var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: lechita.net

Program TV dla kibica futbolu. 52 mecze - startuje Premier League!

Autor: Łukasz Kościelniak
2017-08-11 09:54:39

W ten weekend startuje druga z pięciu topowych lig, czyli oczywiście Premier League. Dodając do tego Ekstraklasę, I ligę, Ligue 1, Eredivisie i Championship, naprawdę trudno będzie się nudzić. A później Legia Warszawa powalczy o fazę grupową Ligi Europy. Zapraszamy do korzystania z naszego wyjątkowego programu z rozpiską komentatorską!

Piątek, 11 sierpnia:
(20:30) Legia Warszawa – Piast Gliwice (C+ Sport ; Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki)
(20:30) SV Zulte-Waregem – Club Brugge (Eleven Sports)
(20:30) GKS Katowice – Puszcza Niepołomice (Polsat Sport Extra ; Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński)
(20:45) Arsenal Londyn – Leicester City (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(20:45) Stade Rennes – Olympique Lyon (Eleven)

Sobota, 12 sierpnia:

(12:30) Odra Opole – Miedź Legnica (Polsat Sport ; Piotr Przybysz – Andrzej Iwan)
(13:30) Watford FC – Liverpool FC (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(15:30) Sandecja Nowy Sącz – Wisła Płock (C+ Sport, nSport+ ; Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda)
(16:00) Chelsea Londyn – Burnley FC (C+ Sport 2 ; Edward Durda – Przemysław Rudzki)
(16:00) Brentford FC – Nottingham Forest (Eleven)
(16:00) Sportclub Rheindorf Altach – Red Bull Salzburg (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(16:30) CSKA Moskwa – Spartak Moskwa (Polsat Sport News ; Roman Kołtoń)
(17:00) FC Nantes – Olympique Marsylia (Eleven Sports)
(18:00) Lech Poznań – Zagłębie Lubin (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Maciej Murawski)
(18:30) Brighton & Hove Albion – Manchester City (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(18:30) Middlesbrough FC – Sheffield United (Eleven)
(18:30) PSV Eindhoven – AZ Alkmaar (Polsat Sport News ; Cezary Kowalski)
(18:30) PFK Ołeksandria – Szachtar Donieck (Polsat Sport Extra)
(18:30) Sturm Graz – Wolfsberger AC (Sportklub ; Julian Kowalski)
(20:30) Wisła Kraków – Cracovia (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Grzegorz Mielcarski)
(20:30) Austria Wiedeń – LASK Linz (retransmisja) (Sportklub ; Tomasz Zieliński)
(20:45) Heracles Almelo – Ajax Amsterdam (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski)
(21:00) Atletico Goianiense – Coritiba FC (Eleven Sports)
(22:00) Seattle Sounders – Sporting Kansas City (Eurosport 2)
(22:30) SK Niederosterreich Sankt Polten – SV Mattersburg (retransmisja) (Sportklub ; Łukasz Wiśniowski)

Niedziela, 13 sierpnia:

(14:30) Newcastle United – Tottenham Hotspur (C+ ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(15:00) RC Strasbourg – LOSC Lille (Eleven Sports)
(15:30) Górnik Zabrze – Arka Gdynia (C+ Sport ; Adam Marchliński – Krzysztof Przytuła)
(16:30) Admira Wacker Moedling – Rapid Wiedeń (Sportklub ; Jakub Polkowski)
(17:00) Manchester United – West Ham United (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(17:00) Dijon FCO – AS Monaco (Eleven)
(18:00) Korona Kielce – Jagiellonia Białystok (C+ ; Robert Skrzyński – Grzegorz Mielcarski)
(18:00) Slovan Liberec – Sparta Praga (Polsat Sport News)
(19:00) Feyenoord Rotterdam – Twente Enschede (retransmisja) (Polsat Sport Extra)
(20:45) Juventus Turyn – Lazio Rzym (Polsat Sport)
(21:00) En Avant Guingamp – Paris Saint-Germain (Eleven)
(21:00) Atletico Mineiro – Flamengo Rio de Janeiro (Eleven Sports)
(21:10) Jiangsu Suning – Tianjin Quanjian (retransmisja) (Polsat Sport News)
(21:30) FC Barcelona – Real Madryt (C+ Sport ; Rafał Wolski – Leszek Orłowski)

Poniedziałek, 14 sierpnia
:
(09:30) Toronto FC – Portland Timbers (retransmisja) (Eurosport 1)
(18:00) Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk (Eurosport 1)

Wtorek, 15 sierpnia:

(15:30) Śląsk Wrocław – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Eurosport 1)
(18:00) Qarabag Agdam – FC Kopenhaga (nSport+ ; Bartosz Gleń – Filip Surma)
(20:45) TSG 1899 Hoffenheim – Liverpool FC (C+ ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(20:45) Sporting Lizbona – Steaua Bukareszt (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(20:45) APOEL Nikozja – Slavia Praga (nSport+ ; Piotr Domagała – Wojciech Jagoda)
(20:45) Young Boys Berno – CSKA Moskwa (Kanał 38 platformy nc+ ; Edward Durda – Filip Surma)
(20:45) Multi Liga Mistrzów (C+ Sport 2 ; Mariusz Wróblewski)

Środa, 16 sierpnia:
(20:45) SSC Napoli – OGC Nice (C+ ; Marcin Rosłoń – Tomasz Lipiński)
(20:45) Sevilla FC – Istanbul BBSK (C+ Sport ; Adam Marchliński)
(20:45) Celtic Glasgow – FK Astana (nSport+ ; Żelisław Żyżyński – Rafał Nahorny)
(20:45) Olympiakos Pireus – HNK Rijeka (Kanał 38 platformy nc+ ; Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda)
(20:45) Multi Liga Mistrzów (C+ Sport 2 ; Wojciech Zawioła)
(23:00) Real Madryt – FC Barcelona (C+ Sport ; Rafał Wolski – Leszek Orłowski)

Czwartek, 17 sierpnia:
Brak spotkań.
 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się