var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: lechita.net

Program TV dla kibica futbolu. 46 meczów, początek sezonu w I lidze i start na bogato 2. Bundesligi w Eleven

Autor: Łukasz Kościelniak
2017-07-28 16:07:45

W ten weekend piłkarski kibice nie musi się już opierać tylko na Ekstraklasie. Do zmagań wracają pierwszoligowcy, a Eleven na poważnie zabiera się za 2. Bundesligę: z pierwszej kolejki pokaże aż sześć meczów! Zapraszamy do korzystania z naszego wyjątkowego programu TV z rozpiską komentatorską.

Piątek, 28 lipca:
(18:00) Bruk-Bet Termalica Nieciecza – KGHM Zagłębie Lubin (Eurosport 2)
(20:30) Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk (C+ Sport ; Tomasz Smokowski – Krzysztof Przytuła)
(20:30) VfL Bochum – FC St. Pauli (Eleven ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(20:45) Stal Mielec – Ruch Chorzów (Polsat Sport ; Cezary Kowalski – Andrzej Iwan)

Sobota, 29 lipca:

(13:00) FC Ingolstadt – Union Berlin (Eleven Extra ; Sebastian Chabiniak – Tomasz Ćwiąkała)
(13:30) Chelsea Londyn – Inter Mediolan (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki – Piotr Dumanowski)
(15:00) Sevilla FC – RB Lipsk (Eurosport 2)
(15:30) SV Darmstadt – SpVgg Greuther Fuerth (Eleven Sports ; Dominik Guziak – Marcin Gazda)
(15:30) Zagłębie Sosnowiec – Olimpia Grudziądz (Polsat Sport)
(16:00) Red Bull Salzburg – LASK Linz (Sportklub ; Radosław Gielo)
(17:20) Arsenal Londyn – Benfica Lizbona (Eurosport 2)
(18:00) Legia Warszawa – Sandecja Nowy Sącz (C+ Sport ; Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn)
(18:30) SK Niederosterreich Sankt Polten – Rapid Wiedeń (Sportklub ; Tomasz Zieliński)
(20:30) Górnik Zabrze – Wisła Kraków (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Kamil Kosowski)
(21:00) AS Monaco - Paris Saint-Germain (Eleven)
(21:00) Botafogo Rio de Janeiro – Sao Paulo FC (Eleven Sports ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(23:00) Atlanta United – Orlando City SC (Eurosport 2)

Niedziela, 30 lipca:

(00:00) Manchester City – Tottenham Hotspur (Eleven ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(02:00) Real Madryt – FC Barcelona (TVP 1, TVP Sport)
(13:30) FC Nuernberg – FC Kaiserslautern (Eleven Sports ; Sebastian Chabiniak – Tomasz Ćwiąkała)
(15:00) Benfica Lizbona – RB Lipsk (Eurosport 1)
(15:30) Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok (C+ ; Adam Marchliński – Maciej Murawski)
(15:30) Arka Gdynia – Wisła Płock (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski)
(15:30) Dynamo Drezno – MSV Duisburg (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(16:30) Austria Wiedeń – Sturm Graz (Sportklub ; Tomasz Zieliński)
(17:20) Arsenal Londyn – Sevilla FC (Eurosport 1)
(18:00) Lech Poznań – Piast Gliwice (C+ ; Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki)
(19:00) Admira Wacker Moedling – Sportclub Rheindorf Altach (retransmisja) (Sportklub)
(20:00) Toronto FC – New York City FC (Eurosport 2)
(21:00) Corinthians Sao Paulo – Flamengo Rio de Janeiro (Eleven Sports ; Michał Mitrut)
(22:00) AS Roma – Juventus Turyn (Eleven ; Mateusz Święcicki – Dominik Guziak)

Poniedziałek, 31 lipca:
(17:07) Guangzhou Fuli – Guangzhou Evergrande (retransmisja) (Polsat Sport News)
(17:30) Sparta Praga – Bohemians Praga (retransmisja) (Polsat Sport Extra)
(18:00) Korona Kielce – Cracovia (Eurosport 2)
(18:30) Spartak Moskwa – FK Krasnodar (Polsat Sport)
(20:30) Fortuna Duesseldorf – Eintracht Brunszwik (Eleven Sports)

Wtorek, 1 sierpnia:
(17:45) Atletico Madryt – SSC Napoli (Eurosport 1)
(20:30) Bayern Monachium – Liverpool FC (Eurosport 1)
(20:45) Burton Albion – Leicester City (TVP Sport)

Środa, 2 sierpnia:
(18:00) Audi Cup – mecz o 3. miejsce (Eurosport 1)
(20:30) Audi Cup – mecz finałowy (Eurosport 1)
(20:45) Manchester United – Sampdoria Genua (Eleven)
(20:45) Legia Warszawa – FK Astana (TVP 1, TVP Sport)
(21:40) GKS Katowice – Pogoń Siedlce (retransmisja) (Polsat Sport Extra)

Czwartek, 3 sierpnia:
(03:00) MLS All-Star – Real Madryt (Eurosport 1)
(20:15) Lech Poznań – FC Utrecht (TVP Sport)


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się