var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: lechita.net

Program TV dla kibica futbolu. 34 transmisje - Ekstraklasa, europejskie puchary i mecze towarzyskie

Autor: Łukasz Kościelniak
2017-07-21 03:16:52

W ten weekend czeka nas 2. kolejka Ekstraklasy oraz kolejne mecze w europejskich pucharach. Dodatkowo cały czas sparingi topowych drużyn oraz ekstraklasa austriacka i brazylijska, liga MLS i Superpuchar Belgii.

Piątek, 21 lipca:
(18:00) Sandecja Nowy Sącz – Arka Gdynia (Eurosport 2)
(21:00) Wisła Kraków – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (C+ Sport ; Cezary Olbrycht – Grzegorz Mielcarski)

Sobota, 22 lipca:
(11:35) Bayern Monachium – AC Milan (TVP 1, TVP Sport)
(12:00) Premier League Asia Trophy – mecz o 3. miejsce (C+ Sport 2)
(14:30) Premier League Asia Trophy – mecz finałowy (C+ Sport 2)
(15:30) Piast Gliwice – Pogoń Szczecin (C+ Sport ; Adam Marchliński – Kamil Kosowski)
(16:00) Rapid Wiedeń – SV Mattersburg (Sportklub ; Tomasz Zieliński)
(18:00) Lechia Gdańsk – Cracovia (C+ Sport ; Rafał Wolski – Wojciech Jagoda)
(20:00) New York City FC – Chicago Fire (Eurosport 2)
(20:30) Legia Warszawa – Korona Kielce (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Maciej Murawski)
(20:30) RSC Anderlecht – SV Zulte-Waregem (Eleven Sports)
(21:00) EC Vitoria – Chapecoense AF (Eleven Extra)
(22:00) Minnesota United – New York Red Bulls (Eurosport 2)

Niedziela, 23 lipca:
(00:00) Juventus Turyn – FC Barcelona (TVP 1, TVP Sport)
(02:00) Paris Saint-Germain – Tottenham Hotspur (Eleven)
(07:00) Shanghai SIPG – Guangzhou Evergrande (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Szymon Rojek – Andrzej Strejlau)
(07:00) CSKA Moskwa – Lokomotiw Moskwa (retransmisja) (Polsat Sport News ; Cezary Kowalski)
(08:00) Puchar Złota CONCACAF – mecz półfinałowy (retransmisja) (TVP Sport ; Tomasz Jasina)
(15:30) Wisła Płock – Lech Poznań (C+ Sport ; Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn)
(16:30) Sportclub Rheindorf Altach – Austria Wiedeń (Sportklub ; Marcin Grzywacz)
(18:00) Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze (C+ ; Przemysław Pełka – Tomasz Wieszczycki)
(21:00) Liga brazylijska (Eleven Sports)
(23:00) Real Madryt – Manchester United (TVP 1, TVP Sport ; Szymon Borczuch)

Poniedziałek, 24 lipca:
(00:15) Vancouver Whitecaps – Portland Timbers (Eurosport 1)
(08:00) Puchar Złota CONCACAF – mecz półfinałowy (retransmisja) (TVP Sport)
(14:00) Inter Mediolan – Olympique Lyon (Eleven)
(18:00) Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław (Eurosport 1)

Wtorek, 25 lipca:
(13:30) Chelsea Londyn – Bayern Monachium (Eleven)

Środa, 26 lipca:
(02:00) Tottenham Hotspur – AS Roma (Eleven)
(16:00) FK Astana – Legia Warszawa (TVP 1, TVP Sport)

Czwartek, 27 lipca
:
(03:00) Paris Saint-Germain – Juventus Turyn (Eleven)
(05:30) Manchester City – Real Madryt (Eleven)
(03:45) Złoty Puchar CONCACAF – mecz finałowy (TVP Sport)
(13:30) Bayern Monachium – Inter Mediolan (TVP Sport)
 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się