var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: lechita.net

Program TV dla kibica futbolu. Tydzień reprezentacyjny, a i tak aż 53 mecze w telewizji!

Autor: Łukasz Kościelniak
2017-08-31 09:48:25

Mimo że w tym tygodniu na pierwszy plan wychodzą mecze reprezentacji, to i tak przez prawie cały czas będzie co oglądać. Numer jeden to oczywiście spotkania Polski z Danią i Kazachstanem, ale sympatycy piłki zagranicznej też będą zadowoleni. Do tego - dla odmiany - normalna kolejka I ligi. Zapraszamy do korzystania z naszego wyjątkowego programu!

Piątek, 1 września:
(09:10) Grecja – Estonia (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Paweł Ślęzak)
(11:20) Luksemburg – Białoruś (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski)
(13:30) Belgia – Gibraltar (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Paweł Ślęzak)
(15:40) Cypr – Bośnia i Hercegowina (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Marcin Kalita)
(18:00) Kazachstan – Czarnogóra (Polsat Sport Extra ; Cezary Kowalski)
(20:45) Dania – Polska (Polsat, Polsat Sport ; Mateusz Borek – Tomasz Hajto)
(20:45) Czechy – Niemcy (Polsat Sport Extra ; Szymon Rojek)
(20:45) Rumunia – Armenia (Polsat Sport News ; Adam Romański)
(23:00) Litwa – Szkocja (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Piotr Przybysz)

Sobota, 2 września:
(00:30) Słowacja – Słowenia (retransmisja) (Polsat Sport ; Grzegorz Michalewski)
(00:30) Malta – Anglia (retransmisja) (Polsat Sport News ; Tomasz Włodarczyk)
(12:00) Norwegia – Azerbejdżan (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Marcin Kalita)
(14:45) Odra Opole – Chojniczanka Chojnice (Polsat Sport ; Szymon Rojek – Andrzej Iwan)
(14:50) San Marino – Irlandia Północna (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Robert Zieliński)
(18:00) Gruzja – Irlandia (Polsat Sport Extra ; Piotr Przybysz – Jacek Ziober)
(18:00) Finlandia – Islandia (Polsat Sport News ; Robert Zieliński – Andrzej Strejlau)
(20:45) Hiszpania – Włochy (Polsat Sport Extra ; Cezary Kowalski – Roman Kołtoń)
(20:45) Ukraina – Turcja (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski – Tomasz Łapiński)
(22:00) Gremio Porto Alegre – Sport Recife (Eleven Sports)
(23:30) Chorwacja – Kosowo (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Marcin Kalita)

Niedziela, 3 września:

(00:30) Walia – Austria (retransmisja) (Polsat Sport ; Tomasz Włodarczyk)
(00:30) Serbia – Mołdawia (retransmisja) (Polsat Sport News ; Adam Romański)
(12:30) Chrobry Głogów – Miedź Legnica (Polsat Sport ; Szymon Rojek – Andrzej Iwan)
(12:40) Albania – Liechtenstein (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Adam Romański)
(14:50) Izrael – Macedonia (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Marcin Kalita)
(18:00) Holandia – Bułgaria (Polsat Sport Extra ; Tomasz Włodarczyk – Jacek Ziober)
(18:00) Białoruś – Szwecja (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski – Tomasz Łapiński)
(20:45) Węgry – Portugalia (Polsat Sport Extra ; Cezary Kowalski – Andrzej Strejlau)
(20:45) Grecja – Belgia (Polsat Sport News ; Robert Zieliński)
(23:30) Łotwa – Szwajcaria (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Piotr Przybysz)

Poniedziałek, 4 września:

(00:30) Francja – Luksemburg (retransmisja) (Polsat Sport ; Adam Romański)
(00:30) Wyspy Owcze – Andora (retransmisja) (Polsat Sport News ; Marcin Kalita)
(12:40) Estonia – Cypr (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Przemysław Iwańczyk)
(14:50) Gibraltar – Bośnia i Hercegowina (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Marcin Kalita)
(18:00) Armenia – Dania (Polsat Sport Extra ; Cezary Kowalski)
(18:00) Azerbejdżan – San Marino (Polsat Sport News ; Adam Romański)
(20:45) Polska – Kazachstan (Polsat, Polsat Sport ; Mateusz Borek – Tomasz Hajto)
(20:45) Anglia – Słowacja (Polsat Sport Extra ; Tomasz Włodarczyk – Jacek Ziober)
(20:45) Czarnogóra – Rumunia (Polsat Sport News ; Paweł Ślęzak)
(23:00) Niemcy – Norwegia (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Piotr Przybysz)

Wtorek, 5 września:
(00:30) Irlandia Północna – Czechy (retransmisja) (Polsat Sport ; Grzegorz Michalewski)
(00:30) Słowenia – Litwa (retransmisja) (Polsat Sport News)
(16:10) Szkocja – Malta (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Paweł Ślęzak)
(20:45) Irlandia – Serbia (Polsat Sport ; Tomasz Włodarczyk – Jacek Ziober)
(20:45) Włochy – Izrael (Polsat Sport Extra ; Roman Kołtoń – Tomasz Łapiński)
(20:45) Islandia – Ukraina (Polsat Sport News ; Cezary Kowalski – Andrzej Strejlau)
(22:00) Boliwia – Chile (Eleven)
(22:30) Kolumbia – Brazylia (Eleven Sports)
(23:00) Liechtenstein – Hiszpania (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Szymon Rojek)

Środa, 6 września
:
(00:30) Turcja – Chorwacja (retransmisja) (Polsat Sport)
(00:30) Mołdawia – Walia (retransmisja) (Polsat Sport News)
(01:30) Argentyna – Wenezuela (Eleven Sports)
(02:00) Paragwaj – Urugwaj (Eleven)
(13:20) Austria – Gruzja (retransmisja) (Polsat Sport Extra)
(16:10) Macedonia – Albania (retransmisja) (Polsat Sport Extra)
(18:20) Kosowo – Finlandia (retransmisja) (Polsat Sport Extra)

Czwartek, 7 września:

Brak spotkań.
 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się