var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: lechita.net

Program TV dla kibica futbolu. Aż 71 meczów - ligi, rewanże w pucharach i... mistrzostwa Europy U-17

Autor: Łukasz Kościelniak
2017-05-05 02:45:03

Przed nami kolejny intensywny weekend ligowy, a później rewanże w półfinałach europejskich pucharów. Sympatycy piłki młodzieżowej dostają natomiast mistrzostwa Europy U-17. Żeby się w tym wszystkim nie pogubić, koniecznie korzystajcie z naszego wyjątkowego programu z rozpiską komentatorów.

Piątek, 5 maja:
(13:20) Guangzhou Evergrande – Shanghai Shenhua (Polsat Sport ; Szymon Rojek – Andrzej Strejlau)
(18:00) Ruch Chorzów – Zagłębie Lubin (Eurosport 2)
(20:30) Korona Kielce – Jagiellonia Białystok (C+ Sport ; Marcin Rosłoń - Kazimierz Węgrzyn)
(20:30) Sporting Charleroi – Club Brugge (Eleven Sports ; Sebastian Chabiniak)
(20:30) FC Koeln – Werder Brema (Eurosport 2)
(20:45) Górnik Zabrze – Chojniczanka Chojnice (Polsat Sport ; Marcin Feddek – Tomasz Łapiński)
(21:00) West Ham United – Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka - Przemysław Rudzki)
(21:00) Sevilla FC – Real Sociedad (Eleven ; Patryk Mirosławski - Tomasz Ćwiąkała)

Sobota, 6 maja:
(11:45) Francja U-17 – Wyspy Owcze U-17 (Eurosport 2)
(13:00) Sporting Gijon – UD Las Palmas (Eleven ; Sebastian Chabiniak - Michał Świerżyński)
(13:45) Chorwacja U-17 – Turcja U-17 (Eurosport 2)
(13:30) Manchester City – Crystal Palace (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski - Rafał Nahorny)
(15:00) Stal Mielec – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Sport ; Piotr Przybysz – Andrzej Iwan)
(15:30) Piast Gliwice – Śląsk Wrocław (C+ Sport, nSport+ ; Rafał Dębiński - Kamil Kosowski)
(15:30) Bayern Monachium – SV Darmstadt (Eurosport 2)
(16:00) Hull City – Sunderland AFC (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń - Przemysław Rudzki)
(16:00) Szachtar Donieck – Zoria Ługańsk (Polsat Sport News)
(16:00) SV Mattersburg – Red Bull Salzburg (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(16:15) Atletico Madryt – SD Eibar (Eleven Sports ; Patryk Mirosławski - Marcin Gazda)
(17:00) Paris Saint-Germain – SC Bastia (Eleven Extra ; Michał Mitrut - Stefan Białas)
(17:30) Hiszpania U-17 – Włochy U-17 (Eurosport 1)
(18:00) Górnik Łęczna – Wisła Płock (C+ Sport ; Adam Marchliński - Wojciech Jagoda)
(18:00) SSC Napoli – Cagliari Calcio (Eleven ; Dominik Guziak - Piotr Czachowski)
(18:00) Spartak Moskwa – Tom Tomsk (Polsat Sport Extra)
(18:30) Swansea City – Everton FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka - Przemysław Rudzki)
(18:30) FC Barcelona – Villarreal CF (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki - Tomasz Ćwiąkała)
(18:30) Hertha Berlin – RB Lipsk (Eurosport 2)
(18:30) Sturm Graz – Sportklub Niederosterreich Sankt Polten (Sportklub ; Jakub Polkowski)
(20:00) AS Nancy-Lorraine – AS Monaco (Eleven Extra ; Marcin Grzywacz - Stefan Białas)
(20:30) Wisła Kraków – Lechia Gdańsk (C+ Sport ; Rafał Wolski - Grzegorz Mielcarski)
(20:30) Rapid Wiedeń – Wolfsberger AC (retransmisja) (Sportklub ; Tomasz Zieliński)
(20:45) Juventus Turyn – Torino FC (Eleven ; Piotr Dumanowski - Filip Kapica)
(20:45) Granada CF – Real Madryt (Eleven Sports ; Marcin Pawłowski - Tomasz Ćwiąkała)
(21:00) AFC Bournemouth – Stoke City (retransmisja) (C+ Sport 2 ; Edward Durda - Rafał Nahorny)

Niedziela, 7 maja:
(11:45) Niemcy U-17 – Serbia U-17 (Eurosport 1)
(12:00) Deportivo Alaves – Athletic Bilbao (Eleven ; Michał Mitrut - Tomasz Ćwiąkała)
(12:30) Udinese Calcio – Atalanta Bergamo (Eleven Sports ; Dominik Guziak - Radosław Majdan)
(13:00) Nottingham Forest – Ipswich Town (Eleven Extra)
(14:30) Liverpool FC – Southampton FC (C+ ; Przemysław Pełka - Przemysław Rudzki)
(14:30) Excelsior Rotterdam – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News ; Tomasz Włodarczyk)
(15:00) Genoa CFC – Inter Mediolan (Eleven Sports ; Piotr Dumanowski - Filip Kapica)
(15:00) Lazio Rzym – Sampdoria Genua (Eleven Extra ; Julian Kowalski - Piotr Czachowski)
(15:30) Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Lech Poznań (C+ Sport ; Piotr Laboga - Grzegorz Mielcarski)
(15:30) HSV – FSV Mainz (Eurosport 2)
(16:15) Valencia CF – Osasuna Pampeluna (Eleven ; Patryk Mirosławski - Marcin Gazda)
(16:30) Sportclub Rheindorf Altach – Austria Wiedeń (Sportklub ; Łukasz Śliwa)
(16:40) Ajax Amsterdam – Go Ahead Eagles (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Piotr Przybysz)
(17:00) Arsenal Londyn – Manchester United (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń - Rafał Nahorny)
(17:30) SC Freiburg – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eurosport 2)
(18:00) Pogoń Szczecin – Legia Warszawa (C+ ; Bartosz Gleń - Maciej Murawski)
(18:00) RSC Anderlecht – SV Zulte-Waregem (Eleven Sports ; Sebastian Chabiniak)
(18:30) Deportivo La Coruna – Espanyol Barcelona (Eleven ; Marcin Pawłowski - Tomasz Ćwiąkała)
(18:50) FC Groningen – PSV Eindhoven (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Szymon Rojek)
(20:45) Malaga CF – Celta Vigo (Eleven ; Patryk Mirosławski - Marcin Gazda)
(20:45) AC Milan – AS Roma (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki - FIlip Kapica)
(21:00) Olympique Marsylia – OGC Nice (Eleven Extra ; Dominik Guziak - Mateusz Majak)
(22:00) New York City FC – Atlanta United (Eurosport 1)

Poniedziałek, 8 maja:
(13:45) Mistrzostwa Europy do lat 17 (Eurosport 1)
(18:00) Cracovia – Arka Gdynia (Eurosport 1)
(20:15) Eintracht Brunszwik – Union Berlin (Eurosport 2)
(20:45) CD Leganes – Real Betis (Eleven)
(21:00) Chelsea Londyn – Middlesbrough FC (C+ Sport ; Przemysław Rudzki - Rafał Nahorny)

Wtorek, 9 maja:
(11:45) Hiszpania U-17 – Chorwacja U-17 (Eurosport 2)
(15:45) Francja U-17 – Szkocja U-17 (Eurosport 2)
(20:45) Juventus Turyn – AS Monaco (C+)

Środa, 10 maja:
(11:45) Niemcy U-17 – Irlandia U-17 (Eurosport 1)
(20:45) Atletico Madryt – Real Madryt (C+)
(22:45) Southampton FC - Arsenal Londyn (retransmisja) (C+ Sport ; Marcin Rosłoń - Przemysław Rudzki)

Czwartek, 11 maja:
(17:30) Mistrzostwa Europy do lat 17 (Eurosport 1)
(21:05) Manchester United – Celta Vigo (C+ Sport, Eurosport 1)
(21:05) Olympique Lyon – Ajax Amsterdam (TVP Sport) 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się