var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: zawisza24.pl

Info od 2x45: Jakub Wójcicki zagra w Cracovii, a Iwan Majewskij w Anży Machaczkała

Autor: Przemysław Michalak
2015-06-27 13:56:08

Trwa demontaż Zawiszy Bydgoszcz, choć niestety niekoniecznie skorzystają na tym kluby Ekstraklasy. Wyklarowała się przyszłość kolejnych dwóch piłkarzy.

Jak się dowiedzieliśmy, Jakub Wójcicki przeniesie się do Cracovii. Piłkarza w piątek nie było na treningu, gdyż przebywał już w Krakowie na testach medycznych. "Pasy" będą musiały za niego zapłacić, ponieważ miał jeszcze ważny kontrakt.

Chciała go również Jagiellonia Białystok, ale to klubowi z ulicy Kałuży bardziej zależało na transferze. Wójcicki w ostatnich miesiącach bardzo dobrze spisywał się jako prawy obrońca, ale cały czas może być brany pod uwagę do występów w roli pomocnika.

Na polskich boiskach nie zobaczymy już Iwana Majewskiego. Białoruski pomocnik mniej lub bardziej był chciany w Lechu Poznań (do momentu pozyskania Abduza Aziza Tetteha), Pogoni Szczecin i Śląsku Wrocław, ale teraz będzie grał w rosyjskim Anży Machaczkała. To również będzie transfer gotówkowy, gdyż Majewskij zgodził się wcześniej na anulowanie zapisu o darmowym odejściu w razie spadku. Gdyby tego nie zrobił, najpewniej byłby dziś w Pogoni lub Śląsku.

Anży wróciło do rosyjskiej ekstraklasy i nadal ma sporo pieniędzy, więc wygrało rywalizację z polskimi klubami. Tego lata sprowadziło już m.in. młodego stopera Crvenej Zvezdy Belgrad, Darko Lazicia i byłego skrzydłowego Ajaxu, Lorenzo Ebecillo. 

Wcześniej z Zawiszy odeszli Josip Barisić, Grzegorz Sandomierski, Andre Micael, Sebastian Ziajka, Wojciech Kaczmarek i Bartłomiej Pawłowski. W I lidze do rywalizacji przystąpi zupełnie inny zespół.


KONKURS 2x45.info i EXPEKT.COM - kliknij TUTAJ!

2x45 na
    2x45 na  

 

 

 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się