var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm

Małecki nie zagra z Liteksem! Wraca Kirm. Genkow wierzy w zwycięstwo

Autor: Kamil Małachowski
2011-07-24 17:02:29

W poniedziałek do bułgarskiego Łowecza wyleci krakowska Wisła. Na pokładzie nie znajdzie się jednak jeden z liderów drużyny, Patryk Małecki.

23-letni skrzydłowy od meczu ze Skonto ma problemy z mięśniem uda. Dolegliwości są na tyle duże, że uniemożliwiają pomocnikowi branie udziału w zajęciach.

Dobrze przebiega natomiast powrót do zdrowia Andraża Kirma. Słoweniec, który na leczenie udał się do ojczystego  kraju i nie grał w pojedynkach z Łotyszami, jest już w dobrej formie. "Kiro" wrócił do zdrowia na tyle szybko, że znajdzie się w kadrze, ale najprawdopodobniej nie będzie w stanie zagrać 90 minut.

Wtorkowe spotkanie (początek o 19:30) wg Cwetana Genkowa będzie ciężką przeprawą. - To na pewno dobra drużyna. Rozgrywki ligowe wygrali zasłużenie. Celem Liteksu jest awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Ich problem polega na tym, że nasz cel jest taki sam. Zobaczymy, kto będzie lepszy i komu uda się osiągnąć ten cel - powiedział Bułgar.

Wisła zmierzyła się z Liteksem w trakcie przygotowań do sezonu. Podopieczni Roberta Maaskanta wygrali sparingowy mecz 2-1, a obie bramki dla krakowian strzelił Genkow.

- Jest różnica między meczami towarzyskimi a spotkaniami o stawkę. Tamten wynik nie ma więc znaczenia. Nie ma co w ogóle wracać do tamtego spotkania. Wiem, że możemy wygrać z Liteksem, ale na pewno będzie o to ciężko. Oczywiście chciałbym strzelić znowu dwa gole. Nie mogę jednak tego obiecać - podkreślił Genkow.


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się