var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: lechita.net

Program TV dla kibica futbolu. Aż 89 meczów, Smokowski i Twarowski już nie komentują, Bundesliga w Canal+

Autor: Łukasz Kościelniak
2017-10-13 01:20:11

Po przerwie reprezentacyjnej przed nami szalony tydzień ligowo-pucharowy. W każdym dniu oferta meczowa będzie tak bogata, że może być trudno z wyborem. Obsada komentatorska nie pozostawia złudzeń: Andrzej Twarowski i Tomasz Smokowski żegnają się już nie tylko z Ligą+ Extra, ale również z całym Canal+, w którym zgodnie z zapowiedziami po raz pierwszy będzie transmitowana Bundesliga. Na razie z Leszkiem Orłowskim obsadzą ją Żelisław Żyżyński i Bartosz Gleń.

Piątek, 13 października:
(13:30) Niemcy U-17 – Gwinea U-17 (Eurosport 2)
(18:00) Korona Kielce – Wisła Płock (Eurosport 2)
(18:30) St. Pauli – FC Kaiserslautern (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(20:30) Jagiellonia Białystok – Lech Poznań (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda)
(20:30) VfB Stuttgart – FC Koeln (Eleven Sports ; Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) Olympique Lyon – AS Monaco (Eleven ; Dominik Guziak – Mateusz Majak)
(20:45) Stal Mielec – Chojniczanka Chojnice (Polsat Sport Extra ; Tomasz Włodarczyk – Tomasz Łapiński)
(21:00) Espanyol Barcelona – UD Levante (Eleven Extra ; Michał Mitrut – Marcin Gazda)

Sobota, 14 października:

(13:00) Arminia Bielefeld – Fortuna Duesseldorf (Eleven ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(13:00) Athletic Bilbao – Sevilla FC (Eleven Sports ; Dominik Guziak – Marcin Gazda)
(13:30) Liverpool FC – Manchester United (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(15:30) TSG 1899 Hoffenheim – FC Augsburg (C+ Sport ; Żelisław Żyżyński – Leszek Orłowski)
(15:30) Bayern Monachium – SC Freiburg (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(15:30) Hertha Berlin – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Extra ; Patryk Mirosławski – Filip Kapica)
(15:30) Piast Gliwice – Sandecja Nowy Sącz (nSport+ ; Adam Marchliński – Maciej Murawski)
(16:00) Crystal Palace – Chelsea Londyn (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki – Michał Gutka)
(16:00) LASK Linz – Red Bull Salzburg (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(16:15) Getafe CF – Real Madryt (Eleven ; Michał Mitrut – Marcin Gazda)
(16:30) Anglia U-17 – Irak U-17 (Eurosport 1)
(17:20) Dijon FCO – Paris Saint-Germain (Eleven Extra ; Julian Kowalski – Stefan Białas)
(17:45) Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Katowice (Polsat Sport ; Szymon Rojek – Andrzej Iwan)
(18:00) Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Arka Gdynia (C+ Sport ; Piotr Laboga – Kazimierz Węgrzyn)
(18:00) Juventus Turyn – Lazio Rzym (Eleven Sports ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(18:00) FK Krasnodar – CSKA Moskwa (Polsat Sport News ; Piotr Przybysz)
(18:30) Borussia Dortmund – RB Lipsk (C+; Przemysław Pełka – Leszek Orłowski)
(18:30) Watford FC – Arsenal Londyn (C+ Sport 2 ; Bartosz Gleń – Przemysław Rudzki)
(18:30) Wolverhampton Wanderers – Aston Villa (Eleven ; Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak)
(18:30) Ajax Amsterdam – Sparta Rotterdam (Polsat Sport Extra ; Bożydar Iwanow)
(18:30) Rapid Wiedeń – SK Niederosterreich Sankt Poelten (Sportklub ; Tomasz Zieliński)
(20:30) Śląsk Wrocław – Wisła Kraków (C+ Sport ; Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski)
(20:45) AS Roma – SSC Napoli (Eleven ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(20:45) Atletico Madryt – FC Barcelona (Eleven Sports ; Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) Feyenoord Rotterdam – PEC Zwolle (Polsat Sport Extra ; Cezary Kowalski)
(22:30) Sportclub Rheindorf Altach – Admira Wacker Moedling (retransmisja) (Sportklub ; Julian Kowalski)

Niedziela, 15 października
:
(12:00) SD Eibar – Deportivo La Coruna (Eleven Extra ; Michał Mitrut – Marcin Gazda)
(12:30) AC Fiorentina – Udinese Calcio (Eleven Sports ; Dominik Guziak – Piotr Dumanowski)
(13:30) FC Heidenheim – Holstein Kiel (Eleven ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(14:30) Brighton & Hove Albion – Everton FC (C+ ; Piotr Domagała – Przemysław Rudzki)
(14:30) VVV-Venlo – PSV Eindhoven (Polsat Sport Extra ; Piotr Przybysz)
(15:00) Girona FC – Villarreal CF (Eleven ; Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda)
(15:00) Sampdoria Genua – Atalanta Bergamo (Eleven Extra ; Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski)
(15:30) Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze (C+ Sport ; Cezary Olbrycht – Krzysztof Przytuła)
(15:30) Bayer Leverkusen – VfL Wolfsburg (Eleven Sports ; Patryk Mirosławski – Filip Kapica)
(16:30) Sturm Graz – Austria Wiedeń (Sportklub ; Łukasz Śliwa)
(17:00) Southampton FC – Newcastle United (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Michał Gutka)
(18:00) Legia Warszawa – Lechia Gdańsk (C+ ; Rafał Wolski – Maciej Murawski)
(18:00) Werder Brema – Borussia Moenchengladbach (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(18:00) Sparta Praga – Viktoria Pilzno (Polsat Sport News)
(18:30) Malaga CF – CD Leganes (Eleven Extra ; Julian Kowalski – Marcin Pawłowski)
(20:45) Real Betis – Valencia CF (Eleven ; Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) Inter Mediolan – AC Milan (Eleven Sports ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(21:30) Czornomorec Odessa – Dynamo Kijów (retransmisja) (Polsat Sport News)
(22:30) Guangzhou Evergrande – Yanbian Funde (retransmisja) (Polsat Sport Extra)
(23:00) (Eurosport 1)

Poniedziałek, 16 października
:
(13:30) Mistrzostwa Świata do lat 17 – mecz 1/8 finału (Eurosport 2)
(16:30) Mistrzostwa Świata do lat 17 – mecz 1/8 finału (Eurosport 2)
(18:00) Cracovia – Pogoń Szczecin (Eurosport 1)
(20:30) SV Darmstadt – FC Nuernberg (Eleven Sports)
(20:45) Hellas Verona – Benevento Calcio (Eleven Extra)
(21:00) Leicester City – West Bromwich Albion (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Rafał Nahorny)
(21:00) UD Las Palmas – Celta Vigo (Eleven)

Wtorek, 17 października:
(13:00) UYL: Spartak Moskwa – Sevilla FC (nSport+ ; Michał Kornacki – Leszek Orłowski)
(13:30) Mistrzostwa Świata do lat 17 – mecz 1/8 finału (Eurosport 1)
(17:30) UYL: Legia Warszawa – Breidablik UBK (nSport+ ; Piotr Domagała – Wojciech Jagoda)
(16:30) Mistrzostwa Świata do lat 17 – mecz 1/8 finału (Eurosport 1)
(20:45) Real Madryt – Tottenham Hotspur (C+ ; Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn)
(20:45) Manchester City – SSC Napoli (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Tomasz Lipiński)
(20:45) AS Monaco – Besiktas Stambuł (C+ Sport 2 ; Bartosz Gleń – Filip Surma)
(20:45) NK Maribor – Liverpool FC (nSport+ ; Adam Marchliński – Kamil Kosowski)
(20:45) Multi Liga Mistrzów (C+ Now ; Wojciech Zawioła)

Środa, 18 października:
(13:30) Mistrzostwa Świata do lat 17 – mecz 1/8 finału (Eurosport 2)
(14:00) UYL: Chelsea Londyn – AS Roma (nSport+ ; Piotr Domagała – Tomasz Lipiński)
(16:00) UYL: Bayern Monachium – Celtic Glasgow (nSport+ ; Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda)
(16:30) Mistrzostwa Świata do lat 17 – mecz 1/8 finału (Eurosport 2)
(18:00) Karabach Agdam – Atletico Madryt (C+ Sport 2 ; Żelisław Żyżyński – Leszek Orłowski)
(20:45) Bayern Monachium – Celtic Glasgow (C+ ; Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki)
(20:45) Chelsea Londyn – AS Roma (C+ Sport, TVP 1 ; Marcin Rosłoń – Tomasz Lipiński)
(20:45) FC Barcelona – Olympiakos Pireus (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(20:45) Benfica Lizbona – Manchester United (nSport+ ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(20:45) Multi Liga Mistrzów (C+ Now ; Mariusz Wróblewski)

Czwartek, 19 października:
(17:00) FK Astana – Maccabi Tel-Awiw (Eurosport 1)
(19:00) OGC Nice – Lazio Rzym (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Tomasz Lipiński)
(19:00) Vardar Skopje – Real Sociedad (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(19:00) Ostersunds FK – Athletic Bilbao (nSport+ ; Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda)
(19:00) Crvena Zvezda Belgrad – Arsenal Londyn (Eurosport 1)
(19:00) Olympique Marsylia – Vitoria Guimaraes (TVP Sport)
(19:00) Multi Liga Europy (C+ Now ; Mariusz Wróblewski)
(21:05) Everton FC – Olympique Lyon (C+ Sport ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(21:05) TSG 1899 Hoffenheim – Istanbul BBSK (C+ Sport 2 ; Żelisław Żyżyński – Krzysztof Przytuła)
(21:05) Atalanta Bergamo – Apollon Limassol (nSport+ ; Filip Surma – Wojciech Jagoda)
(21:05) Villarreal CF – Slavia Praga (Eurosport 1)
(21:05) AC Milan – AEK Ateny (TVP Sport)
(21:05) Multi Liga Europy (C+ Now ; Robert Skrzyński)

 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się