var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: 2x45.info

Pora na typer Ekstraklasy w sezonie 2017/18, na początek do wygrania autobiografia Stevena Gerrarda!

Autor: Redakcja 2x45.info
2017-07-21 01:15:10

Pora rozpocząć ekstraklasowego typera na 2x45.info w sezonie 2017/18. Na początek do wygrania bardzo ciekawa autobiografia Stevena Gerrarda, która na polskim rynku ukazała się nakładem wydawnictwa SQN. Przypominamy, że typujemy na Twitterze.

2. kolejkę typujemy TUTAJ

Przy okazji ważne ogłoszenie
: poszukujemy nowej osoby do liczenia wyników typera. Przez kilka ostatnich lat świetnie robił to Grzegorz Morawski, ale teraz nie będzie już w stanie, dlatego potrzebny jest jego następca. Musi to być osoba sumienna i rzetelna, która będzie w stanie co tydzień w określonym terminie poświęcić odrobinę czasu. W zamian po każdej rundzie - czyli dwa razy na sezon - ma zagwarantowaną atrakcyjną nagrodę z puli typerowej. Grzesiek w ten sposób wzbogacił się o osiem książek, o które pozostali uczestnicy musieli toczyć boje. Chętni niech zgłaszają się na Twitterze lub pod redakcja@2x45.info

Ponieważ na Twitterze są ograniczenia liczby znaków, a wypadałoby się zmieścić w jednym poście, trzeba będzie zapisywać meczowe pary skrótowo. Przykład poprawnie zapisanych typów na 2. kolejkę:   

SAN-ARKA 1 2:1
WISŁ-TERM X 1:1
PIAST-POG 2 1:2
LECHIA-CRAC 1 3:0
LEG-KOR X 0:0
PŁOCK-LECH 2 0:1
JAGA-GÓR 1 1:0
ZAGŁ-WKS X 2:2


Wszystko jasne, zatem do dzieła! Typujemy do piątku 21 lipca do godziny 17:50. Później też można typować, ale już bez meczów trwających lub zakończonych  

Przypominamy dokładne zasady:
1. Żeby wziąć udział w typerze, należy być followersem 2x45.info na Twitterze i przedstawić swoje typy w komentarzu pod postem zapowiadającym daną kolejkę typera. 
2. Typujemy na DWA SPOSOBY
a) rozstrzygnięcie 1, X, 2
b) konkretny wynik bramkowy
A więc np. podajecie ZAGŁ-WKS 1 2:1. 

WAŻNE: Trzeba w obu przypadkach trzymać się jednego rozstrzygnięcia. Jeśli zdecyduje się podać "1" do danego meczu, co oznacza zwycięstwo gospodarzy, przy typowaniu dokładnego wyniku nie możecie podać remisu (np. 0:0) lub zwycięstwa gości (np. 0:2). 

Za poprawne wytypowanie rozstrzygnięcia "1, X, 2" otrzymujecie 1 PUNKT. Za poprawne wytypowanie dokładnego wyniku otrzymujecie kolejne 3 PUNKTY, czyli na jednym meczu można zdobyć nawet 4 PUNKTY. Wygrywa ten, kto po przedstawieniu typów do trzech kolejek zgromadzi największą liczbę punktów. W przypadku równej liczby punktów między dwoma lub więcej startującymi, dogrywka aż do skutku na spotkania z lig europejskich. 

Zwycięzcy wcześniejszych etapów (kolejki 20-22, 23-25 itd.) mogą dalej typować, ale już tylko dla zabawy. Nie mogą też otrzymać nagrody za generalną klasyfikację punktową (otrzyma ją typer z największą ilością punktów, który nie wygrał żadnej edycji). 

Miłej zabawy!  

PS. Ewentualne zastrzeżenia co do obliczeń prosimy zgłaszać w wiadomości prywatnej. 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się