var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: lechita.net

Program TV dla kibica futbolu. 59 meczów - intensywnie do niedzieli, później przerwa na reprezentację

Autor: Łukasz Kościelniak
2017-03-17 03:26:27

Przed nami intensywny ligowy czas, ale od poniedziałku piłkarski kibic ma kilka dni wytchnienia, gdyż zaczyna się przerwa na mecze reprezentacji. Żeby się w tym wszystkim nie pogubić, koniecznie korzystajcie z naszego wyjątkowego programu z rozpiską komentatorów.

Piątek, 17 marca:
(18:00) Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Śląsk Wrocław (Eurosport 2)
(20:30) Wisła Kraków – Wisła Płock (C+ Sport ; Adam Marchliński – Krzysztof Przytuła)
(20:30) Borussia Dortmund – FC Ingolstadt (Eurosport 2)
(20:45) UD Las Palmas – Villarreal CF (Eleven ; Patryk Mirosławski - Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) Bristol City – Huddersfield Town (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(20:45) Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice (Polsat Sport ; Marcin Feddek – Andrzej Iwan)
(22:30) Szachtar Donieck – Olimpik Donieck (retransmisja) (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski – Robert Zieliński)

Sobota, 18 marca:
(13:00) SD Eibar – Espanyol Barcelona (Eleven ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(13:00) Błękitni Stargard - Radomiak Radom (Zebrra TV - kanał 828 sieci kablowej Vectra ; Paweł Waniek)
(13:30) West Bromwich Albion – Arsenal Londyn (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(14:00) Nottingham Forest – Derby County (Eleven Extra ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(15:30) Piast Gliwice – Arka Gdynia (C+ Sport ; Tomasz Smokowski – Kamil Kosowski)
(16:00) Everton FC – Hull City (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudkzi)
(16:00) Rapid Wiedeń – SV Mattersburg (Sportklub ; Julian Kowalski)
(16:15) Athletic Bilbao – Real Madryt (Eleven Sports ; Patryk Mirosławski - Tomasz Ćwiąkała)
(17:00) FC Nantes – OGC Nice (Eleven Extra ; Michał Mitrut - Stefan Białas)
(17:45) Chojniczanka Chojnice – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Sport ; Szymon Rojek – Tomasz Łapiński)
(18:00) Torino FC – Inter Mediolan (Eleven ; Dominik Guziak - Piotr Czachowski)
(18:00) Zagłębie Lubin – Ruch Chorzów (C+ Sport ; Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski)
(18:30) AFC Bournemouth – Swansea City (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Krzysztof Przytuła)
(18:30) Leeds United – Brighton & Hove Albion (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(18:30) Eintracht Frankfurt – HSV (Eurosport 2)
(18:30) Admira Wacker Moedling – Sturm Graz (Sportklub ; Jakub Polkowski)
(20:00) Girondins Bordeaux – Montpellier HSC (Eleven Extra ; Michał Mitrut - Mateusz Majak)
(20:30) Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Maciej Murawski)
(20:30) SV Ried – Sportclub Rheindorf Altach (retransmisja) (Sportklub)
(20:45) AC Milan – Genoa CFC (Eleven Sports ; Dominik Guziak - Filip Kapica)
(21:00) Stoke City – Chelsea Londyn (retransmisja) (C+ Sport 2 ; Edward Durda – Rafał Nahorny)
(21:30) Lokomotiw Moskwa – Spartak Moskwa (retransmisja) (Polsat Sport News ; Łukasz Majchrzyk)
(22:30) Wolfsberger AC – SK Niederosterreich Sankt Polten (retransmisja) (Sportklub)

Niedziela, 19 marca:
(01:30) PSV Eindhoven – Vitesse Arnhem (retransmisja) (Polsat Sport News)
(12:00) CD Leganes – Malaga CF (Eleven ; Michał Mitrut - Michał Świerżyński)
(12:30) Empoli FC – SSC Napoli (Eleven Sports ; Piotr Dumanowski - Piotr Czachowski)
(13:00) Middlesbrough FC – Manchester United (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Przemysław Rudzki)
(14:30) Excelsior Rotterdam – Ajax Amsterdam (Polsat Sport News ; Cezary Kowalski)
(15:00) Sampdoria Genua – Juventus Turyn (Eleven ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(15:00) SM Caen – AS Monaco (Eleven Extra ; Sebastian Chabiniak - Stefan Białas)
(15:15) Tottenham Hotspur – Southampton FC (C+ Sport 2 ; Krzysztof Marciniak – Przemysław Rudzki)
(15:30) Lech Poznań – Górnik Łęczna (C+ ; Bartosz Gleń – Maciej Murawski)
(15:30) Korona Kielce – Cracovia (C+ Sport ;  Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski)
(15:30) FSV Mainz – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eurosport 2)
(16:15) Atletico Madryt – Sevilla FC (Eleven Sports ; Marcin Pawłowski - Tomasz Ćwiąkała)
(16:30) Red Bull Salzburg – Austria Wiedeń (Sportklub ; Tomasz Zieliński)
(17:30) Manchester City -  Liverpool FC (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(17:30) Borussia Moenchengladbach – Bayern Monachium (Eurosport 2)
(18:00) Lechia Gdańsk – Legia Warszawa (C+ ; Przemysław Pełka – Tomasz Wieszczycki)
(18:00) Udinese Calcio – US Palermo (Eleven ; Piotr Dumanowski - Radosław Majdan)
(18:30) Deportivo La Coruna – Celta Vigo (Eleven Sports ; Michał Mitrut - Michał Świerżyński)
(19:07) sc Heerenveen – Feyenoord Rotterdam (retransmisja) (Polsat Sport News ; Piotr Przybysz)
(20:45) FC Barcelona – Valencia CF (Eleven Sports ; Patryk Mirosławski - Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) AS Roma – US Sassuolo (Eleven Extra ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(21:00) Paris Saint-Germain – Olympique Lyon (Eleven ; Dominik Guziak - Stefan Białas)
(22:45) Santos FC – Palmeiras Sao Paulo (Eleven Extra)
(23:00) Seattle Sounders – New York Red Bulls (Eurosport 2)

Poniedziałek, 20 marca:
(20:15) FC Union Berlin – FC Nurnberg (Eurosport 2)

Wtorek, 21 marca:
Brak spotkań.

Środa, 22 marca:
(20:45) Niemcy – Anglia (TVP Sport)

Czwartek, 23 marca:
(17:45) Niemcy U-20 – Szwajcaria U-20 (Eurosport 1)
(21:30) Kolumbia – Boliwia (Eleven)
(23:55) Urugwaj – Brazylia (Eleven) 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się