var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia:

Startuje runda wiosenna Ekstraklasy, więc bez typera 2x45 ani rusz! Do wygrania "Dekalog Nawałki" od SQN

Autor:
2017-02-09 17:45:32

Zaczynają się boiskowe emocje w Ekstraklasie, pora więc też na emocje typerowe. Tym razem możecie wygrać niedawno wydany przez SQN "Dekalog Nawałki" Marcina Feddka. Jest o co walczyć!

21. kolejkę typujemy TUTAJ

Zasady się nie zmieniają, typujemy na Twitterze.

Ponieważ na Twitterze są ograniczenia liczby znaków, a wypadałoby się zmieścić w jednym poście, trzeba będzie zapisywać meczowe pary skrótowo. Przykład poprawnie zapisanych typów na 21. kolejkę:  

RUCH-CRAC 1 2:1
LECH-TERM X 1:1
ŁĘCZ-ZAGŁ 2 1:2
WISŁ-KOR 1 3:0
ARKA-LEG X 0:0
PŁOCK-WKS 2 0:1
LECHIA-JAGA 1 1:0
POG-PIAST X 2:2


Wszystko jasne, zatem do dzieła! Typujemy do piątku 10 lutego do godziny 17:50. Później też można typować, ale już bez meczów trwających lub zakończonych 

Przypominamy dokładne zasady:
1. Żeby wziąć udział w typerze, należy być followersem 2x45.info na Twitterze i przedstawić swoje typy w komentarzu pod postem zapowiadającym daną kolejkę typera. 
2. Typujemy na DWA SPOSOBY
a) rozstrzygnięcie 1, X, 2
b) konkretny wynik bramkowy
A więc np. podajecie PŁOCK-GDAN 1 2:1.

WAŻNE: Trzeba w obu przypadkach trzymać się jednego rozstrzygnięcia. Jeśli zdecyduje się podać "1" do danego meczu, co oznacza zwycięstwo gospodarzy, przy typowaniu dokładnego wyniku nie możecie podać remisu (np. 0:0) lub zwycięstwa gości (np. 0:2).

Za poprawne wytypowanie rozstrzygnięcia "1, X, 2" otrzymujecie 1 PUNKT. Za poprawne wytypowanie dokładnego wyniku otrzymujecie kolejne 3 PUNKTY, czyli na jednym meczu można zdobyć nawet 4 PUNKTY. Wygrywa ten, kto po przedstawieniu typów do trzech kolejek zgromadzi największą liczbę punktów. W przypadku równej liczby punktów między dwoma lub więcej startującymi, dogrywka aż do skutku na spotkania z lig europejskich.

Zwycięzcy wcześniejszych etapów (kolejki 20-22, 23-25 itd.) mogą dalej typować, ale już tylko dla zabawy. Nie mogą też otrzymać nagrody za generalną klasyfikację punktową (otrzyma ją typer z największą ilością punktów, który nie wygrał żadnej edycji).

Miłej zabawy! 

PS. Ewentualne zastrzeżenia co do obliczeń prosimy zgłaszać w wiadomości prywatnej.  


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się