var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: lechita.net

Program TV dla kibica futbolu. 43 mecze - Multiliga, I liga, Serie A i finały krajowych pucharów

Autor: Łukasz Kościelniak
2017-05-26 02:59:10

W ten weekend z czołowych lig zagranicznych grać będzie jeszcze tylko Serie A, za to czekają nas finały krajowych pucharów w Anglii, Francji, Niemczech i Hiszpanii. Na krajowym podwórku Multiliga z grupą spadkową i mistrzowską oraz przedostatnia kolejka I ligi. Emocji na pewno nie zabraknie, a żeby się nie pogubić, koniecznie korzystajcie z naszego programu z rozpiską komentatorską.

Piątek, 26 maja:
(18:30) Szachtar Donieck – Dynamo Kijów (Polsat Sport Extra)

Sobota, 27 maja:

(10:00) Mistrzostwa Świata do lat 20 – mecz fazy grupowej (Eurosport 2)
(13:00) Mistrzostwa Świata do lat 20 – mecz fazy grupowej (Eurosport 2)
(17:00) Multiliga+ (C+ Sport ; Krzysztof Marciniak – Rafał Dębiński)
(18:00) Arka Gdynia – Ruch Chorzów (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Tomasz Wieszczycki)
(18:00) Śląsk Wrocław – Cracovia (nSport+ ; Bartosz Gleń – Remigiusz Jezierski)
(18:00) Piast Gliwice – Wisła Płock (Kanał 38 platformy nc+ ; Piotr Laboga – Kamil Kosowski)
(18:00) Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin (Eurosport 2)
(18:00) Bologna FC – Juventus Turyn (Eleven)
(18:00) Atalanta Bergamo – Chievo Werona (Eleven Extra)
(18:30) Arsenal Londyn – Chelsea Londyn (Eleven Sports)
(19:10) Shanghai SIPG – Beijing Guoan (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Szymon Rojek – Andrzej Strejlau)
(20:00) Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund (TVP 1, TVP Sport ; Maciej Iwański – Radosław Gilewicz)
(21:00) Vasco Da Gama – Fluminense Rio de Janeiro (Eleven)
(21:00) Seattle Sounders – Portland Timbers (Eurosport 2)
(21:00) Angers SCO – Paris Saint-Germain (TVP Sport ; Tomasz Jasina – Piotr Rzepka)
(21:15) FC Barcelona – Deportivo Alaves (C+ Sport 2 ; Rafał Wolski – Leszek Orłowski)

Niedziela, 28 maja:

(00:00) Sao Paulo FC – Palmeiras Sao Paulo (Eleven Sports)
(08:00) Mistrzostwa Świata do lat 20 – mecz fazy grupowej (Eurosport 1)
(12:30) Górnik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Sport ; Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński)
(12:30) Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec (Polsat Sport Extra ; Szymon Rojek – Andrzej Iwan)
(15:00) Cagliari Calcio – AC Milan (Eleven Extra)
(16:30) Red Bull Salzburg – Sportclub Rheindorf Altach (Sportklub ; Julian Kowalski)
(17:00) Multiliga+ (C+ Sport ; Tomasz Smokowski – Andrzej Twarowski)
(18:00) Korona Kielce – Legia Warszawa (C+ ; Robert Skrzyński – Grzegorz Mielcarski)
(18:00) Lech Poznań – Wisła Kraków (C+ Sport 2 ; Bartosz Gleń – Krzysztof Przytuła)
(18:00) Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Jagiellonia Białystok (Kanał 38 platformy nc+ ; Adam Marchliński – Wojciech Jagoda)
(18:00) Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin (Eurosport 1)
(18:00) Sampdoria Genua – SSC Napoli (Eleven)
(20:30) Admira Wacker Moedling – Austria Wiedeń (retransmisja) (Sportklub ; Łukasz Wiśniowski)
(20:45) US Palermo – Empoli FC (Eleven)
(20:45) Crotone FC – Lazio Rzym (Eleven Sports)
(21:00) FC Lorient – ESTAC Troyes (Eleven Extra)
(22:45) Wolfsberger AC – Sturm Graz (retransmisja) (Sportklub ; Jakub Polkowski)
(23:00) Atlanta United – New York Red Bulls (Eurosport 2)

Poniedziałek, 29 maja:

(00:00) Botafogo Rio de Janeiro – EC Bahia (Eleven Sports)
(16:00) Huddersfield Town – Reading FC (Eleven)
(20:30) Eintracht Brunszwik – VfL Wolfsburg (Eurosport 2)

Wtorek, 30 maja
(10:00) Mistrzostwa Świata do lat 20 – mecz 1/8 finału (Eurosport 2)
(13:00) Mistrzostwa Świata do lat 20 – mecz 1/8 finału (TVP Sport)

Środa, 31 maja:
(10:00) Mistrzostwa Świata do lat 20 – mecz 1/8 finału (Eurosport 2)
(18:00) PFK Ołeksandria – Szachtar Donieck (Polsat Sport Extra)

Czwartek, 1 czerwca:
(09:30) Mistrzostwa Świata do lat 20 – mecz 1/8 finału (Eurosport 2)
(13:00) Mistrzostwa Świata do lat 20 – mecz 1/8 finału (TVP Sport) 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się