var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: lechita.net

Program TV dla kibica futbolu. 67 meczów - Multiliga i El Clasico na pierwszym planie!

Autor: Łukasz Kościelniak
2017-04-21 16:17:40

W ten weekend piłkarski kibic będzie żył przede wszystkim ukochaną Multiligą w Ekstraklasie i niedzielnym El Clasico. W środku tygodnia natomiast normalną kolejkę rozegra Primera Division, a Premier League nadrobi wszystkie zaległości. Żeby się w tym nie pogubić, koniecznie korzystajcie z naszego wyjątkowego programu z rozpiską komentatorów.

Piątek, 21 kwietnia:
(20:30) FC Koeln – TSG 1899 Hoffenheim (Eurosport 2)
(20:45) Norwich City – Brighton & Hove Albion (Eleven Sports ; Michał Mitrut)
(20:45) Górnik Zabrze – Wigry Suwałki (Polsat Sport ; Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński)
(21:00) Sevilla FC – Granada CF (Eleven ; Patryk Mirosławski - Marcin Gazda)

Sobota, 22 kwietnia:
(13:00) Malaga CF – Valencia CF (Eleven ; Patryk Mirosławski - Tomasz Ćwiąkała)
(15:30) Bayern Monachium – FSV Mainz (Eurosport 2)
(16:00) Hull City – Watford FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki – Rafał Nahorny)
(16:00) Sturm Graz – Sportclub Rheindorf Altach (Sportklub ; Łukasz Wiśniowski)
(16:15) Villarreal CF – CD Leganes (Eleven ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(17:00) Multiliga+ (C+ Sport ; Tomasz Smokowski – Andrzej Twarowski)
(17:00) Paris Saint-Germain – Montpellier HSC (Eleven Extra ; Dominik Guziak - Stefan Białas)
(17:45) Stal Mielec – GKS Katowice (Polsat Sport ; Cezary Kowalski)
(18:00) Cracovia – Legia Warszawa (C+ ; Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski)
(18:00) Lech Poznań – Ruch Chorzów (C+ Sport 2 ; Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki)
(18:00) Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk (nSport+ ; Rafał Dębiński – Maciej Murawski)
(18:00) Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok (Eurosport 1)
(18:00) Górnik Łęczna - Wisła Kraków (kanał 38. nc+)
(18:08) Atalanta Bergamo – Bologna FC (Eleven ; Piotr Dumanowski - Piotr Czachowski)
(18:15) Chelsea Londyn – Tottenham Hotspur (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(18:30) Borussia Moenchengladbach – Borussia Dortmund (Eurosport 2)
(20:30) Sportclub Rheindorf Altach – Admira Wacker Moedling (retransmisja) (Sportklub ; Jakub Polkowski)
(20:45) Espanyol Barcelona – Atletico Madryt (Eleven ; Marcin Pawłowski - Michał Świerżyński)
(20:45) AC Fiorentina – Inter Mediolan (Eleven Sports ; Piotr Dumanowski - Filip Kapica)
(22:00) Portland Timbers – Vancouver Whitecaps (Eurosport 2)

Niedziela, 23 kwietnia:
(00:30) AZ Alkmaar – Twente Enschede (retransmisja) (Polsat Sport News)
(09:10) FK Rostów – Spartak Moskwa (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski)
(12:00) Real Sociedad – Deportivo La Coruna (Eleven ; Marcin Pawłowski - Michał Świerżyński)
(12:30) US Sassuolo – SSC Napoli (Eleven Sports ; Dominik Guziak - Radosław Majdan)
(15:00) AC Milan – Empoli FC (Eleven Sports ; Piotr Dumanowski - Filip Kapica)
(15:00) Sampdoria Genua – Crotone FC (Eleven Extra ; Dominik Guziak - Piotr Czachowski)
(15:15) Burnley FC – Manchester United (C+ ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(15:30) SC Freiburg – Bayer Leverkusen (Eurosport 2)
(16:00) Arsenal Londyn – Manchester City (Eleven ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(16:30) Rapid Wiedeń – Austria Wiedeń (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(17:30) Liverpool FC – Crystal Palace (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(17:30) Schalke 04 Gelsenkirchen – RB Lipsk (Eurosport 2)
(18:00) RSC Anderlecht – Club Brugge (Eleven Sports ; Sebastian Chabiniak)
(19:45) New York City FC – Orlando City SC (Eurosport 2)
(20:45) Real Madryt – FC Barcelona (Eleven ; Mateusz Święcicki – Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) Juventus Turyn – Genoa CFC (Eleven Extra ; Piotr Dumanowski - Filip Kapica)
(21:15) Olympique Lyon – AS Monaco (Eleven Sports ; Dominik Guziak - Mateusz Majak)
(22:00) Los Angeles Galaxy – Seattle Sounders (Eurosport 2)
(22:30) Zoria Ługańsk – Czornomorec Odessa (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski - Robert Zieliński)
(23:00) PSV Eindhoven – Ajax Amsterdam (retransmisja) (Polsat Sport News ; Cezary Kowalski)

Poniedziałek, 24 kwietnia:
(01:00) Vitesse Arnhem – Feyenoord Rotterdam (retransmisja) (Polsat Sport News ; Tomasz Włodarczyk)
(17:00) Młodzieżowa Liga Mistrzów – finał (nSport+ ; Piotr Domagała – Wojciech Jagoda)
(20:15) VfB Stuttgart – FC Union Berlin (Eurosport 2)
(20:45) SD Eibar – Athletic Bilbao (Eleven)
(20:45) Pescara Calcio – AS Roma (Eleven Sports)
(20:45) Newcastle United – Preston North End (Eleven Extra)

Wtorek, 25 kwietnia:
(19:30) Sporting Gijon – Espanyol Barcelona (Eleven)
(20:30) Granada CF – Malaga CF (Eleven Extra)
(20:45) Chelsea Londyn – Southampton FC (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(20:45) Borussia Moenchengladbach – Eintracht Frankfurt (TVP Sport)
(21:30) Atletico Madryt – Villarreal CF (Eleven)
(21:30) Angers SCO – En Avant Guingamp (TVP Sport)

Środa, 26 kwietnia:
(18:30) CSKA Moskwa – Lokomotiw Moskwa (Polsat Sport Extra)
(19:30) FC Barcelona – Osasuna Pampeluna (Eleven)
(20:30) CD Leganes – UD Las Palmas (Eleven Extra)
(20:45) Arsenal Londyn – Leicester City (C+ Sport ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(20:45) Bayern Monachium – Borussia Dortmund (TVP 1)
(21:00) Paris Saint-Germain – AS Monaco (TVP Sport)
(21:30) Deportivo La Coruna – Real Madryt (Eleven)

Czwartek, 27 kwietnia:
(01:45) Atletico Mineiro – CA Libertad (Sportklub ; Julian Kowalski)
(19:30) Deportivo Alaves – SD Eibar (Eleven)
(20:30) Sevilla FC – Celta Vigo (Eleven Sports)
(20:30) RSC Anderlecht – Royal Charleroi (Eleven Extra)
(21:00) Manchester City – Manchester United (C+ Sport ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(21:30) Athletic Bilbao – Real Betis (Eleven)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się