Kalkowski (Górnik Łęczna), Muhammed Keita (Lech Poznań), Bartłomiej Konieczny (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jakub Kowalski (Ruch Chorzów), Rafał Kurzawa (Górnik Zabrze), Marcin Kuś (Ruch Chorzów), Frank Adu Kwame (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Nikola Leković (Lechia Gdańsk), Wojciech Łuczak (Górnik Zabrze), Mateusz Mak (GKS Bełchatów), Patryk Małecki (Pogoń Szczecin), Carles Martinez (Piast Gliwice), Andre Micael (Zawisza Bydgoszcz), Paweł Moskwik (Piast Gliwice), Mateusz Możdżeń (Lechia Gdańsk), Veljko Nikitović (Górnik Łęczna), Dawid Nowak (Cracovia), Sebastian Olszar (GKS Bełchatów), Sylwester Patejuk (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Bartłomiej Pawłowski (Zawisza Bydgoszcz), Arkadiusz Piech (Legia Warszawa), Dawid Plizga (Górnik Zabrze), Tomasz Podgórski (Piast Gliwice), Maksymilian Rogalski (Pogoń Szczecin), Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok), Sebastian Rudol (Pogoń Szczecin), Paweł Sasin (Górnik Łęczna), Pawieł Sawickij (Jagiellonia Białystok), Marek Sokołowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Szymon Skrzypczak (Górnik Zabrze), Jakub Smektała (Zawisza Bydgoszcz), Radosław Sobolewski (Górnik Zabrze), Sreten Sretenović (Cracovia), Maciej Szmatiuk (Górnik Łęczna), Mateusz Szwoch (Legia Warszawa), Igors Tarasovs (Jagiellonia Białystok), Łukasz Trałka (Lech Poznań), Vojo Ubiparip (Lech Poznań), Wagner (Zawisza Bydgoszcz), Jakub Wójcicki (Zawisza Bydgoszcz), Eduards Visnjakovs (Ruch Chorzów), Paweł Zieliński (Śląsk Wrocław), Paweł Zięba (GKS Bełchatów), Sasa Żivec (Piast Gliwice)
 

KLASYFIKACJA KANADYJSKA:

25 - Kamil Wilczek (20 goli+5 asyst)
22 - Semir Stilić (9+13) 
19 - Paweł Brożek (15+4), Flavio Paixao (15+4)
18 - Marcin Budziński (9+9)
17 - Mateusz Piątkowski (14+3)
16 - Kasper Hamalainen (10+6)
15 - Fedor Cernych (11+4)
14 - Damian Chmiel (9+5), Sebastian Mila (7+7), Filip Starzyński (7+7), Łukasz Zwoliński (12+2)
13 - Adam Frączczak (6+7), Maciej Iwański (8+5), Grzegorz Kuświk (13+0), Szymon Pawłowski (7+6), Robert Pich (9+4), Deniss Rakels (10+3), Marcin Robak (11+2), Orlando Sa (12+1), Patryk Tuszyński (11+2)
12 - Grzegorz Bonin (6+6), Robert Jeż (5+7)
11 - Nika Dzalamidze (3+8), Łukasz Madej (5+6), Rafał Murawski (2+9)


KONKURS 2x45.info i EXPEKT.COM - kliknij TUTAJ!

2x45 na
    2x45 na  

 

 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się