var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: lechita.net

Program TV dla kibica futbolu. 80 meczów, wracamy do rytmu ligowo-pucharowego

Autor: Łukasz Kościelniak
2017-10-27 02:13:04

Przed nami kolejny chyba ulubiony tydzień dla kibica piłkarskiego, czyli od piątku do poniedziałku mecze ligowe, a później europejskie puchary. Aby się w tym wszystkim nie pogubić, koniecznie korzystajcie z naszego wyjątkowego programu z rozpiską komentatorską.

Piątek, 27 października:
(18:00) Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin (Eurosport 2)
(18:30) FC St. Pauli – FC Erzgebirge Aue (Eleven Sports ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(20:30) Lech Poznań – Wisła Kraków (C+ Sport ; Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski)
(20:30) FSV Mainz – Eintracht Frankfurt (Eleven ; Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) Paris Saint-Germain – OGC Nice (Eleven Extra ; Mateusz Święcicki – Dominik Guziak)
(20:45) Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec (Polsat Sport ; Bożydar Iwanow – Tomasz Łapiński)

Sobota, 28 października:
(13:00) SV Darmstadt – Holstein Kiel (Eleven ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(13:00) Deportivo Alaves – Valencia CF (Eleven Sports ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(13:30) Manchester United – Tottenham Hotspur (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(13:30) Mistrzostwa Świata do lat 17 – mecz o 3. miejsce (Eurosport 2)
(15:30) Hannover 96 – Borussia Dortmund (C+ Sport ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(15:30) Schalke 04 Gelsenkirchen – VfL Wolfsburg (Eleven ; Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała)
(15:30) TSG 1899 Hoffenheim – Borussia Moenchengladbach (Eleven Extra ; Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak)
(15:30) Piast Gliwice – Wisła Płock (nSport+ ; Robert Skrzyński – Kamil Kosowski)
(16:00) West Bromwich Albion – Manchester City (C+ Sport 2 ; Przemysław Rudzki – Michał Gutka)
(16:00) Rapid Wiedeń – Admira Wacker Moedling (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(16:30) Mistrzostwa Świata do lat 17 – mecz finałowy (Eurosport 1)
(17:45) GKS Tychy – GKS Katowice (Polsat Sport)
(18:00) Cracovia – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (C+ Sport ; Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn)
(18:00) AC Milan – Juventus Turyn (Eleven ; Dominik Guziak – Piotr Dumanowski)
(18:00) FK Rostów – Spartak Moskwa (Polsat Sport News)
(18:30) Bournemouth AFC – Chelsea Londyn (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(18:30) Bayern Monachium – RB Lipsk (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(18:30) Atletico Madryt – Villarreal CF (Eleven Extra ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(18:30) Roda JC Kerkrade – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Extra)
(18:30) Red Bull Salzburg – Sportclub Rheindorf Altach (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(20:30) Sandecja Nowy Sącz – Górnik Zabrze (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda)
(20:30) LASK Linz – Austria Wiedeń (retransmisja) (Sportklub ; Julian Kowalski)
(20:45) Athletic Bilbao – FC Barcelona (Eleven Sports ; Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) AS Roma – Bologna FC (Eleven Extra ; Dominik Guziak – Piotr Dumanowski)
(20:45) Willem II Tilburg – Ajax Amsterdam (Polsat Sport Extra)

Niedziela, 29 października:
(09:00) Henan Jianye – Shanghai SIPG (Polsat Sport News)
(12:00) Getafe CF – Real Sociedad (Eleven ; Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała)
(12:30) Benevento Calcio – Lazio Rzym (Eleven Sports ; Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski)
(12:30) Vitesse Arnhem – PSV Eindhoven (Polsat Sport Extra)
(13:00) Birmingham City – Aston Villa (Eleven Extra ; Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński)
(14:30) Brighton & Hove Albion – Southampton FC (C+ ; Przemysław Rudzki – Rafał Nahorny)
(15:00) SSC Napoli – US Sassuolo (Eleven Sports ; Mateusz Święcicki – Dominik Guziak)
(15:30) Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Kazimierz Węgrzyn)
(15:30) Werder Brema – FC Augsburg (Eleven Extra ; Patryk Mirosławski – Filip Kapica)
(16:15) Girona FC – Real Madryt (Eleven ; Dominik Guziak – Tomasz Ćwiąkała)
(17:00) Leicester City – Everton FC (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Krzysztof Przytuła)
(18:00) Legia Warszawa – Arka Gdynia (C+ ; Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski)
(18:00) VfB Stuttgart – SC Freiburg (C+ Sport ; Cezary Olbrycht – Leszek Orłowski)
(18:00) Sparta Praga – Banik Ostrawa (Polsat Sport Extra)
(18:30) SD Eibar – UD Levante (Eleven Sports ; Michał Mitrut)
(18:30) Karpaty Lwów – Dynamo Kijów (Polsat Sport News)
(20:30) Wolfsberger AC – Sturm Graz (retransmisja) (Sportklub ; Łukasz Śliwa)
(20:45) Malaga CF – Celta Vigo (Eleven Sports ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(20:45) Torino FC – Cagliari Calcio (Eleven Extra ; Piotr Dumanowski – Dominik Guziak)

Poniedziałek, 30 października
:
(18:00) Lechia Gdańsk – Korona Kielce (Eurosport 1)
(20:30) VfL Bochum – Fortuna Duesseldorf (Eleven Sports ; Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) Hellas Verona – Inter Mediolan (Eleven ; Piotr Dumanowski – Filip Kapica)
(21:00) Burnley FC – Newcastle United (C+ Sport ; Piotr Domagała – Rafał Nahorny)

Wtorek, 31 października:
(01:00) (Eurosport 1)
(16:00) Młodzieżowa Liga Mistrzów (nSport+ ; Grzegorz Milko – Leszek Orłowski)
(18:00) Młodzieżowa Liga Mistrzów (nSport+ ; Piotr Domagała – Wojciech Jagoda)
(20:45) Celtic Glasgow – Bayern Monachium (C+ ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(20:45) AS Roma – Chelsea Londyn (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Tomasz Lipiński)
(20:45) Manchester United – Benfica Lizbona (C+ Sport 2 ; Bartosz Gleń – Rafał Nahorny)
(20:45) Olympiakos Pireus – FC Barcelona (nSport+ ; Rafał Wolski – Leszek Orłowski)
(20:45) Multi Liga Mistrzów (C+ Now ; Wojciech Zawioła)

Środa, 1 listopada:

(01:15) CA Lanus – River Plate Buenos Aires (Sportklub ; Bartłomiej Rabij)
(14:00) Młodzieżowa Liga Mistrzów (nSport+ ; Michał Kornacki – Wojciech Jagoda)
(16:00) Młodzieżowa Liga Mistrzów (nSport+ ; Grzegorz Milko – Tomasz Lipiński)
(18:00) Besiktas Stambuł – AS Monaco (C+ Sport ; Krzysztof Marciniak – Leszek Orłowski)
(20:45) Tottenham Hotspur – Real Madryt (C+, TVP 1 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(20:45) SSC Napoli – Manchester City (C+ Sport ; Piotr Laboga – Tomasz Lipiński)
(20:45) Borussia Dortmund - APOEL Nikozja (C+ Sport 2 ; Adam Marchliński – Kamil Kosowski)
(20:45) Liverpool FC – NK Maribor (nSport+ ; Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda)
(20:45) Multi Liga Mistrzów (C+ Now ; Mariusz Wróblewski)

Czwartek, 2 listopada:
(01:15) Gremio Porto Alegre – Barcelona Guayaquil (Sportklub ; Julian Kowalski)
(19:00) Istanbul BBSK – TSG 1899 Hoffenheim (C+ Sport)
(19:00) Apollon Limassol – Atalanta Bergamo (C+ Sport 2)
(19:00) Maccabi Tel-Awiw – FK Astana (nSport+)
(19:00) Olympique Lyon – Everton FC (Eurosport 1)
(19:00) AEK Ateny – AC Milan (TVP Sport)
(19:00) Multi Liga Europy (C+ Now)
(21:05) Arsenal Londyn – Crvena Zvezda Belgrad (C+ Sport)
(21:05) Athletic Bilbao – Ostersunds FK (C+ Sport 2)
(21:05) Real Sociedad – Vardar Skopje (nSport+)
(21:05) Lazio Rzym – OGC Nice (Eurosport 1)
(21:05) FC Koeln – BATE Borysów (TVP Sport)
(21:05) Multi Liga Europy (C+ Now)
 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się