var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: lechita.net

Program TV dla kibica futbolu. 62 mecze, reprezentacyjne szaleństwo plus I liga

Autor: Łukasz Kościelniak
2017-10-06 15:45:37

Mimo że mamy tydzień reprezentacyjny i tak będzie co oglądać. Do wtorku czekają nas decydujące starcie w eliminacjach do mistrzostw świata w Rosji, a w weekend dla odmiany I liga. Zapraszamy do korzystania z naszego wyjątkowego programu z rozpiską komentatorską.

Piątek, 6 października:
(18:00) Polska U-21 – Finlandia U-21 (Polsat Sport ; Mateusz Borek)
(18:00) Gruzja – Walia (Polsat Sport News ; Piotr Przybysz)
(20:45) Anglia U-21 – Szkocja U-21 (Eleven)
(20:45) Hiszpania – Albania (Polsat Sport ; Cezary Kowalski – Jacek Ziober)
(20:45) Turcja – Islandia (Polsat Sport Extra ; Tomasz Włodarczyk – Andrzej Strejlau)
(20:45) Chorwacja – Finlandia (Polsat Sport News ; Szymon Rojek – Tomasz Łapiński)
(22:50) Kosowo – Turcja (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski – Piotr Koźmiński)

Sobota, 7 października:

(00:30) Austria – Serbia (retransmisja) (Polsat Sport ; Robert Zieliński)
(00:30) Włochy – Macedonia (retransmisja) (Polsat Sport News ; Marek Magiera)
(01:00) Irlandia – Mołdawia (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Adam Romański)
(08:30) Liechtenstein – Izrael (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Marcin Kalita)
(12:30) Odra Opole – Bytovia Bytów (Polsat Sport Extra ; Bożydar Iwanow – Artur Derbin)
(13:30) Niemcy U-17 – Kostaryka U-17 (Eurosport 1)
(16:00) Polska U-19 – Białoruś U-19 (Polsat Sport ; Piotr Przybysz – Andrzej Iwan)
(18:00) Bośnia i Hercegowina – Belgia (Polsat Sport ; Roman Kołtoń)
(18:00) Szwecja – Luksemburg (Polsat Sport Extra ; Marcin Lepa)
(18:00) Wyspy Owcze – Łotwa (Polsat Sport News ; Marek Magiera)
(20:45) Bułgaria – Francja (Polsat Sport ; Cezary Kowalski – Jacek Ziober)
(20:45) Białoruś – Holandia (Polsat Sport Extra ; Tomasz Włodarczyk – Andrzej Strejlau)
(20:45) Szwajcaria – Węgry (Polsat Sport News ; Szymon Rojek – Piotr Koźmiński)
(21:00) Cruzeiro EC – AA Ponte Preta (Eleven Sports)
(22:50) Cypr – Grecja (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Adam Romański)
(23:00) New York Red Bulls – Vancouver Whitecaps (Eurosport 2)

Niedziela, 8 października:
(00:30) Andora – Portugalia (retransmisja) (Polsat Sport ; Robert Zieliński)
(00:30) Gibraltar – Estonia (retransmisja) (Polsat Sport News ; Marcin Kalita)
(13:30) Chile U-17 – Anglia U-17 (Eurosport 1)
(18:00) Polska – Czarnogóra (Polsat, Polsat Sport ; Mateusz Borek – Tomasz Hajto)
(18:00) Dania – Rumunia (Polsat Sport Extra ; Szymon Rojek – Arkadiusz Onyszko)
(18:00) Litwa – Anglia (Polsat Sport News ; Tomasz Włodarczyk)
(20:45) Norwegia – Irlandia Północna (Polsat Sport Extra ; Piotr Przybysz)
(20:45) Czechy – San Marino (Polsat Sport News ; Paweł Ślęzak)
(22:50) Kazachstan – Armenia (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Marcin Kalita)

Poniedziałek, 9 października:
(00:30) Niemcy – Azerbejdżan (retransmisja) (Polsat Sport ; Adam Romański)
(00:30) Słowacja – Malta (retransmisja) (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski)
(02:30) Słowenia – Szkocja (retransmisja) (Polsat Sport ; Robert Zieliński)
(13:30) Turcja U-17 – Mali U-17 (Eurosport 1)
(20:45) Islandia – Kosowo (Polsat Sport ; Cezary Kowalski - Andrzej Strejlau)
(20:45) Walia – Irlandia (Polsat Sport Extra ; Tomasz Włodarczyk - Jacek Ziober)
(20:45) Ukraina – Chorwacja (Polsat Sport News ; Grzegorz Michalewski - Tomasz Łapiński)
(22:50) Albania – Włochy (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Bożydar Iwanow - Marcin Lepa)

Wtorek, 10 października:

(00:30) Finlandia – Turcja (retransmisja) (Polsat Sport ; Marek Magiera)
(00:30) Serbia – Gruzja (retransmisja) (Polsat Sport News ; Szymon Rojek - Piotr Koźmiński)
(11:20) Macedonia – Liechtenstein (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Marcin Kalita)
(13:30) Hiszpania U-17 – Nigeria U-17 (Eurosport 2)
(13:30) Mołdawia – Austria (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski)
(15:40) Izrael – Hiszpania (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Robert Zieliński)
(16:30) Niemcy U-17 – Iran U-17 (Eurosport 1)
(18:00) Polska U-19 – Niemcy U-19 (Polsat Sport ; Piotr Przybysz – Andrzej Iwan)
(20:45) Portugalia – Szwajcaria (Polsat Sport ; Mateusz Borek - Tomasz Hajto)
(20:45) Francja – Białoruś (Polsat Sport Extra ; Cezary Kowalski - Jacek Ziober)
(20:45) Holandia – Szwecja (Polsat Sport News ; Tomasz Włodarczyk - Tomasz Łapiński)
(22:50) Estonia – Bośnia i Hercegowina (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski)

Środa, 11 października:
(00:30) Luksemburg – Bułgaria (retransmisja) (Polsat Sport ; Bożydar Iwanow)
(00:30) Węgry – Wyspy Owcze (retransmisja) (Polsat Sport News ; Marek Magiera)
(01:30) Brazylia – Chile (Eleven ; Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała)
(01:30) Ekwador – Argentyna (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(01:30) Peru – Kolumbia (Eleven Extra ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(13:30) Anglia U-17 – Meksyk U-17 (Eurosport 2)
(17:00) Belgia – Cypr (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Robert Zieliński)
(19:10) Grecja – Gibraltar (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Paweł Ślęzak)
(21:20) Łotwa – Andora (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Maciej Turski)

Czwartek, 12 października:

(13:30) Turcja U-17 – Paragwaj U-17 (Eurosport 2)
 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się