var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: lechita.net

Program TV dla kibica futbolu. Aż 77 meczów, wracamy do ligowego rygoru - bez przerwy nawet w środku tygodnia

Autor: Łukasz Kościelniak
2017-03-31 02:04:50

Rozgrywki ligowe po przerwie reprezentacyjnej wracają ze zdwojoną siłą. W środku tygodnia odbędą się normalne kolejki Bundesligi, Primera Division i Premier League, a inni rozegrają mecze w krajowych pucharach. Żeby się w tym wszystkim nie pogubić, korzystajcie z naszego wyjątkowego programu z rozpiską komentatorów.

Piątek, 31 marca:
(18:00) Śląsk Wrocław – Korona Kielce (Eurosport 2 ; Tomasz Lach - Sławomir Chałaśkiewicz)
(20:30) Wisła Kraków – Lech Poznań (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn)
(20:30) SV Zulte Waregem – RSC Anderlecht (Eleven ; Sebastian Chabiniak)
(20:30) Hertha Berlin – TSG 1899 Hoffenheim (Eurosport 2)
(20:45) Derby County – Queens Park Rangers (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(20:45) Espanyol Barcelona – Real Betis (Eleven Extra ; Patryk Mirosławski - Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) GKS Katowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Sport ; Cezary Kowalski – Andrzej Iwan)

Sobota, 1 kwietnia:
(13:00) Villarreal CF – SD Eibar (Eleven ; Sebastian Chabiniak - Tomasz Ćwiąkała)
(13:30) Liverpool FC – Everton FC (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(13:40) Guangzhou Evergrande – Shanghai SIPG (Polsat Sport Extra ; Szymon Rojek – Andrzej Strejlau)
(15:30) Arka Gdynia – Górnik Łęczna (C+ Sport ; Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki)
(15:30) Schalke 04 Gelsenkirchen – Borussia Dortmund (Eurosport 2)
(16:00) Manchester United – West Bromwich Albion (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(16:00) Brentford FC – Bristol City (Eleven ; Marcin Grzywacz - Tomasz Wróbel)
(16:00) SK Niederosterreich Sankt Polten – Rapid Wiedeń (Sportklub ; Łukasz Wiśniowski)
(16:15) Osasuna Pampeluna – Athletic Bilbao (Eleven Sports ; Marcin Pawłowski - Tomasz Ćwiąkała)
(17:00) Kotwica Kołobrzeg – Radomiak Radom (Zebrra TV – kanał 828 w sieci kablowej Vectra)
(17:45) Chojniczanka Chojnice – Miedź Legnica (Polsat Sport ; Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński)
(18:00) Wisła Płock – Cracovia (C+ Sport ; Adam Marchliński – Wojciech Jagoda)
(18:00) US Sassuolo – Lazio Rzym (Eleven ; Michał Mitrut - Piotr Czachowski)
(18:30) Southampton FC – AFC Bournemouth (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Krzysztof Przytuła)
(18:30) Reading FC – Leeds United (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(18:30) Eintracht Frankfurt – Borussia Moenchengladbach (Eurosport 2)
(18:30) Sturm Graz – Wolfsberger AC (Sportklub ; Julian Kowalski)
(19:45) Sparta Rotterdam – PSV Eindhoven (Polsat Sport News ; Cezary Kowalski)
(20:30) Legia Warszawa – Pogoń Szczecin (C+ Sport ; Tomasz Smokowski – Kazimierz Węgrzyn)
(20:30) Austria Wiedeń – Admira Wacker Moedling (retransmisja) (Sportklub ; Jakub Polkowski)
(20:45) AS Roma – Empoli FC (Eleven ; Piotr Dumanowski - Filip Kapica)
(20:45) Malaga CF – Atletico Madryt (Eleven Extra ; Patryk Mirosławski - Marcin Gazda)
(21:00) Hull City – West Ham United (retransmisja) (C+ Sport 2 ; Edward Durda – Rafał Nahorny)
(21:00) AS Monaco – Paris Saint-Germain (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki - Dominik Guziak)
(21:00) Chicago Fire – Montreal Impact (Eurosport 1)

Niedziela, 2 kwietnia:
(12:00) Sevilla FC – Sporting Gijon (Eleven ; Patryk Mirosławski - Marcin Gazda)
(12:30) Torino FC – Udinese Calcio (Eleven Sports ; Michał Mitrut - Radosław Majdan)
(12:30) Vitesse Arnhem – NEC Nijmegen (Polsat Sport Extra ; Szymon Rojek)
(14:30) Swansea City – Middlesbrough FC (C+ ; Piotr Domagała – Rafał Nahorny)
(14:30) Ajax Amsterdam – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Extra ; Piotr Przybysz)
(15:00) Pescara Calcio – AC Milan (Eleven ; Dominik Guziak - Piotr Czachowski)
(15:00) Stade Rennes – Olympique Lyon (Eleven Extra ; Marcin Grzywacz - Stefan Białas)
(15:30) Jagiellonia Białystok – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Wojciech Jagoda)
(15:30) FC Ingolstadt – FSV Mainz (Eurosport 2)
(16:15) Real Madryt – Deportivo Alaves (Eleven Sports ; Patryk Mirosławski - Tomasz Ćwiąkała)
(16:30) Sporclub Rheindorf Altach – Red Bull Salzburg (Sportklub ; Łukasz Wiśniowski)
(17:00) Arsenal Londyn – Manchester City (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(17:30) Bayer Leverkusen – VfL Wolfsburg (Eurosport 2)
(18:00) Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin (C+ ; Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki)
(18:30) Valencia CF – Deportivo La Coruna (Eleven Extra ; Michał Mitrut - Michał Świerżyński)
(20:45) Granada CF – FC Barcelona (Eleven ; Marcin Pawłowski - Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) SSC Napoli – Juventus Turyn (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(21:00) OGC Nice – Girondins Bordeaux (Eleven Extra ; Marcin Grzywacz - Stefan Białas)

Poniedziałek, 3 kwietnia:
(18:00) Ruch Chorzów – Piast Gliwice (Eurosport 1)
(18:30) Spartak Moskwa – FK Gazowik Orenburg (Polsat Sport Extra)
(20:45) Celta Vigo – UD Las Palmas (Eleven)
(20:45) Inter Mediolan – Sampdoria Genua (Eleven Sports)

Wtorek, 4 kwietnia:
(18:00) Arka Gdynia – Wigry Suwałki (Polsat Sport ; Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński)
(18:00) Etoile FC Frejus Saint-Raphael – En Avant Guingamp (TVP Sport)
(19:30) Athletic Bilbao – Espanyol Barcelona (Eleven)
(20:00) TSG 1899 Hoffenheim – Bayern Monachium (Eurosport 2)
(20:45) AS Roma – Lazio Rzym (Polsat Sport Extra ; Piotr Przybysz)
(21:00) Manchester United – Everton FC (C+ Sport ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(21:00) AS Monaco – LOSC Lille (TVP Sport)
(21:30) Atletico Madryt – Real Sociedad (Eleven)

Środa, 5 kwietnia:
(18:30) Angers SCO – Girondins Bordeaux (TVP Sport)
(19:30) FC Barcelona – Sevilla FC (Eleven)
(20:00) FSV Mainz – RB Lipsk (Eurosport 2)
(20:30) Deportivo La Coruna – Granada CF (Eleven Sports)
(20:45) Pogoń Szczecin – Lech Poznań (Polsat Sport)
(20:45) SSC Napoli – Juventus Turyn (Polsat Sport Extra)
(20:45) Ajax Amsterdam – AZ Alkmaar (Polsat Sport News)
(21:00) Chelsea Londyn – Manchester City (C+ Sport ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(21:00) US Avranches – Paris Saint-Germain (TVP Sport)
(21:30) CD Leganes – Real Madryt (Eleven)
(22:50) Feyenoord Rotterdam – Go Ahead Eagles (retransmisja) (Polsat Sport News)
(23:00) Liverpool FC – AFC Bournemouth (retransmisja) (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)

Czwartek, 6 kwietnia:
(19:30) SD Eibar – UD Las Palmas (Eleven)
(20:45) Twente Enschede – PSV Eindhoven (Polsat Sport)
(21:30) Valencia CF – Celta Vigo (Eleven) 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się