var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: lechita.net

Program TV dla kibica futbolu. 73 mecze, startuje I liga! W środku tygodnia europejskie puchary i... zaległa Ekstraklasa

Autor: Łukasz Kościelniak
2017-03-03 02:35:34

Wracamy do ulubionego rytmu kibica piłkarskiego, czyli do poniedziałku mecze ligowe (już z I ligą), a potem europejskie puchary. W środku tygodnia będzie też coś dla zwolenników rodzimej kopanej, bo ekstraklasowe zaległości nadrobią Górnik Łęczna z Zagłębiem Lubin. Żeby się w tym wszystkim nie pogubić, korzystajcie z naszego wyjątkowego programu.

Piątek, 3 marca:
(18:00) Korona Kielce – Górnik Łęczna (Eurosport 2 ; Tomasz Lach - Maciej Żurawski)
(20:30) Zagłębie Lubin – Legia Warszawa (C+ Sport ; Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski)
(20:30) FC Augsburg – RB Lipsk (Eurosport 2)
(20:45) Real Betis – Real Sociedad (Eleven ; Dominik Guziak - Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) Girondins Bordeaux – Olympique Lyon (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki - Mateusz Majak)
(20:45) Górnik Zabrze – GKS Tychy (Polsat Sport ; Tomasz Włodarczyk – Andrzej Iwan)

Sobota, 4 marca:
(13:00) CD Leganes – Granada CF (Eleven ; Michał Mitrut - Marcin Gazda)
(13:30) Manchester United – AFC Bournemouth (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(15:00) AS Roma – SSC Napoli (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(15:30) Cracovia – Arka Gdynia (C+ Sport ; Cezary Olbrycht – Grzegorz Mielcarski)
(15:30) Borussia Dortmund – Bayer Leverkusen (Eurosport 2)
(16:00) Sturm Graz – Sportclub Rheindorf Altach (Sportklub ; Jakub Polkowski)
(16:15) SD Eibar – Real Madryt (Eleven ; Marcin Pawłowski - Tomasz Ćwiąkała)
(17:00) Paris Saint-Germain – AS Nancy-Lorraine (Eleven Extra ; Marcin Grzywacz - Stefan Białas)
(17:45) Chojniczanka Chojnice – GKS Katowice (Polsat Sport ; Marcin Feddek – Tomasz Łapiński)
(18:00) Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Ruch Chorzów (C+ Sport ; Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn)
(18:10) Sampdoria Genua – Pescara Calcio (Eleven ; Michał Mitrut - Filip Kapica)
(18:30) Liverpool FC – Arsenal Londyn (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(18:30) Borussia Moenchengladbach – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eurosport 2)
(18:30) SV Ried – Austria Wiedeń (Sportklub ; Tomasz Zieliński)
(20:00) KV Mechelen – RSC Anderlecht (Eleven Extra ; Sebastian Chabiniak)
(20:30) Piast Gliwice – Wisła Kraków (C+ Sport ; Adam Marchliński – Kamil Kosowski)
(20:30) Leicester City – Hull City (retransmisja) (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Rafał Nahorny)
(20:30) Wolfsberger AC – Admira Wacker Moedling (retransmisja) (Sportklub ; Julian Kowalski)
(20:45) AC Milan – Chievo Werona (Eleven ; Piotr Dumanowski - Piotr Czachowski)
(20:45) FC Barcelona – Celta Vigo (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki - Tomasz Ćwiąkała)
(22:00) Los Angeles Galaxy – FC Dallas (Eurosport 1)
(22:00) CSKA Moskwa – Zenit Sankt Petersburg (retransmisja) (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski)
(22:45) Corinthians Sao Paulo – Santos FC (Eleven Sports ; Sebastian Chabiniak - Michał Świerżyński)

Niedziela, 5 marca:
(00:00) PSV Eindhoven – Roda JC Kerkrade (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Cezary Kowalski)
(12:00) Sporting Gijon – Deportivo La Coruna (Eleven ; Marcin Pawłowski - Maciej Kruk)
(12:30) Atalanta Bergamo – AC Fiorentina (Eleven Sports ; Dominik Guziak - Piotr Czachowski)
(12:30) Shanghai Greenland Shenhua – Jiangsu Suning (Polsat Sport Extra ; Szymon Rojek – Andrzej Strejlau)
(12:30) Sparta Rotterdam – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News ; Tomasz Włodarczyk)
(14:30) Tottenham Hotspur – Everton FC (C+ ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(14:30) FC Groningen – Ajax Amsterdam (Polsat Sport News ; Piotr Przybysz)
(15:00) Udinese Calcio – Juventus Turyn (Eleven Sports ; Piotr Dumanowski - Filip Kapica)
(15:00) Cagliari Calcio – Inter Mediolan (Eleven Extra ; Mateusz Święcicki - Piotr Czachowski)
(15:30) Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda)
(15:30) Eintracht Frankfurt – SC Freiburg (Eurosport 2)
(16:15) Atletico Madryt – Valencia CF (Eleven ; Patryk Mirosławski - Tomasz Ćwiąkała)
(16:30) Rapid Wiedeń – Red Bull Salzburg (Sportklub ; Tomasz Zieliński)
(17:00) Sunderland AFC – Manchester City (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(17:30) HSV – Hertha Berlin (Eurosport 2)
(18:00) Lech Poznań – Lechia Gdańsk (C+ ; Rafał Wolski – Maciej Murawski)
(18:30) UD Las Palmas – Osasuna Pampeluna (Eleven ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(19:07) Worskła Połtawa – Zoria Ługańsk (retransmisja) (Polsat Sport News)
(20:45) Bologna FC – Lazio Rzym (Eleven ; Piotr Dumanowski - Filip Kapica)
(20:45) Athletic Bilbao – Malaga CF (Eleven Extra ; Michał Mitrut - Tomasz Ćwiąkała)
(21:00) AS Monaco – FC Nantes (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz - Mateusz Majak)
(23:15) Orlando City SC – New York City FC (Eurosport 1 ; Adam Kotleszka)

Poniedziałek, 6 marca:
(18:00) Pogoń Szczecin – Wisła Płock (Eurosport 1)
(20:15) Eintracht Brunszwik – VfB Stuttgart (Eurosport 2)
(20:45) Deportivo Alaves – Sevilla FC (Eleven)
(21:00) West Ham United – Chelsea Londyn (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)

Wtorek, 7 marca:
(16:00) Red Bull Salzburg – Atletico Madryt (nSport+ ; Michał Kornacki – Wojciech Jagoda)
(18:00) FC Barcelona – FC Porto (nSport+ ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(18:00) Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin (C+ Sport ; Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda)
(20:45) SSC Napoli – Real Madryt (C+ ; Bartosz Gleń – Tomasz Lipiński)
(20:45) Arsenal Londyn – Bayern Monachium (nSport+ ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(20:45) Multi Liga Mistrzów (C+ Sport ; Filip Surma)

Środa, 8 marca:
(16:00) Real Madryt – Ajax Amsterdam (nSport+ ; Piotr Domagała – Wojciech Jagoda)
(18:45) Deportivo La Coruna – Real Betis (Eleven)
(20:45) FC Barcelona – Paris Saint-Germain (C+ ; Rafał Wolski – Kamil Kosowski)
(20:45) Borussia Dortmund – Benfica Lizbona (nSport+ ; Adam Marchliński – Leszek Orłowski)
(20:45) Multi Liga Mistrzów (C+ Sport ; Cezary Olbrycht)

Czwartek, 9 marca:
(01:00) Flamengo Rio de Janeiro – San Lorenzo (Sportklub ; Julian Kowalski)
(19:00) FK Rostów – Manchester United (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(19:00) FC Kopenhaga – Ajax Amsterdam (Eurosport 1)
(19:00) APOEL Nikozja – RSC Anderlecht (TVP Sport)
(21:05) Schalke 04 Gelsenkirchen – Borussia Moenchengladbach (C+ Sport ; Żelisław Żyżyński – Leszek Orłowski)
(21:05) Olympiakos Pireus – Besiktas Stambuł (C+ Sport 2 ; Filip Surma – Wojciech Jagoda)
(21:05) Olympique Lyon – AS Roma (Eurosport 1)
(21:05) Celta Vigo – FK Krasnodar (TVP Sport) 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się