var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: lechita.net

Program TV dla kibica futbolu. Aż 82 mecze - dwie kolejki Bundesligi, Serie A i La Liga plus Puchar Polski

Autor: Łukasz Kościelniak
2017-09-15 09:38:03

W tym tygodniu mamy przerwę w europejskich pucharach, ale to nie znaczy, że po poniedziałku będzie nudno. Normalne kolejki rozegrają bowiem w Niemczech, Hiszpanii i Włoszech, a na krajowym podwórku czekają nas mecze Pucharu Polski. Dużo tego, można się pogubić, dlatego zachęcamy do korzystania z naszego wyjątkowego programu TV z rozpiską komentatorską.

Piątek, 15 września:
(18:00) Arka Gdynia – Zagłębie Lubin (Eurosport 2)
(18:30) Union Berlin – Eintracht Brunszwik (Eleven ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(20:00) Sparta Rotterdam – AZ Alkmaar (Polsat Sport Extra ; Cezary Kowalski)
(20:30) Hannover 96 – HSV (Eleven ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(20:30) Lech Poznań – Korona Kielce (C+ Sport ; Piotr Laboga – Tomasz Wieszczycki)
(21:00) Bournemouth AFC - Brighton & Hove Albion (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Przemysław Rudzki)
(21:00) SD Eibar – CD Leganes (Eleven ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)

Sobota, 16 września:

(13:00) FC St. Pauli – FC Ingolstadt (Eleven Extra ; Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak)
(13:05) Valencia CF – UD Levante (Eleven Sports ; Michał Mitrut - Marcin Gazda)
(13:30) Crystal Palace – Southampton FC (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(13:30) Shanghai SIPG – Shanghai Shenhua (Polsat Sport Extra ; Przemysław Iwańczyk – Andrzej Strejlau)
(14:45) Chrobry Głogów – Raków Częstochowa (Polsat Sport ; Marcin Feddek – Andrzej Iwan)
(15:30) Wisła Płock – Pogoń Szczecin (C+ Sport, nSport+ ; Marcin Rosłoń – Wojciech Jagoda)
(15:30) Bayern Monachium – FSV Mainz (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(15:30) Werder Brema – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Extra ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(15:30) CSKA Moskwa – FK Rostów (Polsat Sport Extra ; Cezary Kowalski)
(16:00) Watford FC – Manchester City (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga – Rafał Nahorny)
(16:00) Sportclub Rheindorf Altach – Rapid Wiedeń (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(16:15) Getafe CF – FC Barcelona (Eleven ; Marcin Pawłowski - Tomasz Ćwiąkała)
(18:00) Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski)
(18:30) Tottenham Hotspur – Swansea City (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(18:30) Real Betis – Deportivo La Coruna (Eleven ; Michał Mitrut - Marcin Gazda)
(18:30) RB Lipsk – Borussia Moenchengladbach (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(18:30) Admira Wacker Moedling – Sturm Graz (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(20:30) Wisła Kraków – Piast Gliwice (C+ Sport ; Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn)
(20:45) AS Roma – Hellas Verona (Eleven ; Dominik Guziak - Piotr Dumanowski)
(20:45) Atletico Madryt – Malaga CF (Eleven Sports ; Marcin Pawłowski - Tomasz Ćwiąkała)
(21:00) Liverpool FC – Burnley FC (retransmisja) (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki – Michał Gutka)
(22:00) Atlanta United – Orlando City SC (Eurosport 2)
(22:15) Wolfsberger AC – LASK Linz (retransmisja) (Sportklub ; Marcin Grzywacz)

Niedziela, 17 września
:
(12:30) US Sassuolo – Juventus Turyn (Eleven Extra ; Julian Kowalski - Tomasz Zieliński)
(12:30) Stal Mielec – GKS Katowice (Polsat Sport ; Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński)
(13:30) TSG 1899 Hoffenheim – Hertha Berlin (Eleven Sports ; Dominik Guziak - Piotr Dumanowski)
(14:30) Chelsea Londyn – Arsenal Londyn (C+ ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(14:30) ADO Den Haag – Ajax Amsterdam (Polsat Sport Extra)
(15:00) SSC Napoli – Benevento Calcio (Eleven Extra ; Mateusz Święcicki - Piotr Czachowski)
(15:30) Sandecja Nowy Sącz – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (C+ Sport ; Rafał Dębiński – Kamil Kosowski)
(15:30) Bayer Leverkusen – SC Freiburg (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(16:20) Girona FC – Sevilla FC (Eleven ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(16:30) SV Mattersburg – Red Bull Salzburg (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(17:00) Manchester United – Everton FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(18:00) Legia Warszawa – Cracovia (C+ ; Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn)
(18:00) Borussia Dortmund – FC Koeln (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(18:00) Chievo Werona – Atalanta Bergamo (Eleven Extra ; Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak)
(18:00) Slavia Praga – Sparta Praga (Polsat Sport Extra ; Marcin Kalita)
(19:00) New York Red Bulls – Philadelphia Union (Eurosport 1)
(19:00) Austria Wiedeń – SK Niederosterreich Sankt Poelten (Sportklub ; Tomasz Zieliński)
(20:10) PSV Eindhoven – Feyenoord Rotterdam (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Szymon Rojek)
(20:45) Real Sociedad – Real Madryt (Eleven Sports ; Michał Mitrut - Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) Genoa CFC – Lazio Rzym (Eleven Extra ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(21:00) PSG – Olympique Lyon (Eleven ; Marcin Grzywacz - Stefan Białas)
(22:10) Olimpik Donieck – Dynamo Kijów (retransmisja) (Polsat Sport Extra)

Poniedziałek, 18 września:
(18:00) Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok (Eurosport 1)
(21:00) Espanyol Barcelona – Celta Vigo (Eleven)

Wtorek, 19 września:

(17:45) Bytovia Bytów – Pogoń Szczecin (Polsat Sport ; Marcin Feddek – Tomasz Łapiński)
(18:30) Borussia Moenchengladbach – VfB Stuttgart (Eleven)
(20:00) Valencia CF – Malaga CF (Eleven Sports)
(20:30) Schalke 04 Gelsenkirchen – Bayern Monachium (Eleven)
(20:45) Leicester City – Liverpool FC (Eleven Extra)
(20:45) Podbeskidzie Bielsko-Biała – Arka Gdynia (Polsat Sport ; Tomasz Włodarczyk – Andrzej Iwan)
(22:00) FC Barcelona – SD Eibar (Eleven Sports)
(23:00) Bologna FC – Inter Mediolan (retransmisja) (Eleven)

Środa, 20 września:
(17:45) Górnik Zabrze – Sandecja Nowy Sącz (Polsat Sport ; Mateusz Borek – Tomasz Hajto)
(18:00) Kubań Krasnodar – Spartak Moskwa (nSport+ ; Żelisław Żyżyński – Filip Surma)
(18:30) FC Koeln – Eintracht Frankfurt (Eleven)
(18:30) Benevento Calcio – AS Roma (Eleven Extra)
(20:00) Athletic Bilbao – Atletico Madryt (Eleven Sports)
(20:30) HSV – Borussia Dortmund (Eleven)
(20:45) West Bromwich Albion – Manchester City (Eleven Extra)
(20:45) Korona Kielce – Wisła Kraków (Polsat Sport ; Piotr Przybysz – Andrzej Iwan)
(22:00) Real Madryt – Real Betis (Eleven Sports)
(23:00) Juventus Turyn – AC Fiorentina (retransmisja) (Eleven)

Czwartek, 21 września:

(02:45) Santos FC – Barcelona Guayaquil (Sportklub ; Bartłomiej Rabij)
(15:30) Ruch Zdzieszowice – Legia Warszawa (Polsat Sport)
(18:00) Dinamo Sankt Petersburg – Zenit Sankt Petersburg (nSport+ ; Edward Durda – Leszek Orłowski)
(20:00) Villarreal CF – Espanyol Barcelona (Eleven Sports)
(20:30) FC Nuernberg – VfL Bochum (Eleven)
(20:45) Cracovia – Zagłębie Lubin (Polsat Sport)
(21:00) Celta Vigo – Getafe CF (Eleven Extra)
(22:00) UD Levante – Real Sociedad (Eleven Sports)

Piątek, 22 września
:
(00:15) River Plate Buenos Aires – Jorge Wilstermann (Sportklub ; Julian Kowalski)
(02:45) CA Lanus – San Lorenzo de Almagro (Sportklub ; Julian Kowalski)
 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się