var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: lechita.net

Program TV dla kibica futbolu. Dochodzą Ligue 1, Championship, Puchar Polski i Superpuchar Europy

Autor: Łukasz Kościelniak
2017-08-04 13:52:05

W tym tygodniu poza Ekstraklasą, I ligą i 2. Bundesligą piłkarski kibic będzie mógł posmakować francuskiej Ligue 1, angielskiej Championship, zobacz starcie Realu Madryt z Manchesterem United w Superpucharze Europy oraz mecze Pucharu Polski. Zapraszamy do korzystania z naszego wyjątkowego programu z rozpiską komentatorską!

Piątek, 4 sierpnia:
(18:00) Piast Gliwice – Śląsk Wrocław (Eurosport 2)
(18:00) Siarka Tarnobrzeg – Radomiak Radom (Zebrra TV – kanał 828 sieci kablowej Vectra ; Paweł Waniek)
(18:30) SV Sandhausen – FC Ingolstadt (Eleven Sports)
(20:30) Wisła Płock – Wisła Kraków (C+ Sport ; Tomasz Smokowski – Tomasz Wieszczycki)
(20:30) FC Kaiserslautern – SV Darmstadt (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(20:45) Ruch Chorzów – Chrobry Głogów (Polsat Sport ; Szymon Rojek – Tomasz Łapiński)
(20:45) AS Monaco – Toulouse FC (Eleven ; Marcin Pawłowski – Mateusz Majak)
(20:45) Sunderland AFC – Derby County (Eleven Extra)

Sobota, 5 sierpnia:
(08:00) Huddersfield Town – Torino FC (retransmisja) (TVP Sport)
(13:00) MSV Duisburg – VfL Bochum (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(15:30) Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze (C+ Sport ; Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki)
(15:30) Eintracht Brunszwik – FC Heidenheim (Eleven Sports ; Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda)
(16:00) Fulham Londyn – Norwich City (Eleven Extra)
(16:00) LASK Linz – SK Niederosterreich Sankt Polten (Sportklub ; Julian Kowalski)
(16:00) Crystal Palace – Schalke 04 Gelsenkirchen (TVP Sport)
(17:00) Paris Saint-Germain – Amiens SC (Eleven ; Michał Mitrut – Stefan Białas)
(17:45) GKS Tychy – Stal Mielec (Polsat Sport)
(18:00) Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin (C+ Sport, nSport+ ; Robert Skrzyński – Maciej Murawski)
(18:30) Tottenham Hotspur – Juventus Turyn (Eleven Sports ; Piotr Dumanowski – Filip Kapica)
(18:30) Aston Villa – Hull City (Eleven Extra)
(18:30) Red Bull Salzburg – Admira Wacker Moedling (Sportklub ; Jakub Polkowski)
(20:30) Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Legia Warszawa (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Kazimierz Węgrzyn)
(20:30) Borussia Dortmund – Bayern Monachium (Eleven ; Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała)

Niedziela, 6 sierpnia:

(13:30) SSV Jahn Regensburg – FC Nuernberg (Eleven Sports ; Dominik Guziak – Marcin Gazda)
(15:00) Arsenal Londyn – Chelsea Londyn (Eleven ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(15:30) Jagiellonia Białystok – Sandecja Nowy Sącz (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda)
(15:30) SpVgg Greuther Fuerth – Arminia Bielefeld (Eleven Sports ; Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda)
(16:30) Rapid Wiedeń – Austria Wiedeń (Sportklub ; Julian Kowalski)
(17:30) Bolton Wanderers – Leeds United (Eleven Sports)
(18:00) Cracovia – Lech Poznań (C+ ; Marcin Rosłoń – Kazimierz Węgrzyn)
(18:00) Banik Ostrawa – Slavia Praga (Polsat Sport Extra)
(19:00) Zenit Sankt Petersburg – Spartak Moskwa (Polsat Sport News)
(19:00) SV Mattersburg – Sturm Graz (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(20:10) Shanghai SIPG – Tianjin Quanjian (retransmisja) (Polsat Sport Extra)
(21:00) Gremio Porto Alegre – Atletico Mineiro (Eleven Sports ; Michał Mitrut)
(21:00) Wolfsberger AC – Sportclub Rheindorf Altach (retransmisja) (Sportklub ; Julian Kowalski)
(21:10) Worskla Połtawa – Dynamo Kijów (retransmisja) (Polsat Sport News)

Poniedziałek, 7 sierpnia:
(00:00) New York City FC – New York Red Bulls (Eurosport 1)
(18:00) Arka Gdynia – Korona Kielce (Eurosport 1)
(20:30) FC St. Pauli – Dynamo Drezno (Eleven)
(20:30) FC Barcelona – Chapecoense (Polsat Sport Extra)

Wtorek, 8 sierpnia:
(18:00) Wisła Puławy – Legia Warszawa (Polsat Sport)
(20:45) Wisła Kraków – Wisła Płock (Polsat Sport)
(20:45) Real Madryt – Manchester United (C+)

Środa, 9 sierpnia:

(02:45) River Plate Buenos Aires – Guarani FC (Sportklub ; Bartłomiej Rabij)
(18:30) Spartak Moskwa – Arsenał Tuła (Polsat Sport News)
(20:00) Pogoń Szczecin – Lech Poznań (Polsat Sport)
(20:45) Colchester United – Aston Villa (Eleven)
(20:45) Leeds United – Port Vale FC (Eleven Sports)

Czwartek, 10 sierpnia:
(00:15) Gremio Porto Alegre – Godoy Cruz (Sportklub ; Bartłomiej Rabij)
(13:30) Hebei China Fortune – Shanghai SIPG (Polsat Sport Extra)
(20:00) Arka Gdynia – Śląsk Wrocław (Polsat Sport)
(20:45) Bury FC – Sunderland AFC (Eleven Sports)
 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się