var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: lechita.net

Program TV dla kibica futbolu. 62 mecze - finał Pucharu Polski i półfinały Ligi Mistrzów!

Autor: Łukasz Kościelniak
2017-04-28 03:21:27

Przed nami kolejny weekend emocji ligowych, ale najciekawiej będzie chyba później, Lech zagra z Arką w finale Pucharu Polski, a w półfinałach europejskich pucharów odbędą się pierwsze mecze. Tradycyjnie zapraszamy do korzystania z naszego wyjątkowego programu TV z rozpiską komentatorów.

Piątek, 28 kwietnia:
(18:00) Arka Gdynia – Piast Gliwice (Eurosport 2)
(20:30) Lech Poznań – Korona Kielce (C+ Sport ; Tomasz Smokowski – Maciej Murawski)
(20:30) Angers SCO – Olympique Lyon (Eleven Extra ; Dominik Guziak - Stefan Białas)
(20:30) Bayer Leverkusen – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eurosport 2)
(20:45) Villarreal CF – Sporting Gijon (Eleven ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(20:45) Atalanta Bergamo - Juventus Turyn (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki - Piotr Czachowski)
(20:45) Podbeskidzie Bielsko-Biała – Miedź Legnica (Polsat Sport ; Szymon Rojek – Andrzej Iwan)

Sobota, 29 kwietnia:
(09:20) Tianjin Quanjian FC – Jiangsu Suning FC (Polsat Sport Extra ; Przemysław Iwańczyk – Andrzej Strejlau)
(13:00) Rangers FC – Celtic Glasgow (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(13:00) Real Sociedad – Granada CF (Eleven Extra ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(15:30) Wisła Płock – Ruch Chorzów (C+ Sport, nSport+ ; Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda)
(15:30) Borussia Dortmund – FC Koeln (Eurosport 2)
(16:00) Southampton FC – Hull City (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(16:00) Austria Wiedeń – Sturm Graz (Sportklub ; Jakub Polkowski)
(16:15) Real Madryt – Valencia CF (Eleven ; Patryk Mirosławski - Tomasz Ćwiąkała)
(17:00) AS Monaco – Toulouse FC (Eleven Extra ; Dominik Guziak - Stefan Białas)
(17:00) GKS Katowice – GKS Tychy (Polsat Sport ; Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński)
(18:00) Śląsk Wrocław – Górnik Łęczna (C+ Sport ; Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski)
(18:30) Crystal Palace – Burnley FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(18:30) UD Las Palmas – Atletico Madryt (Eleven ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(18:30) VfL Wolfsburg – Bayern Monachium (Eurosport 2)
(18:30) Red Bull Salzburg – SV Ried (Sportklub ; Jakub Polkowski)
(20:30) Lechia Gdańsk – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (C+ Sport ; Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki)
(20:30) SK Niederosterreich Sankt Poelten – Sportclub Rheindorf Altach (retransmisja) (Sportklub)
(20:45) Torino FC - Sampdoria Genua (Eleven ; Piotr Dumanowski - Filip Kapica)
(20:45) Espanyol Barcelona – FC Barcelona (Eleven Sports ; Patryk Mirosławski - Tomasz Ćwiąkała)
(22:00) Orlando City SC – Colorado Rapids (Eurosport 2)
(22:10) Szachtar Donieck – PFK Ołeksandrija (retransmisja) (Polsat Sport Extra)
(23:45) Sunderland AFC – AFC Bournemouth (retransmisja) (C+ Sport 2 ; Edward Durda – Przemysław Rudzki)

Niedziela, 30 kwietnia:
(12:00) Osasuna Pampeluna – Deportivo La Coruna (Eleven Extra ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(12:30) AS Roma – Lazio Rzym (Eleven ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(13:00) Manchester United – Swansea City (C+ Sport ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(14:30) KAA Gent – RSC Anderlecht (Eleven Extra)
(15:00) Crotone FC – AC Milan (Eleven ; Michał Mitrut - Piotr Czachowski)
(15:05) Everton FC – Chelsea Londyn (C+ ; Bartosz Gleń – Rafał Nahorny)
(15:30) Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin (C+ Sport ; Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski)
(15:30) FC Augsburg – HSV (Eurosport 2)
(16:30) Admira Wacker Moedling – Rapid Wiedeń (Sportklub ; Łukasz Wiśniowski)
(17:30) Tottenham Hotspur – Arsenal Londyn (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(17:30) TSG 1899 Hoffenheim – Eintracht Frankfurt (Eurosport 2)
(18:00) Legia Warszawa – Wisła Kraków (C+ ; Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki)
(18:30) SD Eibar – CD Leganes (Eleven ; Marcin Pawłowski - Michał Świerżyński)
(19:07) CSKA Moskwa – Spartak Moskwa (retransmisja) (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski)
(20:45) Inter Mediolan – SSC Napoli (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(20:45) Celta Vigo – Athletic Bilbao (Eleven Extra ; Patryk Mirosławski - Tomasz Ćwiąkała)
(21:00) Atlanta United – D.C. United (Eurosport 2)
(21:00) OGC Nice – Paris Saint-Germain (Eleven ; Michał Mitrut - Stefan Białas)

Poniedziałek, 1 maja:
(18:00) Zagłębie Lubin – Cracovia (Eurosport 1)
(21:00) Watford FC – Liverpool FC (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(21:00) Malaga CF – Sevilla FC (Eleven)

Wtorek, 2 maja:
(11:00) Mistrzostwa Europy do lat 17 – mecz fazy grupowej (Eurosport 1)
(16:00) Lech Poznań – Arka Gdynia (Polsat Sport ; Mateusz Borek – Czesław Michniewicz)
(20:45) Real Madryt – Atletico Madryt (C+ ; Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn)

Środa, 3 maja:
(13:00) Hiszpania U-17 – Turcja U-17 (Eurosport 1)
(15:00) Francja U-17 – Węgry U-17 (Eurosport 1)
(17:30) Chorwacja U-17 – Włochy U-17 (Eurosport 1)
(18:45) Ajax Amsterdam – Olympique Lyon (TVP Sport)
(20:45) AS Monaco – Juventus Turyn (C+ ; Tomasz Smokowski – Tomasz Lipiński)

Czwartek, 4 maja:
(11:45) Niemcy U-17 – Bośnia i Hercegowina U-17 (Eurosport 1)
(13:45) Anglia U-17 – Norwegia U-17 (Eurosport 1)
(16:15) Serbia U-17 – Irlandia U-17 (Eurosport 1)
(21:05) Celta Vigo – Manchester United (C+ Sport, Eurosport 1 ; Piotr Laboga – Krzysztof Przytuła) 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się