var W2T_AdImage_autostart = false; var W2T_AdImage_startWith = "#mainpic3 img";

Thursday, 7 July 2016, 7:10:14 pm


Autor zdjęcia: esportnow.com

Esport: „Cyanide” nie obroni tytułu! Pora na rundę finałową ESL PlayStation League FIFA 18

Autor: Krystian Juźwiak
2018-03-18 10:30:45

Już w poniedziałek 19 marca odbędą się finałowe zmagania w ramach ESL PlayStation League FIFA 18. W elitarnym gronie znaleźli się tacy gracze jak Miłosz „milosz93” Bogdanowski z Legii Warszawa czy Kamil „Riptorek” Soszyński (ALSEN-Team). Mistrz poprzedniego sezonu Jakub „cynaide” Mikołajewski odpadł w przedbiegach.

Do finałów awansował m.in. reprezentant Legii Warszawa – „miłosz93”. Gracz „Wojskowych” miał imponującą przewagę nad resztą stawki. W 28 meczach zdobył aż 71 punktów, deklasując rywali. Miłosz przegrał zaledwie dwa razy. Drugi w tabeli „Riptorek” miał aż 16 oczek starty do Legionisty. Co ciekawe, to reprezentant ALSEN-Teamu był najskuteczniejszym graczem rundy wstępnej. Zdobył aż 103 bramki. Na najniższym stopniu podium stanął wicemistrz Polski FIFA ULTIMATE TEAM 17 PS4 – Rafał „Wirtuoz” Jankowski.

 

Najgoręcej było jednak w walce o lokatę numer 6. O ostatnie premiowane awansem do finałów miejsce walczyli Dominik „BoGyyS” Boguś oraz Bartłomiej „bejott” Jakubowski. Obaj esportowcy skompletowali 41 punktów, ale to „BoGyyS” miał lepszy bilans bramek i to zawodnika Zagłębia Check-point Sosnowiec zobaczymy w fazie play-off.

Nie pojawi się za to mistrz czwartego sezonu ESL PlayStation League FIFA 18. „Cyanide” znalazł się dopiero na ósmym miejscu. Na odchodne Mikołajewski zebrał jeszcze baty od Rafała Jankowskiego. W pierwszym meczu piętnastej kolejki „Wirtuoz” wygrał 2:0, a w drugim dołożył jedną bramkę więcej.

Faworytem play-offów jest „milosz93”. Zawodnik Legii Warszawa miał dużą przewagę nad rywalami, a w fazie finałowej będzie chciał podkreślić, że jest liderem polskiej sceny FIFY. Miłosz wraz z „Riptorkiem” zajęli dwie pierwsze lokaty w fazie ligowej, a więc są od razu rozstawieni w półfinałach. Zawodnicy ALSEN-Teamu i Legii Warszawa będą mogli w spokoju przyglądać się potencjalnym rywalom.

Ćwierćfinały z udziałem „natsu”, „damie”, „Wirtuoza” i „BoGyySa” odbędą się 19 marca. Pierwsze mecze rozpoczną się o godzinie 19. Wielki finał jest zaplanowany na 21:00.

 


KOMENTARZE

Stwórz kontoZaloguj się na swoje konto
Nie masz konta? Zarejestruj się