var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: lechita.net

Program TV dla kibica futbolu. 71 meczów, zaczynają się największe emocje w europejskich pucharach

Autor: Łukasz Kościelniak
2017-04-07 01:51:19

Wracamy do rytmu "ligi i europejskie puchary", w Lidze Mistrzów i Lidze Europy pora na ćwierćfinały. Żeby się w tym wszystkim nie pogubić, koniecznie korzystajcie z naszego wyjątkowego programu z rozpiską komentatorów.

Piątek, 7 kwietnia:
(13:30) Shanghai SIPG – Shandong Luneng (Polsat Sport ; Przemysław Iwańczyk – Andrzej Strejlau)
(18:00) Cracovia – Śląsk Wrocław (Eurosport 2)
(20:30) Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok (C+ Sport ; Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski)
(20:30) KV Oostende – SV Zulte-Waregem (Eleven Extra ; Sebastian Chabiniak)
(20:30) Eintracht Frankfurt – Werder Brema (Eurosport 2)
(20:45) Villarreal CF – Athletic Bilbao (Eleven ; Mateusz Święcicki - Marcin Gazda)
(20:45) Queens Park Rangers – Brighton & Hove Albion (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(20:45) Stal Mielec – Chojniczanka Chojnice (Polsat Sport Extra ; Szymon Rojek – Andrzej Iwan)

Sobota, 8 kwietnia:
(13:00) Espanyol Barcelona – Deportivo Alaves (Eleven Sports ; Sebastian Chabiniak - Michał Świerżyński)
(13:30) Tottenham Hotspur – Watford FC (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Rafał Nahorny)
(15:00) Empoli FC – Pescara Calcio (Eleven ; Piotr Dumanowski - Piotr Czachowski)
(15:30) Górnik Łęczna – Wisła Płock (C+ Sport, nSport+ ; Tomasz Smokowski – Wojciech Jagoda)
(15:30) RB Lipsk – Bayer Leverkusen (Eurosport 2)
(16:00) Manchester City – Hull City (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(16:00) Nottingham Forest – Huddersfield Town (Eleven Extra ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(16:00) SV Ried – Rapid Wiedeń (Sportklub ; Łukasz Wiśniowski)
(16:15) Real Madryt – Atletico Madryt (Eleven Sports ; Marcin Pawłowski - Tomasz Ćwiąkała)
(17:00) Angers SCO – AS Monaco (Eleven ; Mateusz Święcicki - Stefan Białas)
(17:45) Górnik Zabrze – Olimpia Grudziądz (Polsat Sport ; Cezary Kowalski – Andrzej Iwan)
(18:00) Pogoń Szczecin – Arka Gdynia (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Maciej Murawski)
(18:00) Atalanta Bergamo – US Sassuolo (Eleven Extra ; Julian Kowalski - Radosław Majdan)
(18:30) AFC Bournemouth – Chelsea Londyn (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(18:30) Sevilla FC – Deportivo La Coruna (Eleven Sports ; Michał Mitrut - Michał Świerżyński)
(18:30) Bayern Monachium – Borussia Dortmund (Eurosport 2 ; Tomasz Lach – Radosław Gilewicz)
(18:30) Wolfsberger AC – Sportclub Rheindorf Altach (Sportklub ; Jakub Polkowski)
(19:00) Sheffield United – Newcastle United (Eleven ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(20:00) Olympique Lyon – FC Lorient (Eleven Extra ; Dominik Guziak - Stefan Białas)
(20:30) Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Wisła Kraków (C+ Sport ; Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski)
(20:45) Juventus Turyn – Chievo Werona (Eleven ; Piotr Dumanowski - Piotr Czachowski)
(20:45) Malaga CF – FC Barcelona (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki - Marcin Gazda)
(21:00) Stoke City – Liverpool FC (retransmisja) (C+ Sport 2 ; Edward Durda – Rafał Nahorny)
(22:00) D.C. United – New York City FC (Eurosport 2)

Niedziela, 9 kwietnia:
(00:10) NEC Nijmegen – Ajax Amsterdam (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Piotr Przybysz)
(12:00) Granada CF – Valencia CF (Eleven ; Michał Mitrut - Marcin Gazda)
(12:30) Sampdoria Genua – AC Fiorentina (Eleven Sports ; Dominik Guziak - Radosław Majdan)
(14:30) Sunderland AFC – Manchester United (C+ ; Piotr Domagała – Rafał Nahorny)
(15:00) Bologna FC – AS Roma (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki - Piotr Czachowski)
(15:00) AC Milan – US Palermo (Eleven Extra ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(15:30) Piast Gliwice – Lechia Gdańsk (C+ Sport ; Przemysław Pełka - Kamil Kosowski)
(15:30) Hertha Berlin – FC Augsburg (Eurosport 2)
(16:00) Szachtar Donieck – Czornomorec Odessa (Polsat Sport News ; Robert Zieliński)
(16:15) Celta Vigo – SD Eibar (Eleven ; Marcin Pawłowski - Michał Świerżyński)
(16:30) Red Bull Salzburg – Sturm Graz (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(16:45) PSV Eindhoven – Willem II Tilburg (Polsat Sport Extra ; Cezary Kowalski)
(17:00) Everton FC – Leicester City (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(17:30) FC Ingolstadt – SV Darmstadt (Eurosport 2)
(18:00) Lech Poznań – Legia Warszawa (C+ ; Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski)
(18:00) RSC Anderlecht – KAA Gent (Eleven Sports ; Sebastian Chabiniak)
(18:30) Osasuna Pampeluna – CD Leganes (Eleven ; Michał Mitrut - Marcin Gazda)
(20:45) Lazio Rzym – SSC Napoli (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki - Dominik Guziak)
(20:45) UD Las Palmas – Real Betis (Eleven Extra ; Marcin Pawłowski - Tomasz Ćwiąkała)
(21:00) Paris Saint-Germain – En Avant Guingamp (Eleven ; Marcin Grzywacz - Stefan Białas)
(21:40) PEC Zwolle – Feyenoord Rotterdam (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Tomasz Włodarczyk)
(22:30) FK Krasnodar – CSKA Moskwa (retransmisja) (Polsat Sport News ; Łukasz Majchrzyk)

Poniedziałek, 10 kwietnia:
(10:00) Chicago Fire – Columbus Crew (retransmisja) (Eurosport 1)
(18:00) Korona Kielce – Ruch Chorzów (Eurosport 1)
(20:15) Eintracht Brunszwik – Dynamo Drezno (Eurosport 2)
(20:45) Real Sociedad – Sporting Gijon (Eleven)
(21:00) Crystal Palace – Arsenal Londyn (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)

Wtorek, 11 kwietnia:
(20:45) Juventus Turyn – FC Barcelona (C+ ; Bartosz Gleń – Tomasz Lipiński)
(20:45) Borussia Dortmund – AS Monaco (nSport+ ; Marcin Rosłoń – Maciej Murawski)
(20:45) Multi Liga Mistrzów (C+ Sport ; Cezary Olbrycht)
(22:30) Orlando City SC – New York Red Bulls (retransmisja) (Eurosport 2)

Środa, 12 kwietnia
:
(02:00) Estudiantes La Plata – Barcelona Guayaquil (Sportklub ; Julian Kowalski)
(18:00) Górnik Zabrze – Zagłębie Sosnowiec (Polsat Sport Extra)
(20:45) Bayern Monachium – Real Madryt (C+ ; Marcin Rosłoń – Maciej Murawski)
(20:45) Atletico Madryt – Leicester City (nSport+ ; Adam Marchliński – Rafał Nahorny)
(20:45) Multi Liga Mistrzów (C+ Sport ; Piotr Laboga)

Czwartek, 13 kwietnia:
(02:45) Palmeiras Sao Paulo – Club Atletico Penarol (Sportklub ; Bartłomiej Rabij)
(21:05) RSC Anderlecht – Manchester United (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(21:05) Olympique Lyon – Besiktas Stambuł (Eurosport 1)
(21:05) Ajax Amsterdam – Schalke 04 Gelsenkirchen (TVP Sport) 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się