var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: lechita.net

Program TV dla kibica futbolu. Aż 79 meczów - kolejki w Ekstraklasie i 1. lidze również w środku tygodnia

Autor: Łukasz Kościelniak
2017-05-11 00:51:40

Czeka nas szalony tydzień z polską piłką. Od piątku do niedzieli będzie rozgrywana 33. kolejka Ekstraklasy, we wtorek i środę 34., a dwie kolejki czekają również pierwszoligowców. Żeby się w tym wszystkim nie pogubić, koniecznie korzystajcie z naszego wyjątkowego programu z rozpiską komentatorów.

Piątek, 12 maja:
(17:45) Hiszpania U-17 – Francja U-17 (Eurosport 1)
(17:45) GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz (Polsat Sport ; Szymon Rojek – Tomasz Łapiński)
(18:00) Zagłębie Lubin – Piast Gliwice (Eurosport 2)
(20:30) Arka Gdynia – Górnik Łęczna (C+ Sport ; Tomasz Smokowski – Krzysztof Przytuła)
(20:45) Aberdeen FC – Celtic Glasgow (Eleven Sports ; Michał Mitrut - Tomasz Zieliński)
(21:00) West Bromwich Albion – Chelsea Londyn (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Rafał Nahorny)

Sobota, 13 maja:
(13:30) Manchester City – Leicester City (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(13:30) Amkar Perm – Spartak Moskwa (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski)
(15:30) Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków (C+ Sport ; Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki)
(15:30) RB Lipsk – Bayern Monachium (Eurosport 2)
(16:00) Sunderland AFC – Swansea City (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(16:00) Espanyol Barcelona – Valencia CF (Eleven Sports ; Marcin Pawłowski - Tomasz Ćwiąkała)
(16:00) Red Bull Salzburg – Rapid Wiedeń (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(16:00) Odra Opole – Błękitni Stargard (TVP 3)
(17:00) Warta Poznań – Radomiak Radom (Zebrra TV – kanał 828 sieci kablowej Vectra ; Paweł Waniek)
(17:45) Niemcy U-17 – Holandia U-17 (Eurosport 1)
(17:45) Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Tychy (Polsat Sport ; Tomasz Włodarczyk – Andrzej Iwan)
(18:00) Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów (C+ Sport ; Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski)
(18:00) AC Fiorentina – Lazio Rzym (Eleven Sports ; Dominik Guziak - Radosław Majdan)
(18:30) Stoke City – Arsenal Londyn (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(18:30) Fulham Londyn – Reading FC (Eleven ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(18:30) Osasuna Pampeluna – Granada CF (Eleven Extra ; Michał Mitrut - Marcin Gazda)
(18:30) Austria Wiedeń – SV Ried (Sportklub ; Jakub Polkowski)
(19:00) Olimpik Donieck – Dynamo Kijów (retransmisja) (Polsat Sport Extra)
(20:00) KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Motor Lublin (TVP 3)
(20:30) Wisła Płock – Cracovia (C+ Sport ; Piotr Laboga – Wojciech Jagoda)
(20:30) Admira Wacker Moedling – Wolfsberger AC (retransmisja) (Sportklub ; Łukasz Wiśniowski)
(20:45) Atalanta Bergamo – AC Milan (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki - Piotr Czachowski)
(21:00) AFC Bournemouth – Burnley FC (retransmisja) (C+ Sport 2 ; Edward Durda – Rafał Nahorny)
(21:00) Flamengo Rio de Janeiro – Atletico Mineiro (Eleven ; Julian Kowalski - Michał Świerżyński)
(21:00) Toronto FC – Minnesota United (Eurosport 2)
(23:00) Montreal Impact – Columbus Crew (Eurosport 2)

Niedziela, 14 maja:
(00:00) Corinthians Sao Paulo – Chapecoense (Eleven Sports ; Sebastian Chabiniak - Marcin Gazda)
(12:30) Inter Mediolan – US Sassuolo (Eleven Sports ; Piotr Dumanowski - Radosław Majdan)
(13:00) Crystal Palace – Hull City (C+ Sport 2 ; Edward Durda – Przemysław Rudzki)
(13:00) Huddersfield Town – Sheffield Wednesday (Eleven Extra ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(14:30) Feyenoord Rotterdam – Heracles Almelo (Polsat Sport Extra ; Cezary Kowalski)
(14:30) Willem II Tilburg – Ajax Amsterdam (Polsat Sport News ; Piotr Przybysz)
(15:00) Torino FC – SSC Napoli (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki - Piotr Czachowski)
(15:00) Sampdoria Genua – Chievo Werona (Eleven Extra ; Julian Kowalski - Dominik Guziak)
(15:15) West Ham United – Liverpool FC (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(15:15) 2. liga niemiecka (Eurosport 2)
(15:30) Lech Poznań – Pogoń Szczecin (C+ ; Przemysław Pełka – Kazimierz Węgrzyn)
(15:30) Lechia Gdańsk – Korona Kielce (C+ Sport ; Adam Marchliński – Krzysztof Przytuła)
(16:30) Sportclub Rheindorf Altach – Sturm Graz (Sportklub ; Łukasz Śliwa)
(17:30) Tottenham Hotspur – Manchester United (C+ Sport ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudkzi)
(18:00) Legia Warszawa – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (C+ ; Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki)
(18:00) Club Brugge – RSC Anderlecht (Eleven ; Sebastian Chabiniak)
(18:15) Mistrzostwa Europy do lat 17 (Eurosport 1)
(20:00) UD Las Palmas – FC Barcelona (Eleven ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(20:00) Real Madryt – Sevilla FC (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki - Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) AS Roma – Juventus Turyn (Eleven Extra ; Piotr Dumanowski - Piotr Czachowski)
(21:00) Jiangsu Suning – Shandong Luneng (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Przemysław Iwańczyk – Andrzej Strejlau)
(22:00) AS Monaco – LOSC Lille (Eleven ; Michał Mitrut - Stefan Białas)
(22:00) Portland Timbers – Atlanta United (Eurosport 2)

Poniedziałek, 15 maja:
(00:00) New York Red Bulls – Los Angeles Galaxy (Eurosport 2)
(21:00) Chelsea Londyn – Watford FC (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)

Wtorek, 16 maja:
(17:30) Mistrzostwa Europy do lat 17 – mecz półfinałowy (Eurosport 1)
(18:00) Górnik Łęczna – Cracovia (C+ Sport ; Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski)
(18:00) Arka Gdynia – Wisła Płock (Eurosport 2)
(20:15) Mistrzostwa Europy do lat 17 – mecz półfinałowy (Eurosport 1)
(20:30) Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław (C+ Sport ; Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski)
(20:30) Ruch Chorzów – Piast Gliwice (Eurosport 2)
(20:30) Górnik Zabrze – GKS Katowice (Polsat Sport ; Cezary Kowalski – Andrzej Iwan)
(20:45) Reading FC – Fulham Londyn (Eleven)
(21:00) Manchester City – West Bromwich Albion (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)

Środa, 17 maja:
(18:00) Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok (C+ ; Marcin Rosłoń – Kamil Kosowski)
(18:00) Korona Kielce – Wisła Kraków (C+ Sport ; Rafał Dębiński - Kazimierz Węgrzyn)
(18:30) Zenit Sankt Petersburg – FK Krasnodar (Polsat Sport News)
(19:10) Widzew Łódź – ŁKS Łódź (TVP 3 ; Mikołaj Madej - Andrzej Kretek)
(20:30) Legia Warszawa – Lech Poznań (C+ ; Rafał Wolski – Maciej Murawski)
(20:30) Pogoń Szczecin – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Eurosport 1)
(20:30) Sheffield Wednesday – Huddersfield Town (Eleven Extra)
(20:30) Olimpia Grudziądz – Chojniczanka Chojnice (Polsat Sport)
(20:45) Southampton FC – Manchester United (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki))
(21:00) Celta Vigo – Real Madryt (Eleven)
(21:00) AS Monaco – AS Saint-Etienne (Eleven Sports)

Czwartek, 18 maja:
(20:30) Sporting Charleroi – RSC Anderlecht (Eleven)
(20:45) Leicester City – Tottenham Hotspur (C+ Sport ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny) 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się