var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: lechita.net

Program TV dla kibica futbolu. 65 meczów - intensywny weekend ligowy, potem reprezentacje

Autor: Łukasz Kościelniak
2017-09-29 09:15:46

Przed nami ostatni ligowy weekend przed październikową przerwą reprezentacyjną. Do niedzieli trudno będzie odejść sprzed telewizora, później kilka dni wytchnienia. Zapraszamy do korzystania z naszego wyjątkowego programu z rozpiską komentatorską.

Piątek, 29 września:
(18:00) Sandecja Nowy Sącz – Śląsk Wrocław (Eurosport 2 ; Tomasz Lach - Maciej Żurawski)
(18:30) FC Ingolstadt – SV Darmstadt (Eleven Sports ; Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak)
(20:30) Arka Gdynia – Cracovia (C+ Sport ; Rafał Wolski – Wojciech Jagoda)
(20:30) AS Monaco – Montpellier HSC (Eleven ; Dominik Guziak - Mateusz Majak)
(20:30) Schalke 04 Gelsenkirchen – Bayer Leverkusen (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(20:45) Ruch Chorzów – Miedź Legnica (Polsat Sport ; Marcin Feddek – Tomasz Łapiński)

Sobota, 30 września:

(13:00) FC Nuernberg – Arminia Bielefeld (Eleven ; Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak)
(13:00) Deportivo La Coruna – Getafe CF (Eleven Sports ; Michał Mitrut - Marcin Gazda)
(13:30) Huddersfield Town – Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(15:30) Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin (C+ Sport, nSport+ ; Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda)
(15:30) FC Augsburg – Borussia Dortmund (Eleven Sports ; Dominik Guziak - Piotr Dumanowski)
(16:00) Manchester United – Crystal Palace (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(16:00) SK Niederosterreich Sankt Polten – Sturm Graz (Sportklub ; Julian Kowalski)
(16:15) Sevilla FC – Malaga CF (Eleven ; Marcin Pawłowski - Tomasz Ćwiąkała)
(17:00) Paris Saint-Germain – Girondins Bordeaux (Eleven Extra ; Michał Mitrut - Stefan Białas)
(17:45) Chrobry Głogów – Odra Opole (Polsat Sport ; Cezary Kowalski – Waldemar Prusik)
(18:00) Pogoń Szczecin – Korona Kielce (C+ Sport ; Piotr Laboga – Maciej Murawski)
(18:08) Udinese Calcio – Sampdoria Genua (Eleven ; Mateusz Święcicki - Piotr Czachowski)
(18:30) Chelsea Londyn – Manchester City (C+ Sport 2 ; Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki)
(18:30) HSV – Werder Brema (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(18:30) SV Mattersburg – Rapid Wiedeń (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(19:45) PSV Eindhoven – Willem II Tilburg (Polsat Sport News ; Piotr Przybysz)
(20:30) Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok (C+ Sport ; Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski)
(20:45) Genoa CFC – Bologna FC (Eleven ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(20:45) CD Leganes – Atletico Madryt (Eleven Sports ; Marcin Pawłowski - Tomasz Ćwiąkała)
(21:00) West Bromwich Albion – Watford FC (retransmisja) (C+ Sport 2 ; Bartosz Gleń - Rafał Nahorny)
(22:00) Orlando City SC – FC Dallas (Eurosport 1)
(22:30) Admira Wacker Moedling – LASK Linz (retransmisja) (Sportklub ; Tomasz Zieliński)
(22:40) Dukla Praga – Sparta Praga (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski)

Niedziela, 1 października
:
(12:00) Real Sociedad – Real Betis (Eleven Extra ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(12:30) SSC Napoli – Cagliari Calcio (Eleven Sports ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(12:30) AZ Alkmaar – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport News ; Szymon Rojek)
(13:00) Arsenal Londyn – Brighton & Hove Albion (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki – Michał Gutka)
(13:30) SC Freiburg – TSG 1899 Hoffenheim (Eleven ; Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak)
(14:30) sc Heerenveen – Ajax Amsterdam (Polsat Sport Extra ; Bożydar Iwanow)
(15:00) Benevento Calcio – Inter Mediolan (Eleven Extra ; Michał Mitrut - Piotr Czachowski)
(15:15) Everton FC – Burnley FC (C+ Sport 2 ; Rafał Dębiński – Rafał Nahorny)
(15:30) Górnik Zabrze – Piast Gliwice (C+ ; Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki)
(15:30) Wisła Płock – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda)
(15:30) Hertha Berlin – Bayern Monachium (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(15:30) Lokomotiw Moskwa – Dynamo Moskwa (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski)
(16:15) FC Barcelona – UD Las Palmas (Eleven ; Dominik Guziak - Tomasz Ćwiąkała)
(16:30) Austria Wiedeń – Sportclub Rheindorf Altach (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(17:30) Newcastle United – Liverpool FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki – Krzysztof Przytuła)
(18:00) Lech Poznań – Legia Warszawa (C+ ; Przemysław Pełka – Grzegorz Mielcarski)
(18:00) AC Milan – AS Roma (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki - Piotr Dumanowski)
(18:00) FC Koeln – RB Lipsk (Eleven Extra ; Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak)
(19:00) Philadelphia Union – Seattle Sounders (Eurosport 1)
(19:00) Red Bull Salzburg – Wolfsberger AC (Sportklub ; Tomasz Zieliński)
(20:45) Atalanta Bergamo – Juventus Turyn (Eleven ; Mateusz Święcicki - Piotr Czachowski)
(20:45) Real Madryt – Espanyol Barcelona (Eleven Sports ; Marcin Pawłowski - Tomasz Ćwiąkała)

Poniedziałek, 2 października:
(20:30) Fortuna Duesseldorf – MSV Duisburg (Eleven)

Wtorek, 3 października:
Brak meczów.

Środa, 4 października:

(16:00) Polska U-19 – Irlandia Północna U-19 (Polsat Sport ; Piotr Przybysz – Andrzej Iwan)

Czwartek, 5 października:
(18:00) Armenia – Polska (Polsat, Polsat Sport ; Mateusz Borek - Tomasz Hajto)
(18:00) Azerbejdżan – Czechy (Polsat Sport Extra ; Paweł Ślęzak)
(20:45) Czarnogóra – Dania (Polsat Sport ; Cezary Kowalski - Arkadiusz Onyszko)
(20:45) Anglia – Słowenia (Polsat Sport Fight, Polsat Sport Extra ; Szymon Rojek - Piotr Koźmiński)
(20:45) Irlandia Północna – Niemcy (Polsat Sport News ; Bożydar Iwanow - Jacek Ziober)
(22:00) Boliwia – Brazylia (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki - Tomasz Ćwiąkała)
(22:50) Szkocja – Słowacja (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski)
(23:00) Wenezuela – Urugwaj (Eleven ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)

Piątek, 6 października:
(00:30) Rumunia - Kazachstan (retransmisja) (Polsat Sport ; Adam Romański)
(00:30) San Marino – Norwegia (retransmisja) (Polsat Sport News ; Robert Zieliński)
(01:30) Argentyna – Peru (Eleven ; Sebastian Chabiniak - Tomasz Ćwiąkała)
(01:30) Kolumbia – Paragwaj (Eleven Extra ; Michał Mitrut - Marcin Gazda)
 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się