var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: lechita.net

Program TV dla kibica futbolu. Aż 79 meczów - do poniedziałku ligowy maraton, potem europejskie puchary!

Autor: Łukasz Kościelniak
2017-09-08 12:18:05

Piłkarski w tym tygodniu najlepiej wziąłby wolne, bo nie będzie ani chwili wytchnienia. Po reprezentacyjnej przerwie wracamy do ligowego maratonu piątek-poniedziałek, a potem Liga Mistrzów i Liga Europy plus pierwszoligowe zaległości. Aby się nie pogubić, zapraszamy do korzystania z naszego wyjątkowego programu z rozpiską komentatorską!

Piątek, 8 września:
(13:30) Guangzhou Evegrande – Changchun Yatai (Polsat Sport ; Szymon Rojek – Andrzej Strejlau)
(18:00) Zagłębie Lubin – Wisła Płock (Eurosport 2)
(18:30) Dynamo Drezno – SpVgg Greuther Fuerth (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(20:30) Arka Gdynia – Wisła Kraków (C+ Sport ; Rafał Wolski – Wojciech Jagoda)
(20:30) HSV – RB Lipsk (Eleven Sports ; Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) FC Metz – Paris Saint-Germain (Eleven ; Dominik Guziak – Mateusz Majak)
(20:45) Miedź Legnica – Bytovia Bytów (Polsat Sport ; Marcin Feddek – Andrzej Iwan)

Sobota, 9 września:
(13:00) Real Madryt – UD Levante (Eleven ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(13:00) Arminia Bielefeld – MSV Duisburg (Eleven Sports ; Julian Kowalski – Tomasz Zieliński)
(13:30) Manchester City – Liverpool FC (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki)
(14:45) Górnik Łęczna – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Sport ; Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński)
(15:30) Korona Kielce – Sandecja Nowy Sącz (C+ Sport, nSport+ ; Adam Marchliński – Wojciech Jagoda)
(15:30) SC Freiburg – Borussia Dortmund (Eleven Sports ; Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała)
(15:30) VfL Wolfsburg – Hannover 96 (Eleven Extra ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(16:00) Leicester City – Chelsea Londyn (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Tomasz Wieszczycki)
(16:00) LASK Linz – Sturm Graz (Sportklub ; Julian Kowalski)
(16:00) Gryf Wejherowo - Radomiak Radom (Zebrra TV - kanał 828 w sieci kablowej Vectra)
(16:15) Valencia CF – Atletico Madryt (Eleven ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(18:00) Śląsk Wrocław – Legia Warszawa (C+ Sport ; Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski)
(18:00) Juventus Turyn – Chievo Werona (Eleven Extra ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(18:00) Sigma Ołomuniec – Slavia Praga (Polsat Sport News ; Marcin Kalita)
(18:30) Stoke City – Manchester United (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(18:30) Sevilla FC – SD Eibar (Eleven ; Michał Mitrut – Michał Świerżyński)
(18:30) TSG 1899 Hoffenheim – Bayern Monachium (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(18:30) Heracles Almelo – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Extra ; Tomasz Włodarczyk)
(20:00) Spartak Moskwa – Rubin Kazań (retransmisja) (Polsat Sport News ; Szymon Rojek)
(20:30) Cracovia – Jagiellonia Białystok (C+ Sport ; Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn )
(20:45) Sampdoria Genua – AS Roma (Eleven ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(20:45) FC Barcelona – Espanyol Barcelona (Eleven Sports ; Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) Ajax Amsterdam – PEC Zwolle (Polsat Sport Extra ; Piotr Przybysz)
(21:00) Brighton & Hove Albion – West Bromwich Albion (retransmisja) (C+ Sport 2 ; Edward Durda – Rafał Nahorny)
(22:00) Chicago Fire – New York Red Bulls (Eurosport 2)

Niedziela, 10 września:
(12:00) Deportivo La Coruna – Real Sociedad (Eleven ; Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała)
(12:30) Inter Mediolan – SPAL 2013 (Eleven Extra ; Julian Kowalski – Filip Kapica)
(12:30) SC Heerenveen – PSV Eindhoven (Polsat Sport News ; Tomasz Włodarczyk)
(13:30) SV Darmstadt – VfL Bochum (Eleven Sports ; Sebastian Chabiniak – Tomasz Zieliński)
(14:30) Burnley FC – Crystal Palace (C+ ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(15:00) Lazio Rzym – AC Milan (Eleven ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(15:30) Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Górnik Zabrze (C+ Sport ; Cezary Olbrycht – Kazimierz Węgrzyn)
(15:30) Hertha Berlin – Werder Brema (Eleven Sports ; Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała)
(16:30) Red Bull Salzburg – Rapid Wiedeń (Sportklub ; Tomasz Zieliński)
(17:00) Swansea City – Newcastle United (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(18:00) Pogoń Szczecin – Lech Poznań (C+ ; Bartosz Gleń – Maciej Murawski)
(18:00) Schalke 04 Gelsenkirchen – VfB Stuttgart (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(18:30) Celta Vigo – Deportivo Alaves (Eleven ; Michał Mitrut – Michał Świerżyński)
(20:45) Villarreal CF – Real Betis (Eleven ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(20:45) Bologna FC – SSC Napoli (Eleven Sports)
(21:00) Olympique Marsylia – Stade Rennes (Eleven Extra ; Dominik Guziak – Mateusz Majak)

Poniedziałek, 11 września:
(18:00) Piast Gliwice – Lechia Gdańsk (Eurosport 1)
(20:30) FC Nuernberg – FC St. Pauli (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(21:00) West Ham United – Huddersfield Town (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(21:00) Malaga CF – UD Las Palmas (Eleven ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

Wtorek, 12 września:
(16:00) UYL: FC Barcelona – Juventus Turyn (nSport+ ; Grzegorz Milko – Wojciech Jagoda)
(18:00) UYL: Bayern Monachium – RSC Anderlecht (nSport+ ; Piotr Domagała – Leszek Orłowski)
(20:45) Bayern Monachium – RSC Anderlecht (C+ ; Rafał Wolski – Maciej Murawski)
(20:45) FC Barcelona – Juventus Turyn (C+ Sport ; Piotr Laboga – Tomasz Lipiński)
(20:45) Manchester United – FC Basel (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(20:45) Chelsea Londyn – Karabach Agdam (nSport+ ; Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda)
(20:45) Multi Liga Mistrzów (C+ Now ; Wojciech Zawioła)

Środa, 13 września:

(16:00) UYL: Real Madryt – APOEL Nikozja (nSport+ ; Piotr Domagała – Wojciech Jagoda)
(18:00) UYL: Liverpool FC – Sevilla FC (nSport+ ; Michał Kornacki – Krzysztof Przytuła)
(18:00) Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice (Polsat Sport)
(20:45) Tottenham Hotspur – Borussia Dortmund (C+ ; Przemysław Pełka – Tomasz Wieszczycki)
(20:45) Real Madryt – APOEL Nikozja (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Leszek Orłowski)
(20:45) Liverpool FC – Sevilla FC (C+ Sport 2 ; Adam Marchliński – Krzysztof Przytuła)
(20:45) RB Lipsk – AS Monaco (nSport+ ; Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda)
(20:45) Multi Liga Mistrzów (C+ Now ; Tomasz Smokowski)

Czwartek, 14 września:
(00:15) San Lorenzo de Almagro – CA Lanus (Sportklub ; Bartłomiej Rabij)
(02:45) FC Barcelona – Santos FC (Sportklub ; Bartłomiej Rabij)
(18:00) Ruch Chorzów – GKS Tychy (Polsat Sport)
(19:00) Atalanta Bergamo – Everton FC (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Przemysław Rudzki)
(19:00) Apollon Limassol – Olympique Lyon (C+ Sport 2 ; Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda)
(19:00) HNK Rijeka – AEK Ateny (nSport+ ; Grzegorz Milko – Tomasz Lipiński)
(19:00) TSG 1899 Hoffenheim – Sporting Braga (Eurosport 1)
(19:00) Austria Wiedeń – AC Milan (TVP Sport)
(19:00) Multi Liga Europy (C+ Now ; Wojciech Zawioła)
(21:05) Real Sociedad – Rosenborg Trondheim (C+ Sport ; Rafał Wolski – Leszek Orłowski)
(21:05) Olympique Marsylia – Konyaspor (C+ Sport 2 ; Żelisław Żyżyński – Filip Surma)
(21:05) SV Zulte-Waregem – OGC Nice (nSport+ ; Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda)
(21:05) Arsenal Londyn – FC Koeln (Eurosport 1)
(21:05) Hertha Berlin – Athletic Bilbao (TVP Sport)
(21:05) Multi Liga Europy (C+ Now ; Mariusz Wróblewski)

Piątek, 15 września:

(02:45) Jorge Wilstermann – River Plate Buenos Aires (Sportklub ; Julian Kowalski)
 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się