var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: lechita.net

Program TV dla kibica futbolu. 63 mecze, ciąg dalszy ligowo-pucharowego maratonu

Autor: Łukasz Kościelniak
2017-02-17 16:04:22

Cały czas piłkarski kibic nie ma dnia wytchnienia - albo są mecze ligowe, albo mamy europejskie puchary. Żeby się nie pogubić, korzystajcie z naszego wyjątkowego programu z rozpiską komentatorów.

Piątek, 17 lutego:
(18:00) Jagiellonia Białystok – Górnik Łęczna (Eurosport 2 ; Julian Kowalski - Andrzej Strejlau)
(20:30) Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Lechia Gdańsk (C+ Sport ; Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn)
(20:30) FC Augsburg – Bayer Leverkusen (Eurosport 2 ; Rafał Stec - Sławomir Chałaśkiewicz)
(20:45) Granada CF – Real Betis (Eleven ; Michał Mitrut - Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) Juventus Turyn – US Palermo (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(20:45) SC Bastia – AS Monaco (Eleven Extra ; Dominik Guziak - Stefan Białas)

Sobota, 18 lutego:
(13:00) Sporting Gijon – Atletico Madryt (Eleven ; Marcin Pawłowski - Maciej Kruk)
(13:30) Burnley FC – Lincoln City (Eleven Sports ; Dominik Guziak - Piotr Czachowski)
(15:30) Korona Kielce – Wisła Płock (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda)
(15:30) Hertha Berlin – Bayern Monachium (Eurosport 2)
(16:00) Huddersfield Town – Manchester City (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(16:15) Real Madryt – Espanyol Barcelona (Eleven ; Patryk Mirosławski - Tomasz Ćwiąkała)
(18:00) Śląsk Wrocław – Wisła Kraków (C+ Sport ; Rafał Wolski – Remigiusz Jezierski)
(18:30) Wolverhampton Wanderers – Chelsea Londyn (Eleven ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(18:30) HSV – SC Freiburg (Eurosport 2)
(18:30) Rapid Wiedeń – Admira Wacker Moedling (Sportklub ; Tomasz Zieliński)
(19:45) PSV Eindhoven – NEC Nijmegen (Polsat Sport News ; Tomasz Włodarczyk)
(20:30) Piast Gliwice – Lech Poznań (C+ Sport ; Adam Marchliński – Kamil Kosowski)
(20:45) Sevilla FC – SD Eibar (Eleven Sports ; Patryk Mirosławski - Marcin Gazda)
(20:45) Empoli FC – Lazio Rzym (Eleven Extra ; Piotr Dumanowski - Piotr Czachowski)

Niedziela, 19 lutego:
(12:00) Real Sociedad – Villarreal CF (Eleven ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(12:30) Bologna FC – Inter Mediolan (Eleven Sports ; Dominik Guziak - Radosław Majdan)
(15:00) Fulham Londyn – Tottenham Hotspur (Eleven ; Michał Mitrut - Piotr Czachowski)
(15:00) Chievo Werona – SSC Napoli (Eleven Sports ; Piotr Dumanowski - Filip Kapica)
(15:00) Sampdoria Genua – Cagliari Calcio (Eleven Extra ; Mateusz Święcicki - Radosław Majdan)
(15:30) Cracovia – Pogoń Szczecin (C+ Sport ; Piotr Laboga – Kazimierz Węgrzyn)
(15:30) Borussia Moenchengladbach – RB Lipsk (Eurosport 2)
(16:45) ADO Den Haag – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News ; Cezary Kowalski)
(17:15) Blackburn Rovers – Manchester United (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz - Dominik Guziak)
(17:30) FC Koeln – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eurosport 2)
(18:00) Legia Warszawa – Ruch Chorzów (C+ ; Przemysław Pełka – Tomasz Wieszczycki)
(18:00) AS Roma – Torino FC (Eleven ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(19:07) Vitesse Arnhem – Ajax Amsterdam (retransmisja) (Polsat Sport News ; Piotr Przybysz)
(20:45) AC Milan – AC Fiorentina (Eleven ; Piotr Dumanowski - Piotr Czachowski)
(20:45) FC Barcelona – CD Leganes (Eleven Sports ; Patryk Mirosławski - Tomasz Ćwiąkała)
(21:00) Paris Saint-Germain – Toulouse FC (Eleven Extra ; Marcin Grzywacz - Mateusz Majak)
(22:30) SV Ried – Red Bull Salzburg (retransmisja) (Sportklub ; Julian Kowalski)

Poniedziałek, 20 lutego:
(18:00) Zagłębie Lubin – Arka Gdynia (Eurosport 1)
(20:15) TSV 1860 Monachium – FC Nuernberg (Eurosport 2)
(20:45) Malaga CF – UD Las Palmas (Eleven)
(21:00) Sutton United – Arsenal Londyn (Eleven Sports)

Wtorek, 21 lutego:
(16:00) Atletico Madryt – Sevilla FC (nSport+ ; Cezary Olbrycht – Leszek Orłowski)
(18:00) PSV Eindhoven – Benfica Lizbona (nSport+ ; Grzegorz Milko – Wojciech Jagoda)
(20:45) Manchester City – AS Monaco (C+ ; Przemysław Pełka – Tomasz Wieszczycki)
(20:45) Bayer Leverkusen – Atletico Madryt (nSport+ ; Adam Marchliński – Kamil Kosowski)
(20:45) Multi Liga Mistrzów (C+ Sport ; Piotr Laboga)
(23:30) Sao Paulo FC – Sao Bento (Eleven)

Środa, 22 lutego:
(16:00) AS Monaco – Real Madryt (nSport+ ; Michał Kornacki – Filip Surma)
(18:00) FC Barcelona – Borussia Dortmund (nSport+ ; Piotr Domagała – Wojciech Jagoda)
(18:00) AS Saint-Etienne – Manchester United (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(18:00) Fenerbahce Stambuł – FK Krasnodar (Eurosport 1)
(18:00) Schalke 04 Gelsenkirchen – PAOK Saloniki (TVP Sport)
(18:45) Valencia CF – Real Madryt (Eleven)
(20:45) FC Porto – Juventus Turyn (C+ ; Bartosz Gleń – Tomasz Lipiński)
(20:45) Sevilla FC – Leicester City (nSport+ ; Piotr Laboga – Rafał Nahorny)
(20:45) Multi Liga Mistrzów (C+ Sport ; Żelisław Zyżyński)

Czwartek, 23 lutego:
(17:00) Osmanlispor – Olympiakos Pireus (C+ Sport 2 ; Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda)
(19:00) AS Roma – Villarreal CF (C+ Sport ; Rafał Wolski – Tomasz Lipiński)
(19:00) Zenit Sankt Petersburg – RSC Anderlecht (C+ Sport 2 ; Żelisław Żyżyński – Krzysztof Przytuła)
(19:00) Besiktas Stambuł – Hapoel Beer-Szewa (nSport+ ; Piotr Domagała – Filip Surma)
(19:00) Ajax Amsterdam – Legia Warszawa (Eurosport 1, TVP 1)
(19:00) Multi Liga Europy (Kanał 38 platformy nc+ ; Mariusz Wróblewski)
(21:05) Tottenham Hotspur – KAA Gent (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Rafał Nahorny)
(21:05) Szachtar Donieck – Celta Vigo (C+ Sport 2 ; Adam Marchliński – Leszek Orłowski)
(21:05) Olympique Lyon – AZ Alkmaar (nSport+ ; Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda)
(21:05) AC Fiorentina – Borussia Moenchengladbach (Eurosport 1)
(21:05) Multi Liga Europy (Kanał 38 platformy nc+ ; Piotr Karpiński) 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się