var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: lechita.net

Program TV dla kibica futbolu. 37 meczów, tydzień z piłką reprezentacyjną

Autor: Łukasz Kościelniak
2017-06-08 20:46:47

W tym tygodniu liczy się głównie mecz Polska - Rumunia, aczkolwiek jeśli ktoś chce oglądać inne reprezentacje, wybór będzie miał bardzo duży. A w piątek dla odmiany spotkanie polskich legend z legendami La Liga. Zapraszamy do korzystania z naszego wyjątkowego programu z rozpiską komentatorów.

Piątek, 9 czerwca:
(12:00) Brazylia – Argentyna (TVP Sport)
(19:00) LaLiga Legends – Polish Legends (Eleven)
(20:45) Szwecja – Francja (Polsat Sport ; Cezary Kowalski)
(20:45) Holandia – Luksemburg (Polsat Sport Extra ; Tomasz Włodarczyk)
(20:45) Łotwa – Portugalia (Polsat Sport News ; Szymon Rojek)
(23:00) Estonia – Belgia (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Piotr Przybysz – Marcin Kalita)

Sobota, 10 czerwca:
(00:15) Białoruś – Bułgaria (retransmisja) (Polsat Sport ; Przemysław Iwańczyk)
(02:30) Bośnia i Hercegowina – Grecja (retransmisja) (Polsat Sport ; Robert Zieliński)
(02:30) Wyspy Owcze – Szwajcaria (retransmisja) (Polsat Sport News ; Marcin Lepa)
(07:00) Rosja – Chile (retransmisja) (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski)
(09:00) Gibraltar – Cypr (retransmisja) (Polsat Sport Extra)
(11:00) Andora – Węgry (retransmisja) (Polsat Sport Extra)
(18:00) Szkocja – Anglia (Polsat Sport Extra ; Tomasz Włodarczyk – Jacek Ziober)
(18:00) Kazachstan – Dania (Polsat Sport News ; Cezary Kowalski)
(20:45) Polska – Rumunia (Polsat, Polsat Sport ; Mateusz Borek – Tomasz Hajto)
(20:45) Czarnogóra – Armenia (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski)
(20:45) Norwegia – Czechy (Polsat Sport News ; Szymon Rojek)
(21:00) Palmeiras Sao Paulo – Fluminense FC (Eleven Sports)
(22:00) Chicago Fire – Atlanta United (Eurosport 2)
(23:00) Azerbejdżan – Irlandia Północna (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Piotr Przybysz)

Niedziela, 11 czerwca:
(00:15) Niemcy – San Marino (retransmisja) (Polsat Sport)
(00:15) Słowenia – Malta (retransmisja) (Polsat Sport News)
(01:00) Litwa – Słowacja (retransmisja) (Polsat Sport Extra)
(08:30) (Eurosport 1, TVP Sport)
(12:00) (Eurosport 1, TVP Sport)
(18:00) Irlandia – Austria (Polsat Sport Extra)
(18:00) Finlandia – Ukraina (Polsat Sport News)
(20:45) Serbia – Walia (Polsat Sport)
(20:45) Islandia – Chorwacja (Polsat Sport Extra)
(20:45) Włochy – Liechtenstein (Polsat Sport News)
(21:00) Corinthians Sao Paulo – Santos FC (Eleven Sports)
(23:00) Izrael – Albania (retransmisja) (Polsat Sport Extra)

Poniedziałek, 12 czerwca:
(00:15) Macedonia – Hiszpania (retransmisja) (Polsat Sport)
(00:15) Kosowo – Turcja (retransmisja) (Polsat Sport News)
(14:10) Mołdawia – Gruzja (retransmisja) (Polsat Sport Extra)

Wtorek, 13 czerwca:
(12:00) Australia – Brazylia (TVP Sport)
(21:00) Francja – Anglia (Polsat Sport)

Środa, 14 czerwca:
Brak spotkań.

Czwartek, 15 czerwca:
Brak spotkań. 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się