var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: lechita.net

Program TV dla kibica futbolu. 59 meczów - Ekstraklasa i I liga w decydującej fazie, a potem finał Ligi Europy

Autor: Łukasz Kościelniak
2017-05-19 04:11:22

Przed nami ostatni w tym sezonie pełny weekend ligowy. Finiszują bowiem Premier League, La Liga, Bundesliga i Ligue 1. W Ekstraklasie i I lidze też wchodzimy w decydujące momenty. W środku tygodnia natomiast finał Ligi Europy. Zapraszamy do korzystania z naszego wyjątkowego programu z rozpiską komentatorską.

Piątek, 19 maja:
(18:00) Śląsk Wrocław – Arka Gdynia (Eurosport 2)
(20:00) Hiszpania U-17 – Anglia U-17 (Eurosport 1)
(20:30) Cracovia – Ruch Chorzów (C+ Sport ; Tomasz Smokowski – Grzegorz Mielcarski)
(20:45) Granada CF – Espanyol Barcelona (Eleven)

Sobota, 20 maja:
(07:00) Wenezuela U-20 – Niemcy U-20 (Eurosport 1)
(09:30) Shanghai Shenhua – Shanghai SIPG (Polsat Sport News ; Szymon Rojek – Andrzej Strejlau)
(09:30) Argentyna U-20 – Anglia U-20 (Eurosport 1)
(15:00) Podbeskidzie Bielsko-Biała – Sandecja Nowy Sącz (Polsat Sport)
(15:30) Wisła Płock – Zagłębie Lubin (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Wojciech Jagoda)
(15:30) Bayern Monachium – SC Freiburg (Eurosport 2)
(16:00) SV Ried – SK Niederosterreich Sankt Poelten (Sportklub ; Jakub Polkowski)
(17:00) Sporting Gijon – Real Betis (Eleven)
(18:00) Piast Gliwice – Górnik Łęczna (C+ Sport ; Piotr Laboga – Kamil Kosowski)
(18:00) Chievo Werona – AS Roma (Eleven Sports)
(18:30) Red Bull Salzburg – Admira Wacker Moedling (Sportklub ; Łukasz Wiśniowski)
(19:00) Deportivo La Coruna – UD Las Palmas (Eleven)
(19:00) CD Leganes – Deportivo Alaves (Eleven Extra)
(20:30) Wisła Kraków – Pogoń Szczecin (C+ Sport ; Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski)
(20:45) SSC Napoli – AC Fiorentina (Eleven Sports)
(21:00) Olympique Marsylia – SC Bastia (Eleven)
(21:00) Sevilla FC – Osasuna Pampeluna (Eleven Extra)
(22:00) D.C. United – Chicago Fire (Eurosport 2)
(22:30) Wolfsberger AC – Austria Wiedeń (retransmisja) (Sportklub ; Julian Kowalski)

Niedziela, 21 maja:
(00:00) Chapecoense – Palmeiras Sao Paulo (Eleven Sports)
(07:00) Zambia U-20 – Portugalia U-20 (Eurosport 1)
(13:00) Włochy U-20 – Urugwaj U-20 (Eurosport 2)
(14:00) Lokomotiw Moskwa – Zenit Sankt Petersburg (Polsat Sport News)
(14:30) RSC Anderlecht – KV Oostende (Eleven Sports)
(15:00) Juventus Turyn – Crotone FC (Eleven)
(15:00) AC Milan – Bologna FC (Eleven Extra)
(15:15) 2. Bundesliga (Eurosport 2)
(15:30) Lech Poznań – Lechia Gdańsk (C+ ; Rafał Wolski – Kamil Kosowski)
(16:00) Watford FC – Manchester City / Liverpool FC – Middlesbrough FC (C+ Sport ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(16:00) Chelsea Londyn – Sunderland AFC (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(16:00) Szachtar Donieck – Olimpik Donieck (Polsat Sport News)
(16:30) Rapid Wiedeń – Sturm Graz (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(16:40) Multi La Liga (Eleven Sports)
(17:00) Atletico Madryt – Athletic Bilbao (Eleven)
(17:00) Valencia CF – Villarreal CF (Eleven Extra)
(18:00) Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa (C+ ; Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki)
(19:00) Arsenal Londyn – Everton FC (retransmisja) (C+ Sport ; Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda)
(20:00) FC Barcelona – SD Eibar (Eleven)
(20:00) Malaga CF – Real Madryt (Eleven Sports)
(20:30) New England Revolution – Columbus Crew (Eurosport 1)
(20:30) Zagłębie Sosnowiec – Stal Mielec (Polsat Sport)
(20:45) Lazio Rzym – Inter Mediolan (Eleven Extra)
(23:00) Minnesota United – Los Angeles Galaxy (Eurosport 2)

Poniedziałek, 22 maja:
(10:00) Francja U-20 – Honduras U-20 (Eurosport 2)
(18:00) Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Korona Kielce (Eurosport 1)
(20:45) Pescara Calcio – US Palermo (Eleven)

Wtorek, 23 maja:
(10:00) Anglia U-20 – Gwinea U-20 (Eurosport 1)
(13:00) Meksyk U-20 – Niemcy U-20 (Eurosport 2)

Środa, 24 maja:
(00:30) Nacional Montevideo – CA Lanus (Sportklub ; Julian Kowalski)
(10:00) Republika Południowej Afryki U-20 – Włochy U-20 (Eurosport 1)
(13:00) Kostaryka U-20 – Portugalia U-20 (Eurosport 2)
(21:00) Ajax Amsterdam – Manchester United (C+, Eurosport 1, TVP 1 ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)

Czwartek, 25 maja:
(02:45) Palmeiras Sao Paulo – Atletico Tucuman (Sportklub ; Bartłomiej Rabij)
(10:00) Francja U-20 – Wietnam U-20 (Eurosport 1)
(20:15) Bundesliga – mecz barażowy (Eurosport 2)
(20:45) Ligue 1 – mecz barażowy (Eleven) 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się