var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: lechita.net

Program TV dla kibica futbolu. 65 meczów - intensywny weekend ligowy, potem reprezentacje

Autor: Łukasz Kościelniak
2017-08-25 13:50:28

Od piątku do niedzieli piłkarski kibice w zasadzie może nie odchodzić od telewizora. Później dwa dni luzu i zaczynamy eliminacyjne zmagania w reprezentacjach. Żeby się nie pogubić, korzystajcie z naszego wyjątkowego programu!

Piątek, 25 sierpnia:
(18:00) Górnik Zabrze – Wisła Płock (Eurosport 2)
(18:30) MSV Duisburg – SV Darmstadt (Eleven Sports ; Piotr Dumanowski - Marcin Gazda)
(20:15) Real Sociedad – Villarreal CF (Eleven ; Marcin Pawłowski - Tomasz Ćwiąkała)
(20:30) Śląsk Wrocław – Cracovia (C+ Sport ; Tomasz Smokowski - Krzysztof Przytuła)
(20:30) FC Koeln – HSV (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(20:45) Paris Saint-Germain – AS Saint-Etienne (Eleven Extra ; Dominik Guziak - Mateusz Majak)
(20:45) GKS Tychy – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Sport News ; Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński)
(22:15) Real Betis – Celta Vigo (Eleven ; Michał Mitrut - Marcin Gazda)

Sobota, 26 sierpnia:

(13:00) FC St. Pauli – FC Heidenheim (Eleven Sports ; Michał Mitrut)
(13:30) Bournemouth AFC – Manchester City (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski - Rafał Nahorny)
(15:30) Korona Kielce – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (C+ Sport, nSport+ ; Robert Skrzyński - Grzegorz Mielcarski)
(15:30) Eintracht Frankfurt – VfL Wolfsburg (Eleven ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(15:30) Werder Brema – Bayern Monachium (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(15:30) Bayer Leverkusen – TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Extra ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(16:00) Newcastle United – West Ham United (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka - Przemysław Rudzki)
(16:00) Wolfsberger AC – SK Niederosterreich Sankt Polten (Sportklub ; Jakub Polkowski)
(18:00) Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice (C+ Sport ; Adam Marchliński - Wojciech Jagoda)
(18:00) Genoa CFC – Juventus Turyn (Eleven Extra ; Julian Kowalski - Piotr Czachowski)
(18:15) Deportivo Alaves – FC Barcelona (Eleven ; Marcin Pawłowski - Tomasz Ćwiąkała)
(18:30) Manchester United – Leicester City (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń - Przemysław Rudzki)
(18:30) Borussia Dortmund – Hertha Berlin (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(20:15) Girona FC – Malaga CF (Eleven ; Michał Mitrut - Marcin Gazda)
(20:30) Wisła Kraków – Lechia Gdańsk (C+ Sport ; Rafał Wolski - Kazimierz Węgrzyn)
(20:45) AS Roma – Inter Mediolan (Eleven Sports ; Dominik Guziak - Piotr Dumanowski)
(21:00) Crystal Palace – Swansea City (retransmisja) (C+ Sport 2 ; Edward Durda - Rafał Nahorny)
(22:15) UD Las Palmas – Atletico Madryt (Eleven ; Sebastian Chabiniak - Marcin Gazda)
(23:00) Rapid Wiedeń – LASK Linz (retransmisja) (Sportklub ; Łukasz Wiśniowski)

Niedziela, 27 sierpnia:

(01:00) New York Red Bulls – New York City FC (Eurosport 2)
(12:30) Feyenoord Rotterdam – Willem II Tilburg (Polsat Sport News)
(13:30) FC Union Berlin – Arminia Bielefeld (Eleven Sports ; Michał Mitrut)
(14:30) Chelsea Londyn – Everton FC (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń - Przemysław Rudzki)
(14:30) VVV-Venlo – Ajax Amsterdam (Polsat Sport News)
(14:45) GKS Katowice – Odra Opole (Polsat Sport)
(15:30) Lech Poznań – Arka Gdynia (C+ ; Bartosz Gleń - Kamil Kosowski)
(15:30) Sandecja Nowy Sącz – Pogoń Szczecin (C+ Sport ; Piotr Laboga - Kazimierz Węgrzyn)
(15:30) RB Lipsk – SC Freiburg (Eleven Sports ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(16:30) Sturm Graz – Red Bull Salzburg (Sportklub ; Tomasz Zieliński)
(16:45) PSV Eindhoven – Roda JC Kerkrade (Polsat Sport News)
(17:00) Liverpool FC – Arsenal Londyn (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka - Rafał Nahorny)
(18:00) Legia Warszawa – Zagłębie Lubin (C+ ; Rafał Dębiński - Grzegorz Mielcarski)
(18:00) Torino FC – US Sassuolo (Eleven ; Sebastian Chabiniak - Piotr Czachowski)
(18:00) Hannover 96 – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki - Tomasz Ćwiąkała)
(18:15) SD Eibar – Athletic Bilbao (Eleven Extra ; Michał Mitrut - Marcin Gazda)
(19:00) Tottenham Hotspur – Burnley FC (retransmisja) (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała - Przemysław Rudzki)
(19:00) Zenit Sankt Petersburg – FK Rostów (Polsat Sport News)
(20:15) Getafe CF – Sevilla FC (Eleven ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(20:45) SSC Napoli – Atalanta Bergamo (Eleven Sports ; Piotr Dumanowski - Filip Kapica)
(21:00) AS Monaco – Olympique Marsylia (Eleven Extra ; Dominik Guziak - Stefan Białas)
(22:15) Real Madryt – Valencia CF (Eleven ; Mateusz Święcicki - Tomasz Ćwiąkała)
(22:30) Montreal Impact – Torino FC (Eurosport 1)
(22:30) Admira Wacker Modling – Austria Wiedeń (retransmisja) (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(23:30) FK Mariupol – Dynamo Kijów (retransmisja) (Polsat Sport News)

Poniedziałek, 28 sierpnia:

(03:00) Los Angeles Galaxy – San Jose Earthquakes (Eurosport 1)
(14:30) Viktoria Pilzno – Banik Ostrawa (retransmisja) (Polsat Sport Extra)
(20:30) FC Kaiserslautern – Eintracht Brunszwik (Eleven)

Wtorek, 29 sierpnia
:
Brak spotkań.

Środa, 30 sierpnia:
Brak spotkań.

Czwartek, 31 sierpnia:
(20:45) Francja – Holandia (Polsat Sport Extra)
(20:45) Bułgaria – Szwecja (Polsat Sport News)
(23:00) Wenezuela – Kolumbia (Eleven)

Piątek, 1 września
:
(00:30) Chile – Paragwaj (Eleven Sports)
(00:30) Portugalia – Wyspy Owcze (retransmisja) (Polsat Sport)
(00:30) Węgry – Łotwa (retransmisja) (Polsat Sport News)
(01:00) Urugwaj – Argentyna (Eleven)
(02:40) Szwajcaria – Andora (retransmisja) (Polsat Sport)
(02:45) Brazylia – Ekwador (Eleven Sports)
(04:15) Peru – Boliwia (Eleven)
 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się