var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: lechita.net

Program TV dla kibica futbolu. 68 meczów, startują Bundesliga, Serie A i La Liga!

Autor: Łukasz Kościelniak
2017-08-18 03:27:16

W ten weekend będziemy już mieli komplet pięciu najlepszych lig w Europie, bo rozgrywki zaczynają ekstraklasa hiszpańska, włoska i niemiecka. Zachęcamy do korzystania z naszego wyjątkowego programu z rozpiską komentatorską!

Piątek, 18 sierpnia:
(18:00) Lechia Gdańsk – Sandecja Nowy Sącz (Eurosport 2)
(18:30) SV Darmstadt – FC St. Pauli (Eleven Extra ; Marcin Grzywacz)
(20:15) CD Leganes – Deportivo Alaves (Eleven ; Dominik Guziak - Michał Świerżyński)
(20:15) Sparta Praga – FC Slovacko (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski)
(20:30) Cracovia – Górnik Zabrze (C+ Sport ; Robert Skrzyński – Krzysztof Przytuła)
(20:30) Bayern Monachium – Bayer Leverkusen (Eleven Sports ; Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) FC Metz – AS Monaco (Eleven Extra ; Michał Mitrut)
(20:45) Górnik Łęczna – Stal Mielec (Polsat Sport ; Tomasz Włodarczyk – Andrzej Iwan)
(22:15) Valencia CF – UD Las Palmas (Eleven ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)

Sobota, 19 sierpnia:

(13:00) Fortuna Duesseldorf – FC Kaiserslautern (Eleven ; Michał Mitrut)
(13:30) Swansea City – Manchester United (C+ Sport 2 ; Adam Marchliński - Rafał Nahorny)
(13:30) Shanghai Shenhua – Guangzhou Evergrande (Polsat Sport News ; Adam Romański - Andrzej Strejlau)
(14:45) GKS Tychy – Bytovia Bytów (Polsat Sport ; Marcin Feddek - Tomasz Łapiński)
(15:30) Arka Gdynia – Pogoń Szczecin (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda)
(15:30) TSG 1899 Hoffenheim – Werder Brema (Eleven ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(15:30) VfL Wolfsburg – Borussia Dortmund (Eleven Sports ; Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała)
(15:30) Hertha Berlin – VfB Stuttgart (Eleven Extra ; Dominik Guziak - Piotr Dumanowski)
(16:00) Liverpool FC – Crystal Palace (C+ Sport 2 ; Żelisław Żyżyński - Rafał Nahorny)
(16:00) Rapid Wiedeń – Sturm Graz (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(16:30) Spartak Moskwa – Lokomotiw Moskwa (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski)
(17:00) Legionovia Legionowo - Radomiak Radom (Zebrra TV - kanał 828 sieci kablowej Vectra ; Paweł Waniek)
(18:00) Piast Gliwice – Korona Kielce (C+ Sport, nSport+ ; Piotr Laboga – Remigiusz Jezierski)
(18:00) Juventus Turyn – Cagliari Calcio (Eleven ; Michał Mitrut - Piotr Czachowski)
(18:15) Celta Vigo – Real Sociedad (Eleven Extra ; Marcin Pawłowski  - Michał Świerżyński)
(18:30) Stoke City – Arsenal Londyn (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka - Przemysław Rudzki)
(18:30) Schalke 04 Gelsenkirchen – RB Lipsk (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(18:30) Dynamo Kijów - Stal Krzemieńsk (Polsat Sport Extra ; Robert Zieliński)
(18:30) Wolfsberger AC – Admira Wacker Moedling (Sportklub ; Julian Kowalski)
(20:15) Girona FC – Atletico Madryt (Eleven ; Sebastian Chabiniak - Marcin Gazda)
(20:30) Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław (C+ Sport ; Rafał Dębiński – Maciej Murawski)
(20:45) Hellas Verona – SSC Napoli (Eleven Sports ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(21:50) Szachtar Donieck – Olimpik Donieck (retransmisja) (Polsat Sport News)
(22:15) Sevilla FC – Espanyol Barcelona (Eleven ; Marcin Pawłowski - Michał Świerżyński)

Niedziela, 20 sierpnia:
(12:30) Excelsior Rotterdam – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News ; Cezary Kowalski)
(13:30) FC Nuernberg – Union Berlin (Eleven Sports ; Sebastian Chabiniak - Marcin Gazda)
(14:30) Huddersfield Town – Newcastle United (C+ Sport ; Przemysław Pełka - Rafał Nahorny)
(15:30) Wisła Płock – Legia Warszawa (C+ Sport ; Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn)
(15:30) SC Freiburg – Eintracht Frankfurt (Eleven Sports ; Patryk Mirosławski - Tomasz Ćwiąkała)
(16:30) Red Bull Salzburg – SK Niederosterreich Sankt Polten (Sportklub ; Julian Kowalski)
(17:00) Tottenham Hotspur – Chelsea Londyn (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń - Przemysław Rudzki)
(18:00) Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Lech Poznań (C+ ; Adam Marchliński – Kamil Kosowski)
(18:00) Atalanta Bergamo – AS Roma (Eleven ; Piotr Dumanowski - Filip Kapica)
(18:00) Borussia Moenchengladbach – FC Koeln (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(18:15) Athletic Bilbao – Getafe CF (Eleven Extra ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(19:00) SV Mattersburg – Austria Wiedeń (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(19:07) Ajax Amsterdam – FC Groningen (retransmisja) (Polsat Sport News ; Tomasz Włodarczyk)
(20:15) FC Barcelona – Real Betis (Eleven ; Mateusz Święcicki – Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) Inter Mediolan – AC Fiorentina (Eleven Sports ; Piotr Dumanowski - Filip Kapica)
(21:00) Paris Saint-Germain – Toulouse FC (Eleven Extra ; Michał Mitrut - Stefan Białas)
(21:00) NAC Breda – PSV Eindhoven (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski)
(21:00) LASK Linz – Sporclub Rheindorf Altach (retransmisja) (Sportklub ; Tomasz Zieliński)
(22:15) Deportivo La Coruna – Real Madryt (Eleven ; Patryk Mirosławski - Dominik Guziak)

Poniedziałek, 21 sierpnia
:
(00:00) New York City FC – New England Revolution (Eurosport 2)
(18:00) Zagłębie Lubin – Wisła Kraków (Eurosport 2)
(20:15) UD Levante – Villarreal CF (Eleven)
(21:00) Manchester City – Everton FC (C+ Sport 2)
(22:15) Malaga CF – SD Eibar (Eleven)

Wtorek, 22 sierpnia:
(18:00) FK Astana – Celtic Glasgow (nSport+ ; Żelisław Żyżyński - Rafał Nahorny)
(20:45) OGC Nice – SSC Napoli (C+ ; Marcin Rosłoń - Tomasz Lipiński)
(20:45) Sevilla FC – Istanbul BBSK (C+ Sport ; Adam Marchliński - Leszek Orłowski)
(20:45) NK Maribor – Hapoel Beer-Szewa (nSport+ ; Edward Durda - Filip Surma)
(20:45) HNK Rijeka – Olympiakos Pireus (C+ Now ; Cezary Olbrycht - Wojciech Jagoda)
(20:45) Multi Liga Mistrzów (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała)
(20:45) Podbeskidzie Bielsko-Biała – Ruch Chorzów (Polsat Sport)

Środa, 23 sierpnia:
(20:45) Liverpool FC – TSG 1899 Hoffenheim (C+ ; Przemysław Pełka - Rafał Nahorny)
(20:45) Steaua Bukareszt – Sporting Lizbona (C+ Sport ; Żelisław Żyżyński - Leszek Orłowski)
(20:45) CSKA Moskwa – Young Boys Berno (nSport+ ; Edward Durda - Filip Surma)
(20:45) FC Kopenhaga – Qarabag Agdam (C+ Now ; Bartosz Gleń – Maciej Murawski)
(20:45) Multi Liga Mistrzów (C+ Sport 2 ; Mariusz Wróblewski)
(20:45) GKS Katowice – Chojniczanka Chojnice (Polsat Sport)

Czwartek, 24 sierpnia:

Brak spotkań.
 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się