var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: lechita.net

Program TV dla kibica futbolu. 62 mecze, ligowe szaleństwo do niedzieli wieczorem

Autor: Łukasz Kościelniak
2017-11-03 03:17:48

W tym tygodniu od piątku do niedzieli mamy wszystkie możliwe ligi, a potem kilka dni wyciszenia przed barażami do MŚ 2018 i meczami towarzyskimi reprezentacji. Zapraszamy do korzystania z naszego wyjątkowego programu z rozpiską komentatorską.

Piątek, 3 listopada:
(18:00) Korona Kielce – Śląsk Wrocław (Eurosport 2)
(18:30) SV Sandhausen – MSV Duisburg (Eleven Sports ; Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak)
(20:30) Arka Gdynia – Lechia Gdańsk (C+ Sport ; Przemysław Pełka – Tomasz Wieszczycki)
(20:30) Eintracht Frankfurt – Werder Brema (C+ Sport 2 ; Adam Marchliński – Leszek Orłowski)
(20:45) Wolverhampton Wanderers – Fulham Londyn (Eleven Sports ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(20:45) Zagłębie Sosnowiec – Ruch Chorzów (Polsat Sport ; Tomasz Włodarczyk – Andrzej Iwan)
(21:00) Real Betis – Getafe CF (Eleven ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(21:00) Hyde United – MK Dons (Eleven Extra ; Michał Mitrut)

Sobota, 4 listopada:

(08:00) Guangzhou Evergrande – Tianjin Quanjian (Polsat Sport Extra ; Przemysław Iwańczyk – Andrzej Strejlau)
(12:45) Odra Opole – GKS Tychy (Polsat Sport ; Szymon Rojek – Tomasz Łapiński)
(13:00) Union Berlin – St. Pauli (Eleven ; Julian Kowalski - Sebastian Chabiniak)
(13:00) Valencia CF – CD Leganes (Eleven Sports ; Michał Mitrut)
(13:30) Stoke City – Leicester City (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Rafał Nahorny)
(15:30) RB Lipsk – Hannover 96 (C+ Sport ; Żelisław Żyżyński – Leszek Orłowski)
(15:30) Wisła Płock – Jagiellonia Białystok (nSport+ ; Piotr Laboga – Wojciech Jagoda)
(15:30) SC Freiburg – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(16:00) Swansea City – Brighton & Hove Albion (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Michał Gutka)
(16:00) Sturm Graz – Rapid Wiedeń (Sportklub ; Jakub Polkowski)
(16:00) Wisła Puławy - Radomiak Radom (TVP 3)
(16:15) Deportivo La Coruna – Atletico Madryt (Eleven Sports ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(17:00) Angers SCO – Paris Saint-Germain (Eleven Extra ; Sebastian Chabiniak - Stefan Białas)
(18:00) Wisła Kraków – Sandecja Nowy Sącz (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn)
(18:30) West Ham United – Liverpool FC (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki)
(18:30) Borussia Dortmund – Bayern Monachium (Eleven ; Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała)
(18:30) Deportivo Alaves – Espanyol Barcelona (Eleven Sports)
(18:30) Sportclub Rheindorf Altach – LASK Linz (Sportklub ; Adam Kotleszka)
(20:00) AS Monaco – En Avant Guingamp (Eleven Extra ; Michał Mitrut - Stefan Białas)
(20:30) Górnik Zabrze – Lech Poznań (C+ Sport ; Adam Marchliński – Kamil Kosowski)
(20:45) FC Barcelona – Sevilla FC (Eleven ; Dominik Guziak - Marcin Gazda)
(20:45) Genoa CFC – Sampdoria Genua (Eleven Sports ; Piotr Dumanowski - Filip Kapica)
(22:30) Admira Wacker Moedling – Wolfsberger AC (retransmisja) (Sportklub ; Julian Kowalski)

Niedziela, 5 listopada:
(12:00) UD Levante – Girona FC (Eleven Sports ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(12:30) Inter Mediolan – Torino FC (Eleven ; Julian Kowalski - Piotr Czachowski)
(12:30) ADO Den Haag – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Extra ; Cezary Kowalski)
(13:00) Tottenham Hotspur – Crystal Palace (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Przemysław Rudzki)
(13:30) Fortuna Duesseldorf – FC Heidenheim (Eleven Extra ; Marcin Grzywacz - Tomasz Zieliński)
(14:00) Austria Wiedeń – SV Mattersburg (Sportklub ; Łukasz Śliwa)
(14:30) Ajax Amsterdam – FC Utrecht (Polsat Sport News ; Szymon Rojek)
(15:00) Chievo Werona – SSC Napoli (Eleven ; Mateusz Święcicki - Filip Kapica)
(15:00) AC Fiorentina – AS Roma (Eleven Sports ; Dominik Guziak - Piotr Dumanowski)
(15:15) Manchester City – Arsenal Londyn (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(15:30) Zagłębie Lubin – Cracovia (C+ ; Cezary Olbrycht – Remigiusz Jezierski)
(15:30) Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Piast Gliwice (C+ Sport ; Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn)
(15:30) FC Koeln – TSG 1899 Hoffenheim (Eleven Extra ; Patryk Mirosławski - Tomasz Urban)
(16:45) PSV Eindhoven – Twente Enschede (Polsat Sport News ; Piotr Przybysz)
(17:30) Chelsea Londyn – Manchester United (C+ Sport 2 ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(18:00) Pogoń Szczecin – Legia Warszawa (C+ ; Rafał Wolski – Maciej Murawski)
(18:00) VfL Wolfsburg – Hertha Berlin (Eleven ; Patryk Mirosławski - Tomasz Zieliński)
(18:00) Viktoria Pilzno – Slavia Praga (Polsat Sport Extra ; Tomasz Włodarczyk)
(18:30) Villarreal CF – Malaga CF (Eleven Extra ; Marcin Pawłowski - Marcin Gazda)
(18:30) Dynamo Kijów – Worskla Połtawa (Polsat Sport News)
(20:45) Real Madryt – UD Las Palmas (Eleven ; Mateusz Święcicki - Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) US Sassuolo – AC Milan (Eleven Sports ; Piotr Dumanowski - Dominik Guziak)
(21:00) AS Saint-Etienne – Olympique Lyon (Eleven Extra ; Michał Mitrut - Stefan Białas)
(21:00) Toronto FC – New York Red Bulls (Eurosport 1)
(21:50) Lokomotiw Moskwa – CSKA Moskwa (retransmisja) (Polsat Sport Extra ; Grzegorz Michalewski)
(23:00) NASL (Eurosport 2)
(23:05) New York City FC – Columbus Crew (Eurosport 1)

Poniedziałek, 6 listopada:
(20:30) FC Nuernberg – FC Ingolstadt (Eleven)

Wtorek, 7 listopada:
Brak spotkań.

Środa, 8 listopada:

Brak spotkań.

Czwartek, 9 listopada:

(20:45) Irlandia Północna – Szwajcaria (Polsat Sport)
(20:45) Chorwacja – Grecja (Polsat Sport Extra)
 


KOMENTARZE

Stwórz konto



Zaloguj się na swoje konto




Nie masz konta? Zarejestruj się