var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm

Dżeko przeprasza Manciniego

Autor:
2011-09-30 16:33:12

Podczas wtorkowego meczu Champions League pomiędzy Bayernem Monachium a Manchesterem City doszło do niemałej afery, kiedy Carlos Tevez odmówił Roberto Manciniemu wejścia na boisko z ławki rezerwowych. To jednak nie wszystko. Trochę w cieniu tego wydarzenia przeszło zachowanie innego napastnika City - Edina Dzeko, który z kolei będąc ściąganym z murawy w drugiej połowie wdał się w sprzeczkę ze swoim trenerem.

Minęło kilkadziesiąt godzin i zawodnik poszedł po rozum do głowy, przepraszając szkoleniowca oraz wszystkich kibiców ekipy z Manchesteru za swoje zachowanie.

- Zdaję sobie sprawę z tego, iż moje zachowanie było naganne - powiedział bośniacki napastnik w wywiadzie dla oficjalnej strony klubowej - Rozmawiałem już zresztą na ten temat z chłopakami z zespołu oraz trenerem i przeprosiłem ich za to wszystko. Roberto Mancini przyjął je, powiedział iż wszystko jest w porządku, a my musimy pozytywnie myśleć o kolejnym meczu. Ja po prostu byłem wściekły na fakt, że przegrywaliśmy 0:2 w tym momencie, bo bardzo zależało mi na wygranej. Byłem przecież podwójnie zmotywowany wracając na boiska niemieckie - przyznał Dżeko, który przeszedł do Premiere League jako gwiazda grającego w Bundeslidze VfL Wolfsburg.

- Nie tylko przegrywaliśmy, ale w ogóle nie szło nam zbyt dobrze, co wzmagało tylko moją frustrację. Teraz już wszyscy przespaliśmy się z tym, odpoczęliśmy i zapominamy powoli o meczu z Bayernem. Wiemy przecież dobrze, że stać nas na zdecydowanie lepszą grę i koncentrujemy się już pozytywnie na najbliższe czekające nas spotkania - zakończył Dżeko.

źródło: boisko.pl


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się