var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: lechita.net

Program TV dla kibica futbolu. 67 meczów - Ekstraklasa tylko w sobotę i poniedziałek, potem rewanże w pucharach

Autor: Łukasz Kościelniak
2017-04-14 03:29:08

Ze względu na święta wielkanocne w piątek i niedzielę Ekstraklasa będzie pauzować, przez co cała 29. kolejka została rozbita na sobotę i poniedziałek. Później czekają nas od razu rewanżowe emocje w ćwierćfinałach Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Żeby się nie pogubić, koniecznie korzystajcie z naszego wyjątkowego programu z rozpiską komentatorską!

Piątek, 14 kwietnia:
(16:00) Bristol City – Queens Park Rangers (Eleven ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(18:00) Wolverhampton Wanderers – Brighton & Hove Albion (Eleven ; Michał Mitrut)
(20:45) Athletic Bilbao – UD Las Palmas (Eleven ; Marcin Pawłowski - Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) Newcastle United – Leeds United (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(20:45) Angers SCO – Paris Saint-Germain (Eleven Extra ; Mateusz Święcicki - Mateusz Majak)

Sobota, 15 kwietnia:
(12:30) Inter Mediolan – AC Milan (Eleven ; Mateusz Święcicki - Dominik Guziak)
(13:00) Deportivo La Coruna - Malaga (Eleven Extra ; Michał Mitrut - Michał Świerżyński)
(13:30) Tottenham Hotspur – AFC Bournemouth (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(15:00) Pescara Calcio – Juventus Turyn (Eleven ; Dominik Guziak - Piotr Czachowski)
(15:00) AS Roma – Atalanta Bergamo (Eleven Extra ; Sebastian Chabiniak - Radosław Majdan)
(15:30) Ruch Chorzów – Pogoń Szczecin (C+ Sport ; Piotr Laboga – Kazimierz Węgrzyn)
(15:30) Śląsk Wrocław – Górnik Łęczna (nSport+ ; Rafał Dębiński – Remigiusz Jezierski)
(15:30) Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt (Eurosport 2)
(16:00) Stoke City – Hull City (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(16:00) Olimpik Donieck – Szachtar Donieck (Polsat Sport Extra)
(16:00) Wolfsberger AC – Red Bull Salzburg (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(16:15) Sporting Gijon – Real Madryt (Eleven Sports ; Marcin Pawłowski - Tomasz Ćwiąkała)
(17:45) Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Sport ; Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński)
(18:00) Jagiellonia Białystok – Cracovia (C+ Sport ; Rafał Wolski – Wojciech Jagoda)
(18:00) US Sassuolo – Sampdoria Genua (Eleven Extra)
(18:30) Southampton FC – Manchester City (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(18:30) Atletico Madryt – Osasuna Pampeluna (Eleven Sports ; Michał Mitrut - Marcin Gazda)
(18:30) Bayer Leverkusen – Bayern Monachium (Eurosport 2)
(18:30) Sturm Graz – SV Ried (Sportklub ; Jakub Polkowski)
(19:45) ADO Den Haag – PSV Eindhoven (Polsat Sport Extra ; Piotr Przybysz)
(20:30) Wisła Płock – Lech Poznań (C+ Sport ; Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki)
(20:30) Rapid Wiedeń – Sportclub Rheindorf Altach (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(20:45) SSC Napoli – Udinese Calcio (Eleven ; Piotr Dumanowski - Piotr Czachowski)
(20:45) FC Barcelona – Real Sociedad (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki - Tomasz Ćwiąkała)
(21:00) AS Monaco – Dijon FCO (Eleven Extra ; Marcin Grzywacz - Stefan Białas)
(21:00) Orlando City SC – Los Angeles Galaxy (Eurosport 2)
(23:45) Crystal Palace – Leicester City (retransmisja) (C+ Sport 2 ; Edward Durda – Rafał Nahorny)

Niedziela, 16 kwietnia:
(12:00) CD Leganes – Espanyol Barcelona (Eleven ; Sebastian Chabiniak - Michał Świerżyński)
(13:30) Tianjin TEDA – Guangzhou Evergrande (Polsat Sport Extra ; Szymon Rojek – Andrzej Strejlau)
(14:30) West Bromwich Albion – Liverpool FC (C+ Sport ; Piotr Domagała – Rafał Nahorny)
(14:30) Feyenoord Rotterdam – FC Utrecht (Polsat Sport ; Tomasz Włodarczyk)
(15:00) FC Nantes – Girondins Bordeaux (Eleven Extra ; Julian Kowalski - Stefan Białas)
(15:00) SV Mattersburg – Austria Wiedeń (Sportklub)
(15:30) Werder Brema – HSV (Eurosport 2)
(16:15) Valencia CF – Sevilla FC (Eleven Sports ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(16:45) Ajax Amsterdam – sc Heerenveen (Polsat Sport ; Cezary Kowalski)
(17:00) Manchester United – Chelsea Londyn (C+ ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(17:00) SC Bastia – Olympique Lyon (Eleven Extra)
(17:30) SV Darmstadt – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eurosport 2)
(18:00) KV Oostende - RSC Anderlecht (Eleven Extra ; Sebastian Chabiniak)
(18:30) Real Betis – SD Eibar (Eleven Sports ; Dominik Guziak - Tomasz Ćwiąkała)
(19:00) Spartak Moskwa – Zenit Sankt Petersburg (Polsat Sport ; Grzegorz Michalewski)
(20:45) Granada CF – Celta Vigo (Eleven Sports ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(21:00) Olympique Marsylia – AS Saint-Etienne (Eleven ; Marcin Grzywacz - Mateusz Majak)

Poniedziałek, 17 kwietnia:
(15:30) Legia Warszawa – Korona Kielce (C+ Sport ; Marcin Rosłoń – Tomasz Wieszczycki)
(15:30) Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Piast Gliwice (Eurosport 1)
(15:45) Fulham Londyn – Aston Villa (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(18:00) Lechia Gdańsk – Arka Gdynia (C+ ; Bartosz Gleń – Krzysztof Przytuła)
(18:00) Wisła Kraków – Zagłębie Lubin (Eurosport 1)
(18:00) Derby County – Huddersfield Town (Eleven Sports ; Dominik Guziak)
(18:00) Niemcy U-19 – Dania U-19 (Eurosport 2)
(20:15) Arminia Bielefeld – VfB Stuttgart (Eurosport 2)
(20:45) Deportivo Alaves – Villarreal CF (Eleven ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(21:00) Middlesbrough FC – Arsenal Londyn (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)

Wtorek, 18 kwietnia:
(20:45) Real Madryt – Bayern Monachium (C+ ; Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski)
(20:45) Leicester City – Atletico Madryt (nSport+ ; Adam Marchliński – Rafał Nahorny)
(20:45) Multi Liga Mistrzów (C+ Sport ; Żelisław Żyżyński)

Środa, 19 kwietnia:
(20:45) FC Barcelona – Juventus Turyn (C+ ; Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski)
(20:45) AS Monaco – Borussia Dortmund (nSport+ ; Tomasz Smokowski – Krzysztof Przytuła)
(20:45) Multi Liga Mistrzów (C+ Sport ; Piotr Laboga)

Czwartek, 20 kwietnia:
(02:45) Indepediente Santa Fe – Santos FC (Sportklub ; Bartłomiej Rabij)
(21:05) Schalke 04 Gelsenkirchen – Ajax Amsterdam (C+ Sport)
(21:05) Manchester United – RSC Anderlecht (Eurosport 1)
(21:05) Besiktas Stambuł – Olympique Lyon (TVP Sport) 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się