var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: lechita.net

Program TV dla kibica futbolu. 65 meczów, ciąg dalszy z europejskimi pucharami

Autor: Łukasz Kościelniak
2017-03-10 01:25:42

Ten tydzień jest kontynuacją poprzedniego, czyli do poniedziałku intensywne oglądanie lig w Polsce i zagranicą, a potem europejskie puchary. Tradycyjnie zapraszamy do korzystania z naszego wyjątkowego programu z rozpiską komentatorów.

Piątek, 10 marca:
(12:30) Shanghai SIPG – Yanbian Funde FC (Polsat Sport ; Przemysław Iwańczyk – Tomasz Łapiński)
(18:00) Śląsk Wrocław – Piast Gliwice (Eurosport 2 ; Tomasz Lach - Maciej Żurawski)
(20:30) Arka Gdynia – Lech Poznań (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Grzegorz Mielcarski)
(20:30) Bayer Leverkusen – Werder Brema (Eurosport 2)
(20:45) Brighton & Hove Albion – Derby County (Eleven ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(20:45) Juventus Turyn – AC Milan (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(20:45) Espanyol Barcelona – UD Las Palmas (Eleven Extra ; Michał Mitrut - Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) GKS Katowice – Stomil Olsztyn (Polsat Sport ; Cezary Kowalski – Andrzej Iwan)

Sobota, 11 marca:
(13:00) Valencia CF – Sporting Gijon (Eleven ; Michał Mitrut - Michał Świerżyński)
(13:15) Middlesbrough FC – Manchester City (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(15:30) Wisła Płock – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (C+ Sport, nSport+ ; Żelisław Żyżyński – Grzegorz Mielcarski)
(15:30) Hertha Berlin – Borussia Dortmund (Eurosport 2)
(16:00) SK Niederosterreich Sankt Poelten – SV Ried (Sportklub ; Bartłomiej Rabij)
(16:15) Sevilla FC – CD Leganes (Eleven ; Patryk Mirosławski - Tomasz Ćwiąkała)
(17:00) AS Monaco – Girondins Bordeaux (Eleven Extra ; Dominik Guziak - Stefan Białas)
(17:45) Sandecja Nowy Sącz – Zagłębie Sosnowiec (Polsat Sport ; Piotr Przybysz – Andrzej Iwan)
(18:00) Ruch Chorzów – Lechia Gdańsk (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Kamil Kosowski)
(18:30) Hull City – Swansea City (retransmisja) (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(18:30) Arsenal Londyn – Lincoln City (Eleven ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(18:30) FC Ingolstadt – FC Koeln (Eurosport 2)
(18:30) Admira Wacker Moedling – Red Bull Salzburg (Sportklub ; Bartłomiej Rabij)
(20:30) Jagiellonia Białystok – Korona Kielce (C+ Sport ; Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn)
(20:30) AFC Bournemouth – West Ham United (retransmisja) (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Rafał Nahorny)
(20:30) Sportclub Rheindorf Altach – SV Mattersburg (retransmisja) (Sportklub ; Julian Kowalski)
(20:45) Genoa CFC – Sampdoria Genua (Eleven ; Piotr Dumanowski - Piotr Czachowski)
(20:45) Granada CF – Atletico Madryt (Eleven Extra ; Marcin Pawłowski - Maciej Kruk)
(22:30) Go Ahead Eagles – PSV Eindhoven (retransmisja) (Polsat Sport News ; Szymon Rojek)

Niedziela, 12 marca:
(09:30) Amkar Perm – Zenit Sankt Petersburg (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski - Robert Zieliński)
(12:00) Real Sociedad – Athletic Bilbao (Eleven ; Marcin Pawłowski - Tomasz Ćwiąkała)
(12:30) US Sassuolo – Bologna FC (Eleven Extra ; Dominik Guziak - Radosław Majdan)
(13:00) Celtic Glasgow – Rangers FC (Eleven Sports ; Michał Mitrut - Piotr Czachowski)
(14:25) Feyenoord Rotterdam – AZ Alkmaar (Polsat Sport News ; Cezary Kowalski)
(15:00) Tottenham Hotspur – Millwall FC (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(15:00) SSC Napoli – Crotone FC (Eleven Extra ; Piotr Dumanowski - Filip Kapica)
(15:30) Górnik Łęczna – Pogoń Szczecin (C+ Sport ; Piotr Laboga – Wojciech Jagoda)
(15:30) Schalke 04 Gelsenkirchen – FC Augsburg (Eurosport 2)
(16:15) Deportivo La Coruna – FC Barcelona (Eleven ; Marcin Pawłowski - Tomasz Ćwiąkała)
(16:45) Ajax Amsterdam – Twente Enschede (Polsat Sport News ; Tomasz Włodarczyk)
(17:00) Liverpool FC – Burnley FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(17:00) Olympique Lyon – Toulouse FC (Eleven Extra ; Dominik Guziak - Stefan Białas)
(17:30) HSV – Borussia Moenchengladbach (Eurosport 2)
(18:00) Legia Warszawa – Wisła Kraków (C+ ; Rafał Wolski – Maciej Murawski)
(18:30) Celta Vigo – Villarreal CF (Eleven ; Michał Mitrut - Michał Świerżyński)
(18:30) Zoria Ługańsk - Szachtar Donieck (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski)
(19:30) New York City FC – D.C. United (Eurosport 2)
(20:00) Sturm Graz – Rapid Wiedeń (retransmisja) (Sportklub ; Łukasz Wiśniowski)
(20:45) US Palermo – AS Roma (Eleven ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(20:45) Real Madryt – Real Betis (Eleven Sports ; Patryk Mirosławski - Tomasz Ćwiąkała)
(21:00) FC Lorient – Paris Saint-Germain (Eleven Extra ; Dominik Guziak - Stefan Białas)
(22:00) Minnesota United – Atlanta United (Eurosport 2)

Poniedziałek, 13 marca:
(18:00) Cracovia – Zagłębie Lubin (Eurosport 2 ; Edward Durda - Tomasz Hajto)
(20:15) Fortuna Duesseldorf – Eintracht Brunszwik (Eurosport 2)
(20:45) Lazio Rzym – Torino FC (Eleven ; Marcin Pawłowski - Maciej Kruk)
(20:45) Chelsea Londyn – Manchester United (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)

Wtorek, 14 marca:
(18:30) Sportfreunde Lotte – Borussia Dortmund (TVP Sport ; Maciej Iwański)
(20:45) Leicester City – Sevilla FC (C+ ; Marcin Rosłoń - Przemysław Rudzki)
(20:45) Juventus Turyn – FC Porto (nSport+ ; Przemysław Pełka - Grzegorz Mielcarski)
(20:45) Multi Liga Mistrzów (C+ Sport ; Piotr Laboga)

Środa, 15 marca:
(20:45) AS Monaco – Manchester City (C+ ; Tomasz Smokowski - Tomasz Wieszczycki)
(20:45) Atletico Madryt – Bayer Leverkusen (nSport+ ; Adam Marchliński - Leszek Orłowski)
(20:45) Multi Liga Mistrzów (C+ Sport ; Bartosz Gleń)

Czwartek, 16 marca:
(01:00) Indepediente Medellin – River Plate Buenos Aires (Sportklub ; Bartłomiej Rabij)
(19:00) Besiktas Stambuł – Olympiakos Pireus (C+ Sport ; Adam Marchliński - Wojciech Jagoda)
(19:00) FK Krasnodar - Celta Vigo (Eurosport 1)
(19:00) KRC Genk – KAA Gent (TVP Sport ; Tomasz Jasina)
(21:05) AS Roma – Olympique Lyon (C+ Sport ; Cezary Olbrycht - Tomasz Lipiński)
(21:05) Borussia Moenchengladbach – Schalke 04 Gelsenkirchen (C+ Sport 2 ; Żelisław Żyżyński - Leszek Orłowski)
(21:05) Manchester United - FK Rostów (Eurosport 1)
(21:05) RSC Anderlecht – APOEL Nikozja (TVP Sport ; Maciej Iwański) 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się