var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: lechita.net

Program TV dla kibica futbolu. 78 meczów, wracają pucharowe emocje!

Autor: Łukasz Kościelniak
2017-09-22 01:36:19

W tym tygodniu wracamy do rytmu ligi od piątku do poniedziałku, a od wtorku do czwartku europejskie puchary. Do tego jeszcze kolejne mecze 1/8 finału Pucharu Polski. Żeby się w tym wszystkim nie pogubić, koniecznie korzystajcie z naszego wyjątkowego programu TV z rozpiską komentatorską!

Piątek, 22 września:
(18:00) Piast Gliwice – Arka Gdynia (Eurosport 2)
(20:30) Śląsk Wrocław – Lech Poznań (C+ Sport ; Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski)
(20:30) Bayern Monachium – VfL Wolfsburg (Eleven ; Patryk Mirosławski - Tomasz Ćwiąkała)
(20:30) Beijing Guoan – Shanghai SIPG (retransmisja) (Polsat Sport News ; Przemysław Iwańczyk)
(20:45) LOSC Lille – AS Monaco (Eleven Sports ; Dominik Guziak - Mateusz Majak)
(20:45) GKS Katowice – Chrobry Głogów (Polsat Sport Extra ; Szymon Rojek – Andrzej Iwan)

Sobota, 23 września:
(12:45) Odra Opole – Stal Mielec (Polsat Sport ; Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński)
(13:00) Atletico Madryt – Sevilla FC (Eleven ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(13:00) FC St. Pauli – Fortuna Duesseldorf (Eleven Sports ; Michał Mitrut - Sebastian Chabiniak)
(13:30) West Ham United – Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(15:00) AS Roma – Udinese Calcio (Eleven Extra ; Piotr Dumanowski - Piotr Czachowski)
(15:30) Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Lechia Gdańsk (C+ Sport, nSport+ ; Adam Marchliński – Wojciech Jagoda)
(15:30) TSG 1899 Hoffenheim – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven ; Patryk Mirosławski - Tomasz Ćwiąkała)
(16:00) Southampton FC – Manchester United (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Rafa Nahorny)
(16:00) Rapid Wiedeń – Wolfsberger AC (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(16:00) ŁKS Łódź – Olimpia Elbląg (TVP 3, TVP Sport)
(16:15) Deportivo Alaves – Real Madryt (Eleven Sports ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(17:00) Montpellier HSC – Paris Saint-Germain (Eleven Extra ; Julian Kowalski - Stefan Białas)
(18:00) Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze (C+ Sport ; Rafał Wolski – Maciej Murawski)
(18:00) SPAL – SSC Napoli (Eleven ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(18:30) Leicester City – Liverpool FC (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Michał Gutka)
(18:30) Borussia Dortmund – Borussia Moenchengladbach (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(20:30) Korona Kielce – Wisła Kraków (C+ Sport ; Rafał Dębiński – Kamil Kosowski)
(20:45) Juventus Turyn – Torino FC (Eleven ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(20:45) Girona FC – FC Barcelona (Eleven Sports ; Patryk Mirosławski - Tomasz Ćwiąkała)
(21:00) New York City FC – Houston Dynamo (Eurosport 2)
(21:30) Sturm Graz – Sportclub Rheindorf Altach (retransmisja) (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(23:00) New England Revolution – Toronto FC (Eurosport 2)
(23:30) Ajax Amsterdam – Vitesse Arnhem (retransmisja) (Polsat Sport News ; Cezary Kowalski)

Niedziela, 24 września:
(01:30) Feyenoord Rotterdam – NAC Breda (retransmisja) (Polsat Sport News ; Tomasz Włodarczyk)
(08:10) Dynamo Kijów – Veres Równe (retransmisja) (Polsat Sport News)
(10:20) Mlada Boleslav – Viktoria Pilzno (retransmisja) (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski)
(12:30) Sampdoria Genua – AC Milan (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(12:30) FC Utrecht – PSV Eindhoven (Polsat Sport News ; Tomasz Włodarczyk)
(15:00) Inter Mediolan – Genoa CFC (Eleven Extra ; Dominik Guziak - Piotr Dumanowski)
(15:30) Zagłębie Lubin – Sandecja Nowy Sącz (C+ Sport ; Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski)
(15:30) Hannover 96 – FC Koeln (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(16:15) Getafe CF – Villarreal CF (Eleven ; Sebastian Chabiniak - Marcin Gazda)
(16:30) Red Bull Salzburg – Austria Wiedeń (Sportklub ; Julian Kowalski)
(17:00) Brighton & Hove Albion – Newcastle United (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(18:00) Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa (C+ ; Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski)
(18:00) Bayer Leverkusen – HSV (Eleven Sports ; Patryk Mirosławski - Tomasz Ćwiąkała)
(18:30) SD Eibar – Celta Vigo (Eleven Extra ; Sebastian Chabiniak)
(20:00) Sporting Kansas City – Los Angeles Galaxy (Eurosport 1)
(20:30) FK Rostów – Lokomotiw Moskwa (retransmisja) (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski)
(20:45) Real Sociedad – Valencia CF (Eleven ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(20:45) AC Fiorentina – Atalanta Bergamo (Eleven Sports ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(23:00) Atlanta United – Montreal Impact (Eurosport 1)

Poniedziałek, 25 września:
(18:00) Cracovia – Wisła Płock (Eurosport 1)
(20:30) Union Berlin – FC Kaiserslautern (Eleven Sports)
(21:00) Arsenal Londyn - West Bromwich Albion (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(21:00) Real Betis – UD Levante (Eleven)

Wtorek, 26 września:
(14:00) UYL: SSC Napoli – Feyenoord Rotterdam (nSport+ ; Grzegorz Milko – Filip Surma)
(16:00) UYL: Borussia Dortmund – Real Madryt (nSport+ ; Piotr Domagała – Wojciech Jagoda)
(18:00) Chrobry Głogów – Piast Gliwice (Polsat Sport ; Szymon Rojek – Andrzej Iwan)
(20:45) Borussia Dortmund – Real Madryt (C+ ; Bartosz Gleń – Maciej Murawski)
(20:45) Spartak Moskwa – Liverpool FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Kazimierz Węgrzyn)
(20:45) SSC Napoli – Feyenoord Rotterdam (C+ Sport 2 ; Cezary Olbrycht – Filip Surma)
(20:45) AS Monaco – FC Porto (nSport+ ; Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda)
(20:45) Multi Liga Mistrzów (C+ Now ; Wojciech Zawioła)

Środa, 27 września:
(14:00) UYL: Atletico Madryt – Chelsea Londyn (nSport+ ; Michał Kornacki – Leszek Orłowski)
(15:00) Chojniczanka Chojnice – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Polsat Sport ; Grzegorz Michalewski)
(16:00) UYL: Paris Saint-Germain – Bayern Monachium (nSport+ ; Piotr Domagała – Wojciech Jagoda)
(18:00) Karabach Agdam – AS Roma (C+ Sport ; Żelisław Żyżyński – Tomasz Lipiński)
(20:45) Paris Saint-Germain – Bayern Monachium (C+, TVP 1 ; Tomasz Smokowski – Grzegorz Mielcarski / Dariusz Szpakowski – Mirosław Trzeciak)
(20:45) Sporting Lizbona – FC Barcelona (C+ Sport ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(20:45) Atletico Madryt – Chelsea Londyn (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny)
(20:45) CSKA Moskwa – Manchester United (nSport+ ; Marcin Rosłoń – Filip Surma)
(20:45) Multi Liga Mistrzów (C+ Now ; Mariusz Wróblewski)

Czwartek, 28 września:
(17:00) FK Astana – Slavia Praga (Eurosport 1)
(19:00) BATE Borysów – Arsenal Londyn (C+ Sport ; Rafał Wolski – Krzysztof Przytuła)
(19:00) Athletic Bilbao – Zoria Ługańsk (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(19:00) Lazio Rzym – SV Zulte-Waregem (nSport+ ; Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda)
(19:00) Zenit Sankt Petersburg – Real Sociedad (Eurosport 1)
(19:00) FC Koeln – Crvena Zvezda Belgrad (TVP Sport)
(19:00) Multi Liga Europy (C+ Now ; Mariusz Wróblewski)
(21:05) Everton FC – Apollon Limassol (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(21:05) Olympique Lyon – Atalanta Bergamo (C+ Sport 2 ; Bartosz Gleń – Filip Surma)
(21:05) Maccabi Tel Awiw – Villarreal CF (nSport+ ; Adam Marchliński – Leszek Orłowski)
(21:05) AC Milan – HNK Rijeka (Eurosport 1)
(21:05) Lokomotiw Moskwa – FC Zlin (TVP Sport)
(21:05) Multi Liga Europy (C+ Now ; Piotr Domagała)
 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się