var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: lechita.net

Program TV dla kibica futbolu. Aż 70 meczów, po ligowym weekendzie wraca Puchar Polski!

Autor: Łukasz Kościelniak
2017-02-24 15:33:53

W tym tygodniu odpoczywamy od europejskich pucharów, ale w wielu miejscach będą rozgrywane krajowe puchary - w Polsce również - a normalną kolejkę po weekendzie rozegrają w Primera Division. Żeby się nie pogubić, korzystajcie z naszego wyjątkowego programu z rozpiską komentatorską!

Piątek, 24 lutego:
(18:00) Arka Gdynia – Korona Kielce (Eurosport 2 ; Tomasz Lach - Maciej Żurawski)
(20:30) Pogoń Szczecin – Lech Poznań (C+ Sport ; Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki)
(20:30) VfL Wolfsburg – Werder Brema (Eurosport 2)
(20:45) UD Las Palmas – Real Sociedad (Eleven ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(20:45) Wolverhampton Wanderers – Birmingham City (Eleven Extra ; Michał Mitrut - Tomasz Zieliński)

Sobota, 25 lutego:
(13:00) Deportivo Alaves – Valencia CF (Eleven ; Marcin Pawłowski - Maciej Kruk)
(13:30) Leeds United – Sheffield Wednesday (Eleven Extra ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(15:30) Wisła Płock – Zagłębie Lubin (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda)
(15:30) Bayern Monachium – HSV (Eurosport 2)
(16:00) Chelsea Londyn – Swansea City (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(16:00) Wolfsberger AC – Rapid Wiedeń (Sportklub ; Łukasz Wiśniowski)
(16:15) Real Betis – Sevilla FC (Eleven ; Michał Mitrut - Marcin Gazda)
(17:00) En Avant Guingamp – AS Monaco (Eleven Extra ; Mateusz Święcicki - Mateusz Majak)
(18:00) Lechia Gdańsk – Cracovia (C+ Sport ; Adam Marchliński – Kamil Kosowski)
(18:10) SSC Napoli – Atalanta Bergamo (Eleven ; Dominik Guziak - Filip Kapica)
(18:30) Watford FC – West Ham United (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Krzysztof Przytuła)
(18:30) Brighton & Hove Albion – Reading FC (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(18:30) Hertha Berlin – Eintracht Frankfurt (Eurosport 2)
(18:30) Austria Wiedeń – Sportclub Rheindorf Altach (Sportklub ; Tomasz Zieliński)
(20:30) Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok (C+ Sport ; Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski)
(20:30) Red Bull Salzburg – SV Mattersburg (retransmisja) (Sportklub ; Julian Kowalski)
(20:45) Juventus Turyn – Empoli FC (Eleven ; Piotr Dumanowski - Piotr Czachowski)
(20:45) SD Eibar – Malaga CF (Eleven Sports ; Marcin Pawłowski - Michał Świerżyński)

Niedziela, 26 lutego:
(12:00) Espanyol Barcelona – Osasuna Pampeluna (Eleven ; Marcin Pawłowski - Michał Świerżyński)
(12:30) US Palermo – Sampdoria Genua (Eleven Sports ; Dominik Guziak - Piotr Czachowski)
(13:00) Norwich City – Ipswich Town (Eleven Extra ; Michał Mitrut - Paweł Wróbel)
(14:30) Tottenham Hotspur – Stoke City (C+ ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(14:30) Feyenoord Rotterdam – PSV Eindhoven (Polsat Sport News ; Tomasz Włodarczyk)
(15:00) US Sassuolo – AC Milan (Eleven Sports ; Sebastian Chabiniak - Filip Kapica)
(15:00) Lazio Rzym – Udinese Calcio (Eleven Extra ; Julian Kowalski - Piotr Czachowski)
(15:30) Górnik Łęczna – Piast Gliwice (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Tomasz Wieszczycki)
(15:30) FC Ingolstadt – Borussia Moenchengladbach (Eurosport 2)
(16:15) Atletico Madryt – FC Barcelona (Eleven ; Patryk Mirosławski - Tomasz Ćwiąkała)
(16:30) SK Niederosterreich Sankt Polten – Sturm Graz (Sportklub ; Jakub Polkowski)
(16:45) Ajax Amsterdam – Heracles Almelo (Polsat Sport Extra ; Piotr Przybysz)
(16:45) AZ Alkmaar – PEC Zwolle (retransmisja) (Polsat Sport News ; Szymon Rojek)
(17:15) Southampton FC – Manchester United (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(17:30) Schalke 04 Gelsenkirchen – TSG 1899 Hoffenheim (Eurosport 2)
(18:00) Legia Warszawa – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (C+ ; Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski)
(18:30) Athletic Bilbao – Granada CF (Eleven ; Marcin Pawłowski - Michał Świerżyński)
(20:45) Inter Mediolan – AS Roma (Eleven ; Piotr Dumanowski - Filip Kapica)
(20:45) Villarreal CF – Real Madryt (Eleven Sports ; Michał Mitrut - Marcin Gazda)
(21:00) Olympique Marsylia – Paris Saint-Germain (Eleven Extra ; Dominik Guziak - Stefan Białas)
(23:00) Szachtar Donieck – Worskla Połtawa (retransmisja) (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski)

Poniedziałek, 27 lutego:
(18:00) Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław (Eurosport 1)
(20:15) FC St. Pauli – Karlsruher SC (Eurosport 2)
(20:45) AC Fiorentina – Torino FC (Eleven)
(21:00) Leicester City – Liverpool FC (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)

Wtorek, 28 lutego:
(18:00) Wigry Suwałki – Arka Gdynia (Polsat Sport)
(18:30) Eintracht Frankfurt – Arminia Bielefeld (TVP Sport)
(19:30) Real Sociedad – SD Eibar (Eleven)
(20:45) Brighton & Hove Albion – Newcastle United (Eleven Extra)
(20:45) Juventus Turyn – SSC Napoli (Polsat Sport)
(20:45) Sportfreunde Lotte – Borussia Dortmund (TVP Sport)
(21:30) Valencia CF – CD Leganes (Eleven)
(21:30) Malaga CF – Real Betis (Eleven)

Środa, 1 marca:
(08:45) Girondins Bordeaux – FC Lorient (retransmisja) (TVP Sport)
(18:30) HSV – Borussia Moenchengladbach (TVP Sport)
(19:30) FC Barcelona – Sporting Gijon (Eleven)
(19:30) Osasuna Pampeluna – Villarreal CF (Eleven Sports)
(20:00) Lech Poznań – Pogoń Szczecin (Polsat Sport)
(20:45) Lazio Rzym – AS Roma (Polsat Sport News)
(20:45) Bayern Monachium – Schalke 04 Gelsenkirchen (TVP Sport)
(21:30) Real Madryt – UD Las Palmas (Eleven)
(21:30) Celta Vigo – Espanyol Barcelona (Eleven Sports)
(23:35) Olympique Marsylia – AS Monaco (retransmisja) (TVP Sport)

Czwartek, 2 marca:
(11:40) Chamois Niortais – Paris Saint-Germain (retransmisja) (TVP Sport)
(20:45) Deportivo La Coruna – Atletico Madryt (Eleven Sports)
(21:00) Bergerac Perigord FC – LOSC Lille (TVP Sport)
(21:30) Sevilla FC – Athletic Bilbao (Eleven) 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się