var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: 2x45.info

Wyniki 2. kolejki typera Ekstraklasy i początek typowania 3. kolejki - JakuBa prowadzi, ważna zmiana w regulaminie!

Autor: Redakcja 2x45.info
2017-07-27 17:18:07

Nowy sezon naszego typera najlepiej rozpoczął JakuBa, ale jego przewaga nad resztą stawki jest niewielka, za dwie kolejki klasyfikacja może wyglądać zupełnie inaczej.

3. kolejkę typujemy TUTAJ

Na początek do wygrania bardzo ciekawa autobiografia Stevena Gerrarda, która na polskim rynku ukazała się nakładem wydawnictwa SQN. Przypominamy, że typujemy na Twitterze.

UWAGA: ważna zmiana w regulaminie. Do tej pory nie było to zabronione, ale od teraz będzie: nie wolno typować na kilka rzutów, rozbijając sobie np. typy na mecze piątkowe i sobotnie. Typujemy od razu całość w jednym twitcie, a jeśli się spóźnimy ze startem kolejki, wszystko od pierwszego dozwolonego meczu. Zmianę wprowadzamy przede wszystkim w trosce o komfort osoby liczącej wyniki. Rozbijanie typów znacznie spowalnia jej pracę.  

Wyniki 2. kolejki:
12 pkt - JakuBa
10 pkt – Krzysiek Janiszewski
9 pkt – Dawid EK
8 pkt – Michał Radzidzewski, Adrian N. , Kuba Zygoń, Michał Boruń,
7 pkt – Michał Sobczyk
6 pkt – Piotr_82, Dominik Klekowski, Paweł Ha, Minister Bytu, Tomasz N, Wnoro5, Franciszek Smykalla
5 pkt – Piotr Borczyk, Paweł Kuba, andrew52@op.pl, Adam Adam, Rylo
4 pkt – Rafał Kaszewski, Bartosz MK, Aleksander Gidzielski, GM34a,
3 pkt – Robert Redmer, Rafał Więckiewicz, Dominik, Gramatyczny Polak, Marek
2 pkt – Tomasz Łojek, Tomasz Libertowski, Virus, Tomasz Olchowik, Dariusz Nowicki, Daniel Fiedorowicz, Dariusz Myszkowski, vpatyk21, Sławek Januszkiewicz
1 pkt – Jacek Placek, Mariusz Ciesielski, Peter, Robert Josiński, Patryk Kowalczyk 

Ponieważ na Twitterze są ograniczenia liczby znaków, a wypadałoby się zmieścić w jednym poście, trzeba będzie zapisywać meczowe pary skrótowo. Przykład poprawnie zapisanych typów na 2. kolejkę:   

TERMA-ZAGŁ 1 2:1
WKS-LECHIA X 1:1
LEGIA-SAND 2 1:2
GÓRN-WISŁA 1 3:0
ARKA-PŁOCK X 0:0
POGOŃ-JAGA 2 0:1
LECH-PIAST 1 1:0
KORO-CRAC X 2:2


Wszystko jasne, zatem do dzieła! Typujemy do piątku 21 lipca do godziny 17:50. Później też można typować, ale już bez meczów trwających lub zakończonych  

Przypominamy dokładne zasady:
1. Żeby wziąć udział w typerze, należy być followersem 2x45.info na Twitterze i przedstawić swoje typy w komentarzu pod postem zapowiadającym daną kolejkę typera. 
2. Typujemy na DWA SPOSOBY
a) rozstrzygnięcie 1, X, 2
b) konkretny wynik bramkowy
A więc np. podajecie ZAGŁ-WKS 1 2:1. 

WAŻNE: Trzeba w obu przypadkach trzymać się jednego rozstrzygnięcia. Jeśli zdecyduje się podać "1" do danego meczu, co oznacza zwycięstwo gospodarzy, przy typowaniu dokładnego wyniku nie możecie podać remisu (np. 0:0) lub zwycięstwa gości (np. 0:2). 

Za poprawne wytypowanie rozstrzygnięcia "1, X, 2" otrzymujecie 1 PUNKT. Za poprawne wytypowanie dokładnego wyniku otrzymujecie kolejne 3 PUNKTY, czyli na jednym meczu można zdobyć nawet 4 PUNKTY. Wygrywa ten, kto po przedstawieniu typów do trzech kolejek zgromadzi największą liczbę punktów. W przypadku równej liczby punktów między dwoma lub więcej startującymi, dogrywka aż do skutku na spotkania z lig europejskich. 

Zwycięzcy wcześniejszych etapów (kolejki 20-22, 23-25 itd.) mogą dalej typować, ale już tylko dla zabawy. Nie mogą też otrzymać nagrody za generalną klasyfikację punktową (otrzyma ją typer z największą ilością punktów, który nie wygrał żadnej edycji). 

Miłej zabawy!  

PS. Ewentualne zastrzeżenia co do obliczeń prosimy zgłaszać w wiadomości prywatnej. 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się