var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: lechita.net

Program TV dla kibica futbolu. Aż 89 meczów, w środku tygodnia krajowe puchary i nowa kolejka Serie A

Autor: Łukasz Kościelniak
2017-10-20 03:00:31

Przed nami kolejny intensywny weekend ligowy. Po nim nie będzie Ligi Mistrzów i Ligi Europy tylko puchary krajowe, natomiast we Włoszech odbędzie się normalnie następna kolejka. Aby się w tym wszystkim nie pogubić, korzystajcie z naszego wyjątkowego programu z rozpiską komentatorską.

Piątek, 20 października:
(18:00) Zagłębie Lubin – Piast Gliwice (Eurosport 2)
(18:30) Fortuna Duesseldorf – SV Darmstadt (Eleven ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(20:30) Górnik Zabrze – Korona Kielce (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Krzysztof Przytuła)
(20:30) Schalke 04 Gelsenkirchen – FSV Mainz (Eleven ; Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała)
(21:00) West Ham United – Brighton & Hove Albion (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Rafał Nahorny)

Sobota, 21 października:

(12:30) Raków Częstochowa – GKS Tychy (Polsat Sport ; Marcin Feddek – Tomasz Łapiński)
(13:00) Union Berlin – SpVgg Greuther Fuerth (Eleven ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(13:00) UD Levante – Getafe CF (Eleven Sports ; Michał Mitrut – Marcin Gazda)
(13:30) Chelsea Londyn – Watford FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(13:30) Mistrzostwa Świata do lat 17 – mecz ćwierćfinałowy (Eurosport 2)
(13:30) Tianjin Quanjian – Hebei China Fortune (Polsat Sport News ; Szymon Rojek – Andrzej Strejlau)
(15:30) Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund (C+ Sport ; Maciej Murawski)
(15:30) Sandecja Nowy Sącz – Cracovia (nSport+ ; Piotr Laboga – Grzegorz Mielcarski)
(15:30) Borussia Moenchengladbach – Bayer Leverkusen (Eleven ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(15:30) RB Lipsk – VfB Stuttgart (Eleven Sports ; Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała)
(16:00) Manchester City – Burnley FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki – Rafał Nahorny)
(16:00) Sturm Graz – SV Mattersburg (Sportklub ; Julian Kowalski)
(16:30) Mistrzostwa Świata do lat 17 – mecz ćwierćfinałowy (Eurosport 2)
(18:00) Pogoń Szczecin – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda)
(18:30) Southampton FC – West Bromwich Albion (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(18:30) HSV – Bayern Monachium (Eleven)
(18:30) Valencia CF – Sevilla FC (Eleven Extra ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(18:30) Sportclub Rheindorf Altach – Wolfsberger AC (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(20:30) Lechia Gdańsk – Lech Poznań (C+ ; Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki)
(20:45) FC Barcelona – Malaga CF (Eleven ; Dominik Guziak – Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) SSC Napoli – Inter Mediolan (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(21:00) Huddersfield Town – Manchester United (retransmisja) (C+ Sport 2 ; Edward Durda – Piotr Domagała)

Niedziela, 22 października:
(12:00) Villarreal CF – UD Las Palmas (Eleven ; Michał Mitrut – Marcin Gazda)
(12:30) Chievo Verona – Hellas Verona (Eleven Sports ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)
(12:30) PSV Eindhoven – Heracles Almelo (Polsat Sport Extra ; Piotr Przybysz)
(13:00) Ipswich Town – Norwich City (Eleven Extra ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(13:30) FC Koeln – Werder Brema (C+ Sport 2 ; Edward Durda – Maciej Murawski)
(13:30) Mistrzostwa Świata do lat 17 – mecz ćwierćfinałowy (Eurosport 2)
(14:30) Everton FC – Arsenal Londyn (C+ ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(14:30) Feyenoord Rotterdam – Ajax Amsterdam (Polsat Sport Extra ; Tomasz Włodarczyk)
(15:00) AC Milan – Genoa CFC (Eleven ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(15:30) Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok (C+ Sport ; Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki)
(15:30) SC Freiburg – Hertha Berlin (Eleven Sports ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(16:15) Celta Vigo – Atletico Madryt (Eleven Extra ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(16:30) Mistrzostwa Świata do lat 17 – mecz ćwierćfinałowy (Eurosport 2)
(16:30) Austria Wiedeń – Rapid Wiedeń (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(17:00) Tottenham Hotspur – Liverpool FC (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(17:45) GKS Katowice – Ruch Chorzów (Polsat Sport ; Cezary Kowalski – Andrzej Iwan)
(18:00) Wisła Kraków – Legia Warszawa (C+ ; Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski)
(18:00) VfL Wolfsburg – TSG 1899 Hoffenheim (Eleven ; Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała)
(18:00) Udinese Calcio – Juventus Turyn (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski)
(18:00) Slavia Praga – Slovan Liberec (Polsat Sport News ; Marcin Kalita)
(18:25) Dynamo Kijów - Szachtar Donieck (Polsat Sport Extra ; Robert Zieliński)
(18:30) CD Leganes – Athletic Bilbao (Eleven Extra ; Michał Mitrut – Michał Świerżyński)
(20:30) AZ Alkmaar – FC Utrecht (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Szymon Rojek)
(20:45) Real Madryt – SD Eibar (Eleven Sports ; Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała)
(21:00) Olympique Marsylia – Paris Saint-Germain (Eleven Extra ; Dominik Guziak – Stefan Białas)
(22:00) MLS (Eurosport 2)
(22:30) Admira Wacker Moedling – Red Bull Salzburg (retransmisja) (Sportklub ; Łukasz Śliwa)
(22:40) CSKA Moskwa – Zenit Sankt Petersburg (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski)

Poniedziałek, 23 października:
(18:00) Wisła Płock – Śląsk Wrocław (Eurosport 1)
(20:00) Real Sociedad – Espanyol Barcelona (Eleven Sports ; Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała)
(20:30) SV Sandhausen – FC St. Pauli (Eleven Extra ; Marcin Grzywacz – Sebastian Chabiniak)
(21:00) Deportivo La Coruna – Girona FC (Eleven ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)

Wtorek, 24 października:
(17:00) Finał Pucharu Polski: Centrum Radom - Broń Radom (Zebrra TV - kanał 828 sieci kablowej Vectra)
(18:30) SV Wiehen Wiesbaden – Schalke 04 Gelsenkirchen (TVP Sport ; Szymon Borczuch)
(19:30) Cartagena FC – Sevilla FC (C+ Sport ; Adam Marchliński – Krzysztof Przytuła)
(20:30) Chojniczanka Chojnice – Górnik Zabrze (Polsat Sport ; Marcin Feddek – Andrzej Iwan)
(20:45) Inter Mediolan – Sampdoria Genua (Eleven)
(20:45) Swansea City – Manchester United (Eleven Sports)
(20:45) FC Magdeburg – Borussia Dortmund (TVP Sport ; Jacek Laskowski)
(21:00) Manchester City – Wolverhampton Wanderers (Eleven Extra)
(21:30) Real Murcia – FC Barcelona (C+ Sport ; Rafał Wolski – Leszek Orłowski)

Środa, 25 października:
(00:45) River Plate Buenos Aires – CA Lanus (Sportklub ; Bartłomiej Rabij)
(10:30) SKA-Chabarowsk – Dynamo Sankt Petersburg (nSport+ ; Cezary Olbrycht – Filip Surma)
(13:30) Mistrzostwa Świata do lat 17 – mecz półfinałowy (Eurosport 1)
(16:30) Mistrzostwa Świata do lat 17 – mecz półfinałowy (Eurosport 1)
(18:00) Spartak Moskwa – Spartak Nalczyk (C+ Sport 2 ; Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda)
(18:00) Chrobry Głogów – Arka Gdynia (Polsat Sport ; Cezary Kowalski - Waldemar Prusik)
(18:30) Atalanta Bergamo – Hellas Verona (Eleven)
(18:30) VfL Wolfsburg – Hannover 96 (TVP Sport ; Tomasz Jasina)
(20:30) Bytovia Bytów – Legia Warszawa (Polsat Sport ; Bożydar Iwanow - Bogusław Kaczmarek)
(20:45) Chelsea Londyn – Everton FC (Eleven)
(20:45) Juventus Turyn - SPAL 2013 (Eleven Sports)
(20:45) Genoa CFC – SSC Napoli (Eleven Extra)
(20:45) RB Lipsk – Bayern Monachium (TVP Sport ; Dariusz Szpakowski)
(21:30) Elche CF – Atletico Madryt (C+ Sport ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(22:45) Tottenham Hotspur – West Ham United (retransmisja) (Eleven)
(23:20) Werder Brema – TSG 1899 Hoffenheim (retransmisja) (TVP Sport ; Sławomir Kwiatkowski)

Czwartek, 26 października:
(01:30) MLS (Eurosport 1)
(01:45) Barcelona Guayaquil – Gremio Porto Alegre (Sportklub ; Julian Kowalski)
(03:00) MLS (Eurosport 1)
(20:30) Zagłębie Lubin – Korona Kielce (Polsat Sport)
(21:30) Fuenlabrada CF – Real Madryt (C+ Sport ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się